Mam tuto: http://www.cykloexpert.cz/male-kapesni- ... a-air-stik vraj dozivotna zaruka, a preco do batohu? nie je jednoduchsie ju nosit na biku?

Tá vyzerá fajno...a keď dá tých 8 atm,tak klobúk dolu.
05.07.2008 - 07:23:02
00
[quote=""]Cauko manometer moc nepotrebujes na vyjazd, hm? potrebujes si ju natlacit aby si mohol ist, tuhost odhadnes lahko prstom a tlakom. I tak zrejme vyuzijes pri defekte najviac a tam si rad ze vobec nieco mas a ze mozes pokracova.


No neviem,myslím,že manometer sa hodí,keď ideš na 80 km výjazd a dostaneš defekt na siedmom kiláku tak odhadovať len prstom nieje bohviečo,aspoň nie pre mňa 8)
06.07.2008 - 08:44:43
00
však to cítiš, že máš blato alebo že strácaš v zábere grip...
06.07.2008 - 16:57:15
00
Cauko manometer moc nepotrebujes na vyjazd, hm? potrebujes si ju natlacit aby si mohol ist, tuhost odhadnes lahko prstom a tlakom. I tak zrejme vyuzijes pri defekte najviac a tam si rad ze vobec nieco mas a ze mozes pokracova.


No neviem,myslím,že manometer sa hodí,keď ideš na 80 km výjazd a dostaneš defekt na siedmom kiláku tak odhadovať len prstom nieje bohviečo,aspoň nie pre mňa 8)


no to je jasne, len ja skor jazdim v takej faze ze ked dostanem defekt som rad ze mam zbalene naradie aby som ho spravil :) chapes tlak uz natlacim a vysmity idem dal ze mam defekt spraveny, ale to je jasne ze ak mas ist este 70km a chces ist optimalne tak manometer sa hodi :P
06.07.2008 - 21:20:59
00
manometre na takych malych pumpach vacsinou stoja za ...
Doma nafukas s velkou pumpou na pozadovany tlak a ides. a pri defekte si rad ze mas pumpu :D
a ak uz dlhsie bajkujes, tak po case vies aj prstami odhadnut ci si nafukal malo alebo vela.
07.07.2008 - 07:48:14
00
presne to som chcel vyjadrit :) diky mailer
07.07.2008 - 08:21:13
00
Pouzivam dvojcinnu hlinikovu pumpu Longus typ neviem, ale vymena duse aj s nafukanim na poslednom maratone mi trvala 2 min :wink: V garazi mi lezi od nova nefunkncna nespolahliva plastova SKS :( Manometer pouzivam len v garazi inac to viem odhadnut stiskom.
07.07.2008 - 08:35:38
00
Uz 3-ti rok mam Blackburn Air Stik.
Je to dvojpiest, fuka i ked clovek taha...hreje sa ako kazda ina....osobne si myslim, ze 8barov uvadzanych ako max. zvladnutelny tlak je prehnanych...trenovana osoba, ktora by v kuse fukala by zavarila tesnenia, ked sa dostanem na 3bary uz by som ponorenim mohol ohrievat vodu v camelbak-u. :)
Ked na vyjazde niekto prederavy dusu, je jedno aky ma ventil, otoci sa tesnenie...neviem kolko stoji teraz, kazdopadne, ak chce clovek spolahlivu pumpu, odporucam.

Uvazujem i o tejto, na pouzitie doma: od BBB - BFP-03 AirStorm
http://www.bicykle.eu/eshop/doplnky/hus ... l?garancia

Kamos ju ma, fukal som s nou...manometer ukazuje presne, tesnenia vyborne priliehuju..naviac tusim umoznuje tlakovat vidlu i tlmic, co sice nevyuzijem, lebo som dostal pumpu ku mojej Fox-e, ale niekomu sa to hodi.
Momentalne som ju v ZA nezohnal...bola tu v tej istej cene, co uvadzam v linku.
07.07.2008 - 10:13:58
00
Uvazujem i o tejto, na pouzitie doma: od BBB - BFP-03 AirStorm
http://www.bicykle.eu/eshop/doplnky/hus ... l?garancia


Na 99% rovnaku pumpu (akurat ma navyse sklapcie podpery a inu nalepku "vyrobcu" na kovovom tele) som pred mesiacom kupil v Lidli za 200 Sk :wink:......spokojnost
07.07.2008 - 11:28:14
00
keyboard_arrow_up