capulo napísal:
ale aj termin si dostal?
bo ja mam maily uz 3 a aj sms ale stale len ze mi daju vediet :D


ked si dostal 3 krát tak to musíš tolkokrát íst lebo ti bude odobratý covid pas a nebudeš moct vycestovat za hranice - svojho okresu :D neviem co tu furt riešite tie registrácie, šak ked prejdu 3 mesiace sadneš do auta a necháš sa zaočkovat na prvej benzínke :D
15.12.2021 - 17:44:39
00
https://www.aktuality.sk/clanok/r3lkjtx/koronavirus-samotne-ockovanie-sirenie-variantu-omikron-nezastavi-treba-podniknut-razne-kroky/ 🙈
15.12.2021 - 17:58:54
00
Hack3r napísal:
mne termin na tretiu tiez zatial neprisiel. predpokladam ze riesia najskor seniorov, ja mam "len" 42 :)



Ja s mojou mame 44 , ja som tlakar moja nie a ideme v sobotu , registracia vcera hned rano . Sef ma 46 a jeho zena 44 neprislo im nic registrovali sa vcera vecer . Tak ratam podla registracie a obsadenosti centier
15.12.2021 - 18:13:05
00
to máte dobre - ja s mojou máme 110


Sabáka vysvetlila výhody aj nevýhody.

https://www.trend.sk/spravy/infektolog-sabaka-vysvetlil-vyhody-aj-nevyhody-omikronu-co-caka-slovensko-sviatkoch?itm_modul=centrum_topbox&itm_brand=centrum&itm_template=hp&itm_area=trend&itm_position=3
15.12.2021 - 18:14:55
03
https://rumble.com/vqpzi9-genocida-pomoc-remdesiviru-odhalena.html
15.12.2021 - 18:43:10
00
Hosť napísal:

Veď ty neveríš na covid. A ľudia ochorenie iba predstierajú. Takí ako ty to pomenovavaju
koronafasizmom
.
15.12.2021 - 18:50:10
00
Na takych 🔼 šíriteľov objektívnej paUdy bude čoskoro zákon … a zákonnou mocou bude vyložiteľné právo . A právo na šírenie 🍕ín bude mať svoj sadzobník …
15.12.2021 - 18:51:28
00
Len rozmyslam , kde súdruhovia z ostrova spravili chybu …

Británia hlási rekordných vyše 78-tisíc nových prípadov koronavírusu. Odborníci varujú, že v najbližších dňoch dôjde v krajine k „ohromujúcemu“ nárastu. Mutácia omikron môže podľa nich vážne ohroziť zdravotníctvo. (guardian)
15.12.2021 - 18:52:06
00
Nejako som bol proti Kolíkovej návrhu kriminalizovať hoaxy, ale keď počúvam toto, nejako s ňou začínam sympatizovať...
Čo to musia byť za ovce, čo tam tlieskajú, keď úmrtia na Ebolu pripisujú Remdesiviru???
15.12.2021 - 18:59:17
02
milos21 napísal:
Tak včera prvý PIMS v našej ambulancii v tejto vlne. Pri tom množstve detí čo bolo túto vlnu chorých (v porovnaní s 1. a 2. vlnou mnohonásobný nárast) som zvedavý na početnosť a podielovú incidenciu, dúfam v čo najnižšie číslo. V krátkosti COVID-19 s minimálnym priebehom a s odstupom času (aj do pár mesiacov) syndróm s potenciálom ohroziť dieťa na živote so zlyhaním viacerých/všetkých orgánov. A to ešte ráno som mal debatu s mamičkou, že ona by deti neočkovala, že majú mierny priebeh - a hneď na to sa sťažovala ako choré deti nakazili veľa učiteľov v škole, nechápem...

Ako to je u vás? Už odporúčate očkovať PIMSakov? Lebo na kramaroch sa stále nevedia k tomu vyjadriť (nie len Kramáre, komunikujú medzi sebou na Slovensku aj v zahraničí), len odporúčania, takisto sa vedú ešte debaty, že samotné očkovanie môže spustiť PIMS... Dnes akurát malému brali krv kvôli bunkovej imunite, keď budú výsledky, tak podľa toho dajú odporúčanie, či očkovať, alebo nie, keď áno, tak by mal byť pod dozorom nejaký čas...
15.12.2021 - 19:01:25
00
Čítanie na cely večer https://akw.sk/pravo/analyza-povinneho-ockovania-proti-kovidu/
15.12.2021 - 19:04:02
00
duves napísal:
.

Ale prosím ta. Kedy som ja písal že neverím na covid. Pletieš hrušky s jablkami. Okrem toho všetko čo doporučujú proti sireniu omikronu my už teoreticky dávno praktizujume
15.12.2021 - 19:05:28
00
Tak to doporúč aj Anglickým infektoligickym kapacitam , ktorí už teraz sú z omokronu na prášky … a ty v pohodičke .

Ináč “ teoreticky dávno praktizovať” . Danko je profesorom v tvorení neologizmov , no doťahuješ sa za ním aspoň tvorenom oxymoronov …
15.12.2021 - 19:39:08
00
Ramon1 napísal:
Tak to doporúč aj Anglickým infektoligickym kapacitam , ktorí už teraz sú z omokronu na prášky … a ty v pohodičke .

Ináč “ teoreticky dávno praktizovať” . Danko je profesorom v tvorení neologizmov , no doťahuješ sa za ním aspoň tvorenom oxymoronov …

Myslel som tým, že papierovo mame všetko čo odporúčajú. Akurat že ľudia to majú v …edit. Sak UK chceli ísť cestou premorenia, tak sa im splní


Naposledy upravil Hosť dňa 15.12.2021 - 19:50:11, celkovo upravené 1 krát.

15.12.2021 - 19:48:38
01
Takže Británia si už ide svoje. Do dvoch týždňov to pôjde aj u nás. Ale tak u nás sme vysmiaty. Nič sa nedeje, opatrenia spravíme po vrchole vlny. Toto ale podľa mňa pôjde prudko hore a prudko dolu. Možno miernejšie ochorenie, ale oveľa viac nakazených a teda žiadny výdych v nemocniciach na covidovych oddeleniach, keďže podstatná časť dôchodcov nie je dostatočne chránená...
15.12.2021 - 19:49:57
00
keyboard_arrow_up