o zaradeni produktov Sealskinz ste neuvazovali? Ich membranove ponozky bola jedna z najlepsich kup, co som v rami cyklistiky v chladnejsom pocasi uskutnocnil. Vyrobene v Europe europskou firmou (narozdiel od cinskeho DexShellu), ale vzdy musim kupovat v DE/UK, kedze v SR je to nedostatkovy tovar. Pouzivaju aj biologicky rozlozitelne obaly a maju aj nejaku "dozivotnu" zaruku (tu som ale neskumal),
23.12.2021 - 09:35:19
00
Prečo keď niekto napíše otázku pri produkte smerovanu na mňa, tak mi nepríde upozornenie?
23.12.2021 - 11:18:44
00
ivast urcite je vela priestoru na vylepsenie algoritmu, jeho zaklad je vsak odporucat produkty, ktore kupuju ludia, ktori kupili produkty, ktore kupujes ty (krkolomna veta; inymi slovami snazi sa nachadzat podobnost medzi tvojimi nakupmi a nakupmi inych ludi). Kazdy clovek je individualny, takze nie vsetko bude zaujimave pre vsetkych a budeme to postupne lepsie filtrovat podla dalsich parametrov. Ale statisticky je z tych odporucani dobra konverzia, takze je to uzitocnejsie ako nahodny vyber :). A preco su tam produkty, ktore si uz kupil? Lebo statisticky je vysoka sanca, ze ich budes chciet kupit znova.

MageZ zistime ako to vyzera s moznostami pri tejto znacke. Kedze je to britska znacka a tym padom mimo EU, je to komplikovanejsie momentalne.

Sovicka30 notifikacie sa riadia nastaveniami pri produkte, ak ich mas vypnute, tak notifikacia nepride. Ak sa pytas na notifikaciu ked ta niekto tagne v prispevku, to sa nastavuje v https://www.mtbiker.sk/settings?i=prefs&mode=notifications.
23.12.2021 - 11:30:52
00
Cervo prve co mi napadlo je odporucat alternativne produkty k mojmu zoznamu kupeneho tovaru, takze k AM tretram by som do zoznamu dal vyssi model tretry rovnakej rady, dtto k brzdovemu kotucu by som ponukol alternativny a kompatibilny od ineho vyrobcu s lepsim hodnotenim alebo pripadne vyssi model aktualneho ... no lenze to by sme museli mat parametricku databazu, aby sme vedeli robit relevantne selekcie, vsakze ... lebo ked mi poslete silikonove esi, ktore som hodnotil tusim dvoma hviezdickami pretoze mi vydrzali tri vyjazdy tak to samozrejme nemozem vnimat ako relevantne ... a ano, ja rozumiem aj tomu ze ide o feature vo vyvoji a nema vysoku prioritu a bolo by potrebne najprv urobit meranie preklikov zo zoznamu do kosikov alebo wishlistov, no, idem sa radsej na hodku povozit kym je blatko premrznute ;-]
23.12.2021 - 11:57:04
00
Meranie samozrejme mame, preto pisem, ze to funguje aj v tejto prvej generacii. Ako som pisal, ide o user based recommendation (collaboration filter), kde hladas podobnost medzi nakupmi roznych uzivatelov, aby si vedel odporucat veci, co clovek este nekupoval. To co pises je product based recommendation, ktoru mame v urcitom formate pod produktami (napr. k tretram sa ti odporucia pedale a tie pedale budu zoradene podla toho ako casto ich ludia kupuju spolu). Samozrejme skombinovat to dokopy je jedna vec, druha vec je pozerat sa viac na sezonnost a casovy element, aby sme ti individualne odporucali veci, co sa ti mozu hodit (napr. lebo presiel nejaky cas (alebo si prejazdil nejaky pocet km) odkedy si si kupil retaz a mozno budes potrebovat novu), dalsia vec na kompatibilitu, hodnotenia atp.. Vsetko fajn, treba na to cas, energiu a dobre data, pretoze to musi fungovat na databaze 50000 produktov. Postupne...
23.12.2021 - 12:06:23
00
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/prehadzovace/prislusenstvo/shimano-rdty30-kladky-prehadzovacky-horna-spodna.html?itm_medium=widget&itm_campaign=1

Cena je najaka uletena nie?
02.01.2022 - 20:35:29
00
dobry den. bolo by mozne pridat medzi sposoby doplatenia objednavky aj pouzitie zlavoveho kuponu/darcekoveho poukazu?
04.01.2022 - 14:46:05
00
peter.kal zatial sme takuto poziadavku nemali a je to komplikovanejsie na implementaciu, takze neviem slubit. Zatial staci napisat na objednavky@mtbiker.sk a chalani to obratom aplikuju do objednavky.
04.01.2022 - 15:03:18
01
Chlalani uz ked tu cenu upravite tak aspon napiste opravne takto to vyzera ze riesim cenu 3€ a predtym tam bolo skoro 17 a vyzeram ako debil
04.01.2022 - 21:00:48
03
:) pozrel som niekedy tesne potom, nechápal som, co je na tom uletene :)

Aj pre toto preferujem davat ciselka/text do príspevku, napriklad v Oplati sa, ale v princípe vsade - lebo obsah za linkom sa moze kedykolvek zmenit...
04.01.2022 - 21:10:50
00
O com pises ide mimo mna😂
04.01.2022 - 21:14:56
00
rasto lepšie nahlásiť chybu pri produkte (je tam ikonka vykricnika). Toto kľudne mohol opraviť automat alebo niekto kto nevidel tvoj príspevok.
04.01.2022 - 21:23:10
00
Tomas na ten som klikal asi pred dvoma tyzdnami a nic sa nedialo az zrazu teraz ked som to sem nalinkoval
04.01.2022 - 21:26:40
00
Taka mala zahada, cca rok dozadu som u vas kupil Camelbak Chute Mag termosku, vo vypredajovej farbe za par supiek a odvtedy ju spokojne vozim na zimne vyjazdy s horucim cajom a ked je v lete moc sparno tak vtedy zasa so studenou vodou, a normalne ju pcham do kosika na flasu ... akurat ze svet sa zmenil, dnes popis tovaru tvrdi ze "Fľaša nie je kompatibilná s košíkmi na fľaše." a v tejto linii ide aj jaroslavf v komentaroch k produktu ...
https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/flase/camelbak-chute-mag-vacuum-stainless-06l.html

    Prílohy:

    signal-2022-01-05-144202_004.jpeg
    signal-2022-01-05-144202_004.jpeg 297.89 KiB thumb_up0thumb_down

    05.01.2022 - 14:53:47
    01
    cervo napísal:
    rasto lepšie nahlásiť chybu pri produkte (je tam ikonka vykricnika). Toto kľudne mohol opraviť automat alebo niekto kto nevidel tvoj príspevok.

    Len tak mimo tému. Existuje "automat" alebo "program" na opravu zlých cien? Nechceli by ste ho predať napr. Alze? :lol:
    05.01.2022 - 17:57:06
    00
    keyboard_arrow_up