len pre info, po tretej /Pfizer/ ma dva dni pobolievalo rameno, prvy vecer slabost ale okrem toho nic. Dnes je treti den a som uplne fit, plny energie a zas o cosi pokojnejsi :)
24.12.2021 - 12:13:33
03
Detto, po tretej davke som trochu viac citil rameno, zvysok tela bol vsak pohode, takze sup ho dalsi den na bike do Rakuska :lol:
24.12.2021 - 12:35:13
00
Včera som bol odviezť rodinného príslušníka na očkovanie. Doktor sa ho na nič nepýtal že či neni alergik, antivaxer alebo podobné veci ani nemusel nič podpisovat. Bez problémov bol zaočkovaný. Vyzeral, že mu to ani velmi nevadí len ked som sa potom dal s doktorom trocha do reči tak zamňavkal - asi že už je načase íst domov.
24.12.2021 - 13:25:42
01
Vsetkym Vam prajem krasne Vianoce :) A tiez nam vsetkym prajem, nech do tejto temy piseme uz maximalne len par mesiacov a potom uz nikdy :)
24.12.2021 - 15:24:10
16
corrie napísal:

tu je aj clanok k videu
https://dennikn.sk/2659018/takto-vyzera-snaha-zachranit-zivot-nie-je-to-vianocny-text-ani-zdravotnici-vsak-nebudu-mat-vianoce-video/

produkt dezinformacnej sceny - v hlave ma jasno, cisto a prazdno
V covidovej časti oddelenia sedí na posteli starší pacient, vyzerá, že je v dobrom stave. Nekašle a nemá ani problémy s dýchaním. Pozerá sa na nás s nedôverou, ale nakoniec súhlasí, že odpovie na pár otázok. Odmietne však povedať svoje meno, tvár schováva pod šiltovkou.

Po covide má problémy so srdcom, teraz prišiel na vyšetrenia, aby zistili, či nemá pľúcnu embóliu. Pred dvanástimi dňami mal pozitívny test na covid. Tvrdí, že mal bezpríznakový priebeh a cíti sa dobre.

„Ste očkovaný?“ pýtam sa ho.

„Ste sa zbláznili? Niekto musí byť čistokrvný. V živote. Nikdy. Čo som samovrah?“

„Radšej covid ako vakcínu?“

„Neviete, čo je vakcína? Vygooglite si to. Bill Gates to vyrába. Nechal sa počuť a vykrikuje do celého sveta, ako chce znížiť populáciu. Tak čo chcete?“

Bojí sa, že po vakcíne budú ľudia umierať? Odpovedá, že sa nebojí ničoho. „Nech sa oni boja.“

„Kto?“

„Všetci, čo to tu roztočili na zemeguli.“

„Kto to je?“

„Ja neviem. Čerti. Gates, Fauci, Rothschildovci.“
24.12.2021 - 15:56:51
05
zase tí...

https://www.jpost.com/health-and-wellness/coronavirus/article-689543?fbclid=IwAR2RbwadVcSNbWD6972RHzo_vMeDtpAfa660gmVNWKVo7Vk5HNUVgdFLRmk
25.12.2021 - 02:05:33
00
Hack3r napísal:
len pre info, po tretej /Pfizer/ ma dva dni pobolievalo rameno, prvy vecer slabost ale okrem toho nic. Dnes je treti den a som uplne fit, plny energie a zas o cosi pokojnejsi :)

Tak ja som po tretej bol za dve hodiny ešte behať, ale uťal som to po 3 km - či mi náhodou nedrbe.
Večer celková slabosť, ale to bolo skôr tým tatranským čajom. Ruka ma trochu bolí ale žiadny pád nepamätám.
Takže žiadne obavy - je to úplne v pohode.
25.12.2021 - 10:39:44
00
dnes rano strasny sopel...... volam s pozitivnym kamosom kvoli niecomu inemu a on ze aj mne to zacalo nezvyklym soplom..... urobil som si Ag test a pozitivny...... tak uvidime co bude..... mam dve Astry, druha v maji...... zatial nic len vela, vela soplu..... karantena a objednany na PCR
25.12.2021 - 12:49:45
00
Si jasny:( po pozitivnom Ag a príznakoch necakaj negatívne PCR
25.12.2021 - 13:27:21
00
Necakam … a AG bol pozitívny snáď za 10 sekúnd ..
25.12.2021 - 13:49:13
00
Drz sa a snad je to uz omikron
25.12.2021 - 14:32:34
00
Marli napísal:
Si jasny:( po pozitivnom Ag a príznakoch necakaj negatívne PCR

Ja som mal pár týždňov späť podobné stavy ako opisuje Tesak, na druhý deň od sopla začali bolesti hlavy a bolesti na hrudníku pri kašli... Urobil som si AG test a vyšiel pozitívny. To bol piatok, alebo sobota. Objednal som sa na PCR, test bol v pondelok a v utorok sms s výsledkom - negatívny.
Radšej som sa hodil do karantény až kým stavy neprešli. Asi 10 dní.
Osobne si myslím, že som pozitívny bol a z nejakého dôvodu to PCR nezachytilo.
25.12.2021 - 15:11:45
00
Mas pravdu,urcite,vidim to na chybu sparania pri PCR.
25.12.2021 - 15:25:41
00
Alebo vysoká hodnota CT a vyhodnotili to, že už je po...
25.12.2021 - 15:29:57
02
Ako som písal priatelia , nakazia sa všetci … očkovaní jedenkrát , dva a dokonca aj trikrát opichani a ešte k tomu jeden-2X prekonaní ??‍♂️ . Rozdiel bude však v priebehu a schopnosti šíriť ho ďalej . Budeme to zbierať ako kedysi detičky v škole zbierali pečiatkove včeličky do zošitov za dobre vypracovanú domácu úlohu … nikdy však neupadajte na viere , že vakcinacia a dodržiavanie protiepidemiologickych standardov ma zmysel . Áno aj napriek môjmu stavu, keď som spravil maximum pre svoju aj ochranu iných , a som tiež “ pozitív “ , budem tvrdiť že to ma zmysel … je obrovské premorenie a vírus si cestu nájde k vám nájde . A keď som sa vedel chrániť v práci, svina prekĺzol pravdepodobne cez rodinu / deti . Mali take mierne symptómy , no tušil som že je niečo v neporiadku . Ja som sa asi po dvojdňových syptomoch začal ráno aj večer testovať Ag testom . K@rvu som zachytil až až keď mi spuchol ?a opuchla Eustachova trubica a kava mi bola horka … išiel som na tutovku . Predklinicke štádium však trvalo aj 5-7 dni keď som nadobudol pochybnosti , aj výkon na Drivo trenažéri mi držal a vládal som . Takze všetkým momentalne infikovaným želám mierny priebeh , vydzte a neupadajte na duchu ?‍⚕️

Prílohy:

Komentár súboru: Som jasný … dva rozdielne testy .
BC0BF6D8-AD44-4626-A836-E88CF4E67DE8.jpeg
BC0BF6D8-AD44-4626-A836-E88CF4E67DE8.jpeg 724.74 KiB thumb_up0thumb_down

25.12.2021 - 18:34:22
010
keyboard_arrow_up