Srsen napísal:
Bukovský si to zaslúži bez pardonu,
pri ňom neplatí - Nerobme druhým to, co nechceme aby robili oni nám, keďže je to manipulátor profesionál, ktorý sa tým živí :)

Kto si ty ze takto kadrujes ?

Mne Bukovsky velmi pomohol. Roky som chodil po doktoroch, liecili ma rozni. Roky som chodil po vysetreniach s travenim a nevedelo sa co a ako. Islo to so mnou dolu vodou. Ked som bol uz uplne zufaly, tak som skusil aj jeho, aj ked som mu velmi nedoveroval. A jeho informacie o tom, ze su ludia, ktorym skodi aj fruktoza, ze kvasnice v priemyselnom pecive su aj v 30 nasobnych davkach ako su potrbne, alebo ze 90% z ludi, co maju problemy s kravskym mliekom ma problemy aj kozim a ovcim a podobne mi pomohli upravit stravu tak, ze teraz zijem v pohode .
Kopec z tych info mi mohli dat odbornici - ale nie, ti ma presviedcali o veciach, co mi nesedeli, a tlacili do mna lieky.
Lekari to nezvladli, on mi pomohol.

Preco by si takyto clovek mal zasluzit taketo podrazanie ?

A ja co, budem teraz 3x ockovany dezolat ? Len preto, ze chcem aby sme tu neboli chrapuni voci oponentom nasich nazorov na riesenie pandemie?
18.12.2021 - 20:33:08
24
Na mojom názore to nič nemení, to je OK - nech sa venuje tomu čomu rozumie, t.z. výživový poradca
nechápem prečo sa má vyjadrovať k veciam na ktoré nemá vzdelanie ani prax.
18.12.2021 - 20:39:38
119
Bukovsky nie je len nazorovy oponent; on je aj faktovy oponent.
18.12.2021 - 20:42:23
05
Volodja napísal:
Ty o com zase tocis? Koho clovek? Nezaplatil, tak ho zdrzali policajti a dalej sa postupuje podla zakona. Co by si si k tomu este predstavoval? Kde tu opat vidis krivdu na tvoj ucet?


a ty o čom točíš... reagujem na to, že Hríb mal otvorený podnik v čase, keď ho otvorený mať nemal, resp. nikto z gastra... mne je úplne jedno či sa samoudal, samozaplatil, samonezaplatil, alebo čo... to je jeho problém...

o týchto núdzových stavoch a opatreniach tejto pomätenej vlády si myslím svoje... decká nemôžu športovať a dôchodzi a spol. v medzinárodných obchoďákoch sa tlačia hlava nehlava...
18.12.2021 - 21:06:11
01
Sportuju decka s respiratormi ako ti dochodcovia pocas pretekov v Kauflande? Porovnavas bludy a btw. okrem tych dochodcov sa tak mocu aj nedochodcovia a ovela agresivnejsie..

..dnes treti cip Pfizer po 2AZ, psovi nic, pes tu
18.12.2021 - 21:10:34
03
Sovicka30 napísal:
Však ten je slabší, tak klidek tabaček


podla studie, ktora caka na review, nie je o nic slabsi ako delta, to len v tej afrike nemali starych...

https://www.imperial.ac.uk/mrc-global-infectious-disease-analysis/covid-19/report-49-Omicron/


Naposledy upravil foobar dňa 18.12.2021 - 21:20:52, celkovo upravené 1 krát.

18.12.2021 - 21:18:55
00
madbugie napísal:
a ty o čom točíš... reagujem na to, že Hríb mal otvorený podnik v čase, keď ho otvorený mať nemal, resp. nikto z gastra... mne je úplne jedno či sa samoudal, samozaplatil, samonezaplatil, alebo čo... to je jeho problém...

o týchto núdzových stavoch a opatreniach tejto pomätenej vlády si myslím svoje... decká nemôžu športovať a dôchodzi a spol. v medzinárodných obchoďákoch sa tlačia hlava nehlava...


Citujem Ťa, lebo to potom upravuješ

Napísal si v podstate to isté čo Volodja

a prečo by decká nemohli športovať ?
súhlasím, že opatrenie sú riadne nedomyslené, ale zákaz vychádzania je totálne deravý.
susedove decká pol dňa behali vonku,
a tvl, "dôchodzi" a spol majú byť v národných a nie v medzinárodných obchoďákoch alebo ako ?
18.12.2021 - 21:20:31
02
RoyalNatal napísal:
Sportuju decka s respiratormi ako ti dochodcovia pocas pretekov v Kauflande? Porovnavas bludy a btw. okrem tych dochodcov sa tak mocu aj nedochodcovia a ovela agresivnejsie..

..dnes treti cip Pfizer po 2AZ, psovi nic, pes tu

dnes som tak sledoval ľudí v obchodoch a polka ich ma pod nosom. Ale bez respirátora som bol sám ✌️
18.12.2021 - 21:42:54
00
si frajer :bow:
18.12.2021 - 21:45:15
30
Srsen napísal:
si frajer :bow:

Viem. Sak takto som to aj chytil 😜
18.12.2021 - 21:55:48
00
no, takže my dvaja na tom čo sa týka pandemických ukazovateľov nie sme až tak zle, nie len že každý máme v sebe v priemere jeden a pol dávky vakcíny ale máme aj po polke prekonaného kovidu a dúfam že nám to v najbližšej dobe nepokazíš a že nebudeme každý z nás v priemere aj polkrát na ventilácii :D


Holandsko sa zatvára, začína im prísny klokdavn

https://www.cas.sk/clanok/2621871/sviatky-ich-nezaujimaju-musia-razne-konat-europska-krajina-zavazda-prisny-lockdown/
18.12.2021 - 22:14:11
03
Sovicka30 napísal:
Niektorí sa vyslovene predbiehate, kto bude skorej zaockovany 3 dávkou 🤦ja pôjdem podľa pôvodného plánu, po 6 mesiacoch


Aby Ta nekmasla napriklad delta po 5 mesiackoch po Astre
18.12.2021 - 22:55:45
00
Hosť napísal:
dnes som tak sledoval ľudí v obchodoch a polka ich ma pod nosom. Ale bez respirátora som bol sám ✌️

Retardovani nemusia.. ja viem
18.12.2021 - 23:11:42
017
:rofl: :rofl: :rofl: Krásny smeč :rofl: :rofl: :rofl:
18.12.2021 - 23:36:52
01
Vytrhnuté z kontextu dnešného postu od Dáta bez pátosu. Pre všetkých čo furt píšu niečo o tom nepotrebnom očkovaní. Také nervy mám keď to počujem. Všetci sme presne kvôli takým blbcom zavretý doma :(

DVE SLOVENSKÁ
Vyše 90% obetí v DELTE bolo nezaočkovaných a je zo skupiny 2,1 milióna Slovákov nad 12 rokov, ktorí sa zaočkovať nedali. Zaočkovaná skupina nad 12 rokov má dnes 2,7 milióna.
POMER je 57% voči 43% pre zaočkovaných.
V Bratislave je to 80:20 a v Poltári 45:55. Bratislava je dnes zaočkovaná podobne ako Rakúsko. Poltár je zaočkovaný horšie ako posledná krajina únie: Bulharsko (nad 12 rokov).
Pizzu si dnes v Poltári nedáte, čo je OK a deti v Poltári neboli v škole, ale prečo si deti s rodičmi po škole nemôžu dať pizzu v reštaurácii v Bratislave, v Senci, alebo dokonca v rovnako zaočkovanej Dunajskej Strede?
❗to nezaočkované Slovensko zažíva jednoznačne DELTA vlnu, ktorá je ďaleko horšia ako vlna druhá. Ide to rýchlo, je to pre nich nečakané, berie to mladšie ročníky ako v II. vlne a ide hlavne o regióny zo Severu a Východu Slovenska. Nemocnice tam mali vyššie stavy ako pred rokom v zime a na jar, sanitky rekordné počty výjazdov v krátkom čase októbra-novembra a napriek tomu sa tam nedávajú očkovať ani seniori nad 50 rokov.
✅ to zaočkované Slovensko má DELTA vlnu v sile jednej dvadsatiny toho, čo sme si zažili minulú zimu a na jar. Z týchto 2,7 mil. Slovákov zomrelo v DELTE asi 400, čo je 1 zo 6750. To je skutočne úroveň slabej chrípky.
Na Orave sú dnes týždeň pred Vianocami zavreté penzióny pri zasnežených svahoch a ľudia plačú od jedu. Ale očkovať sa nedajú. A neubytovaní lyžiari z Bratislavy sa jedujú, lebo sa seniori na Severe Slovenska nedajú zaočkovať tak ako oni a Bratislavčania nemôžu na Orave minúť peniaze na ich živobytie. Hlava XXII, že?
Môžete si zameniť Oravu za Kysuce, za Gemer, za Liptov, za Ždiar alebo za Poloniny.
❗Stále platí,že 382 tisíc seniorov nad 60 rokov ani len nezavadilo o vakcínu. Od 1. septembra, kedy ich bolo 425 tisíc si našlo cestu do nemocnice 43 tisíc kvôli vakcíne. A ďalších 15 tisíc išlo do tej istej nemocnice, ale s kyslíkovou maskou na ksichte. Nie po vakcínu (to už bolo neskoro), ale na "kovidové".
A 2500 z nich už neprišlo domov. HLAVA XXII.


Originál post:
https://www.facebook.com/databezpatosu/photos/a.103138461600623/397555362158930/
19.12.2021 - 02:23:15
011
keyboard_arrow_up