JAHMANsvk napísal:
Tak to určite, imúnny sme len my, čo ho nemáme 😄


tym by som si nebol taky isty

https://www.theverge.com/2016/5/27/11795248/facebook-ad-network-non-users-cookies-plug-ins
04.01.2022 - 17:59:44
10
https://echo24.cz/a/iUzii/deti-v-polsku-musi-mit-na-kolo-cyklisticky-prukaz-bez-nej-hrozi-vysoka-pokuta?fbclid=IwAR357UXIN-oZUp_KyeGgER_nJATi5XjqnnNJqve8-H8wXtzvYLPldthD5NM
04.01.2022 - 19:21:54
00
Hosť napísal:
ono to niečo vypovedá aj o facebooku :puke:

nie ono to vypovedá obrazne o NÁS, ľudoch, žiaľ,
čo tak dať si kazdý oneskorené novoročné predsavzatie:
nahlásim blboša za každé klamstvo, urážanie, ....
minimálne 24 krát :-)
04.01.2022 - 22:25:25
02
foobar napísal:


Čo má spoločné nejaká možná cielená reklama na stránkach tretích strán s toxicitou obsahu samotného FB a že ľudia z neho blbnu? Myslím, že keby to tak aj bolo, stále som imúnny na to, čo sa na FB odohráva 😉.
04.01.2022 - 23:05:54
03
Mňa už roky fascinuje akú to má moc, uvedomil som si to ešte pred pandémiou, tá sila ovplyvniť užívateľov je neskutočná
04.01.2022 - 23:14:42
04
Tak ja som facebookovo malomocný 😎 … doteraz ho nemám 🤷🏼‍♂️.
05.01.2022 - 09:26:03
012
Moj clovek.Ani ja a nemusim riesit podobne stupidity
05.01.2022 - 15:41:38
01
neuveritelné,čo stvára ten "pán363"
Žilinka ide po kritike zmluvy s USA oslavovať výročie prokuratúry do Ruska
tak na toto má čas,ale zrušiť nedôvodné obvinenie elitných vyšetrovatelov mu trvá už 3-tí mesiac,a stále nič :^)
Žilinku pozval do Ruska generálny prokurátor Igor Krasnov,ktorý je zároveň na sankčnom zozname Európskej únie pre porušovanie ľudských práv :o
článok:
https://dennikn.sk/2669677/zilinka-ide-po-kritike-zmluvy-s-usa-oslavovat-vyrocie-prokuratury-do-ruska/
takto si tu na tom našom Slovensku žijeme-každý si robí,čo sa mu zachce :x
05.01.2022 - 17:16:44
01
Že Žilinka má za ušami je jedna vec, ale porovnávať oslavu výročia aj keď v Rusku, s absolútne nevypovedateľnou, vazalskou zmluvou Naďa a Korčoka?

Tu sa už dá pomaličky hovoriť o vlastizrade, zlatý mój, ani neviem či sa to dá nazvať zmluvou, čo som čítal jednostranná záležitosť...

Ostatne takých zmlúv by sa u nás našlo aj viac, a nikto za to "nevisel", ale ako píšeš, takto si tu žijeme...
05.01.2022 - 17:47:57
01
madbugie napísal:
Že Žilinka má za ušami je jedna vec, ale porovnávať oslavu výročia aj keď v Rusku, s absolútne nevypovedateľnou, vazalskou zmluvou Naďa a Korčoka?

Tu sa už dá pomaličky hovoriť o vlastizrade, zlatý mój, ani neviem či sa to dá nazvať zmluvou, čo som čítal jednostranná záležitosť...

Ostatne takých zmlúv by sa u nás našlo aj viac, a nikto za to "nevisel", ale ako píšeš, takto si tu žijeme...


lol, čítal si tú zmluvu ? alebo ako zvyčajne hlavnésprávy ?
05.01.2022 - 18:17:10
05
jasné,ďalší mudrlant-takže takto,zmluva z USA je verejne dostupná,ale tá z Ruskom podlieha absolútnemu utajenie,hmmm,prečo asi ???
05.01.2022 - 18:22:33
01
aj ak cital, tak "ktohovie" ci chapal. Netvarme sa tu, kolki tunajsi ludia rozumeju diplomatickej reci? Vsak sa pozrime, ze kolko ludi malo problem s Istanbulskym dohovorom, pretoze sa v jeho anglickej verzii pouziva slovo "gender"...
Nehovoriac o veciach, akoze mame desiatky ruskych "technikov" na vojenskom letisku dlhe roky a ine smakovky. Ale to je uz zjavne fajn, asize preto, ze vsak velky brat rus by nam zle nikdy nechcel.
05.01.2022 - 18:24:58
00
Už len to,že je proti tej zmluve Žilinka, fico , blaha a danko tak je pre mňa isté,že ta zmluva je ok
05.01.2022 - 18:33:11
015
velmi dobre zhrnutie situácie,oplatí sa prečítať,snáď pochopia aj jednoduchší:
https://www.facebook.com/sebavedomeslovensko/posts/1000383257356864
05.01.2022 - 18:33:38
03
ešte toto,písal Pavel Macko:
Mám pre pána Žilinku jednu vojensko-odbornú radu, keď už fušuje aj do bezpečnostných politík.
Ak má pán Žilinka starosť o našu bezpečnosť, mal by rovnako dôrazne a verejne žiadať, aby v dohode s Ruskou federáciou, podľa ktorej sú dlhé roky ruskí príslušníci na našej základni na Sliači, bolo vyslovene uvedené, že sem nesmú voziť Novičok! Mnohí to nevedia, ale na Sliači nemáme amerických ale ruských príslušníkov! A Ruská federácia mala vždy zvláštny vzťah k chemickým a biologickým zbraniam.
Zato SR aj USA sú už desiatky rokov signatármi medzinárodných konvencií zakazujúcich tieto druhy zbraní. Napriek tomu ich chce Žilinka mať vyslovene uvedené v dohode. To je taká nadpráca, ako žiadať od prokurátora pri sľube namiesto toho, že bude dodržiavať zákony SR, aby doslova rozpísal, že nebude kradnúť, robiť podvody, vraždiť a v podstate vymenovať celý Trestný zákon! Chyba sa zrejme stala pri preklade a prepise stanoviska prokuratúry z azbuky.
Pozn.: Zmluva s USA je verejná a dá sa pripomienkovať. Keď som žiadal o sprístupnenie dohody s Ruskou federáciou, Gajdošove ministerstvo obrany mi to odmietlo, lebo by tým údajne mohlo dôjsť k ohrozeniu všeobecnej a jadrovej bezpečnosti SR!!!
05.01.2022 - 18:36:35
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up