kedysi, kym nebola korona som kazdy rok chodil na cyklozajazdy. naposledy sme sa v Chorvatsku dostali trochu viac do vnutrozemia a videli sme tie rozstrielane domy. rozplakal som sa a so mnou cely autobus. ako mozu byt ludia taki zli?
31.12.2021 - 23:45:23
00
V dnesnej dobe uz fakt nieje problem urobit svetelnu show, laserovu show alebo po novom aj synchronizovane drony so svetielkami… vsetko to je podstatne menej hlucne ako tie deble petardy a rakety 🙈🙈🙈

Hlavne by stacil jeden mestsky “ohnostroj” a nie ze od 17:00 do rana je bojna b kazdej dedine a meste 🙈🙈🙈
31.12.2021 - 23:58:43
00
Plus ten bordel, čo sa tým narobí...určite si to každý chodí za sebou upratovať, haha
01.01.2022 - 00:20:04
05
Čo tak vnimam počas sviatkov, tak v domoch kde nemajú čo dať do huby, tak najväčší rachot. No ale musí to byť 🤮
01.01.2022 - 00:21:17
05
Inak hej 🤣 ja si vzdy poviem ze sak radsej tych par 100€ investujem… 😅 a potom niekto kto oedva vyjde z mesiaca na mesiac ma ohnostroj vacsi a dlhsi ako samotna obec 🤣🙈
01.01.2022 - 00:36:22
02
stvrty sused dava uz roky do ohnostroja 4-5 litrov.... krajske mesta by sa nemuseli hanbit.... okna sa trasu na kilometer a pocitam ze americke satelity to cekuju ci nezacala vojna..... psa som uz naucil ze sa nesmie bat ...............teraz sa ide zblaznit ked to niekde bucha a on to nevidi a nemoze nahanat ,,,,, tym nechcem povedat ze to schvalujem..... radsej dat gucu penazi nakopu (3-4 dediny), urobit nieco ozaj super niekde na poli aby to vsetci videli a ideme dalej..... pekny novy rok a vela zdravia kazdemu :-)
01.01.2022 - 00:47:22
07
Stacia aj drony a netreba buchat
By som to kazdemu nahadzal do postele ked to tak ma rad
thumb_up0thumb_down
01.01.2022 - 01:08:56
01
Ste tu všetko zatrpknutí starí dedkovia :-)
Mal som ohňostrojové obdobie. Dokonca keď to nebolo kúpiteľné aj karbidové. Tiež mi ten randál vadí, hlavne keď sa to ozýva celý večer až do rána. O polnoci v tom nevidím problém. Ale proste jednu noc sa to dá prežiť. Keď som odpaľoval ohnostroje, tiež žilo veľa dôchodcov, ktorým to vadilo. Buďte radi, že nemáte v okolí Rusov alebo Poliakov. To je horšie, ako keď vám povie Cigán "dobré ráno sousede".
Btw, neviem či ste videli profi ohňostroj s hudobným doprovodom. Na Slovensku to robí na svetovej úrovni Privatex. To je zážitok.
Ale tie drony sú tiež super. To bude budúcnosť ohňostrojov.
02.01.2022 - 00:22:47
00
Hej hej...mne to nevadí, keď to búcha pol hodinu. Keď to ale počúvam od včerajšieho poobedia až do dnešnej deviatej hodiny večernej, tak si len tukam na čelo, že či sú tí ľudia v pohode. Zvlášť, keď si kúpia pyrotechniku, ktorá vydá len veľké bum, kudol dymu a je.nu to medzi dva domy rovno pod balkóny. Je to nekoordinovane a nebezpečné.

Pred Vianocami som siel busom po Gagarinovej okolo McDonald's smerom do Biskupic a Vrakune a na križovatke s Mierovou ktosi hodil niečo na cestu a tam to buchlo. Chvalabohu dopadlo ku kraju cesty a nešlo tadiaľ v tom momente žiadne auto. A koľko takých atlétov je medzi ľuďmi, čo to pália práve počas Silvestra a ešte aj Nového roka.
02.01.2022 - 00:32:26
03
misoR napísal:
... od včerajšieho poobedia až do dnešnej deviatej hodiny večernej, tak si len tukam na čelo, že či sú tí ľudia v pohode...

Možno len oslavujú iné časové pásma, začnú Samoou.... 🤣
02.01.2022 - 08:51:12
02
Ja rachoty nerobím. Žiadne petardy ani tie x-ranové kocky čo sú v obľube. Len pár rakiet nech to letí čo najvyššie a tam sa to rozprskne, rímske sviece, fontány...mám radšej svetelné efekty ako tie zvukové. Je to tradícia, keď nič iné aspoň prskavka musí byť :lol: Ten ohňostroj v Sydney bol parádny, to tak raz zažiť naživo...ani ten Rím by som nemusel vidieť :)

Btw kórejci "objavili ameriku", na odbúranie stresu čumia na stromy a pozerajú v kine táborák https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/jizni-korea-relaxace-pandemie-koronavirus-stres.A211206_134306_zahranicni_dtt
Hento praktizujem už pár rokov, samozrejme s reálnym ohňom a reálnym lesom :) Na stres či depky je dobrý aj tanec.
02.01.2022 - 12:22:28
00
Ja si pustam krb na telke 😁😁
02.01.2022 - 12:42:30
11
Teraz je to s tym buchanim uz v pohode. U nas na sidlisku tak od obeda do pol jednej v noci. Ale pred X rokmi to zacinalo uz pred Stedrym dnom kazdy bozi den kludne az do 3. januara.
02.01.2022 - 12:58:04
00
gulas.sme.sk
02.01.2022 - 18:19:26
01
Som nevedel že je z nášho gangu https://fb.watch/ahCyBd-dh9/
02.01.2022 - 18:28:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up