Ale prečo čítaš , sleduješ tému týkajúcu sa choroby ktorá pre drvivú väčšinu dezolov ani vôbec neexistuje ? To je ta vaša schizofrénia . Pred pár mesiacmi človek ešte ako tak mohol pochybovať , ale dnes ? Denne pribúdajú dasattisice mrtvych , sú k dispozícii dáta od vierohodných inštitúcii a vy si tu idete stále svoju spanilu dezolatsku jazdu ? To už je na psychiatrickú diagnózu priateľu 👨‍⚕️
12.12.2021 - 22:30:10
020
scarinko ale nechapem ta - ziadna propaganda. ale pri niektorych chorobach sa preockovava po nejakom case. to je proste fakt. to ze 2 davky nestacia na cely zivot bolo jasne uz dopredu (kedze virus mutuje, je tu stale a nezmizne sibnutim prutika - jedine ze by vykapalo vsetko co ho nosi) . otazne je len ako casto bude nutne preockovanie. casom sa to utrasie. napr. na sennu nadchu som bol tusim na 5? injekciach a prd mi to pomohlo. nevadi - skusil som. tetanovku mam tusim len jednu - uz som mal mat snad aj tretiu :lol: chripku neriesim, klieste tiez nie - ale skor z mojej lenivosti - u doktora som nebol snad 10 rokov. mozno sa mi to casom vypomsti mozno nie.
prve ockovanie proti kovidu som si dal hlavne koli pravidlam a moznym nasledkom po kovide. uz tretia v tak kratkom case sa mi zda divna ale ok. stale je toho moc a ako spolocnost nas to dost obmedzuje. takze pojdem hned ako sa bude dat. pockam kym sa to neutrasie. potom si zvazim.
nechat sa ovplyvnit dristami z druhej strany je to iste ako sa nechat tou podla teba propagandou.
12.12.2021 - 22:37:10
02
(tentokrat je naozaj offtopic,ale na tu tetanovku doporucujem ist)
12.12.2021 - 22:43:35
00
Takze do kosa. Diky Roman, dosiahol si co si chcel. Aj ostatnym dakujem.
12.12.2021 - 22:49:19
00
Ale no taaak, vratme sa pekne v tejto teme k tomu na co bola urcena a hadat sa mozete v tej druhej. A dajme si jeden skopirovany prispevok z ineho fora na odlahcenie :)
"Dneska na seznamu psali, že šéf pfizeru tvrdí že před omicronem chrání čtvrtá dávka. Mám dvě, chtěl jsem jít tu třetí, ale půjdu asi až na tu čtvrtou."
12.12.2021 - 23:29:20
04
O dezola menej, to bolo rychle a efektivne. (Zacina byt nervozny, lebo cas injekcie sa blizi)
Inak zaujalo ma, ako covid vidno na zvysujucich sa pulzoch. Ake je medicinske vysvetlenie preco srdce zacne mlatit?
13.12.2021 - 07:56:42
00
Medicínsky to vysvetliť neviem, to je úplne mimo mňa. Ale dá sa to pozorovať aj pri iných chorobách, zvýšenej námahe a napr aj po opici sú na druhý deň je tep mierne zvýšený.

Aspoň toľko z môjho pozorovania.
13.12.2021 - 08:08:33
05
vzdy ked som chory, mam vyssie hlavne kludove pulzy v noci...
dokonca aj po vakcine som to pozoroval
13.12.2021 - 08:15:34
02
K tej vakcine, ten prenos podla mojej skusenosti znacne obmedzuje. Ja ako zaockovany, mierny priebeh (nadcha). Cely cas som bol doma s priatelkou, bez ruska, samozrejme ziadne mecheche, kym som nevedel bol som pozriet niekolkokrat rodicov a brata ...nikoho som nenakazil, samozrejme vsetci ockovani. Co sme sa nakazili od kamosa, ostatni neockovani mali tazsi priebeh, aj to posunuli dalej. Ockovani sme tam boli dvaja, ten druhy to ani nechytil. Ale MUDr.Marianko Samuhel mi aj toto urcite vyvrati.
13.12.2021 - 08:30:20
02
” Cely cas som bol doma s priatelkou, bez ruska, samozrejme ziadne mecheche,”

Ale to je veľká chyba priateľu … viróza sa musí vypotiť na cudzom tele 😂 . A ako som už aj písal a aj praktizujem pri “ chripočke “ , zozadu bez lásky , rýchlo a ak použiť ochranu , tak postači FFP2 😜
13.12.2021 - 09:36:37
00
Gusto0 napísal:
scarinko ale nechapem ta - ziadna propaganda. ale pri niektorych chorobach sa preockovava po nejakom case. to je proste fakt. to ze 2 davky nestacia na cely zivot bolo jasne uz dopredu

10 rokov /tetanus/ vs. 3 mesiace (najnovsie doporucenie EMA) ??
13.12.2021 - 09:52:08
00
"... K tej vakcine, ten prenos podla mojej skusenosti znacne obmedzuje ..."

Asi to nebude celkom pravda. Že i očkovaní prenášajú nákazu povedal včera v TV-správach MUDr. Sabaka. U nás v práci to platí dvojnásobne. Doniesli to 2 zaočkovaní a nakazili 2-ch očkovaných a 2-och čistých. Ten prvý sa už vrátil z 3-týždňovej PN, ostatní sú ešte na PN. Šéf našej pobočky požiadal očkovaných, aby sa tiež testovali.
13.12.2021 - 09:56:44
00
Treba si precitat aj tu cast, kde pisem o vlastnej skusenosti.
13.12.2021 - 09:58:20
00
Vakcina prenos virusu znacne obmedzuje vs. aj zaockovani virus prenasaju

Tieto tvrdenia sa navzajom vylucuju? Ako fakt? :fubar:
13.12.2021 - 10:12:31
03
Neviete co pomaha na post covid?
13.12.2021 - 10:12:46
00
keyboard_arrow_up