V tomto respektujem Peta, lebo tiez (prirodzene) nema doktorat a niekedy prestreli, vid to zadrzanie a pokuta vo FR. Ale ticho zaplatil, ked sa to prevalilo verejne sa ospravedlnil a ideme dalej. Vsetci robime chyby a nesieme nasledky. Nerobi zo seba majstra sveta, naopak on tym skutocnym, trojnasobnym uz je, aj mimo biku. Fakt respekt.
A teraz si to porovnajme s velkohubym Novaxom, ktory odmieta respektovat pravidla, schovava sa za vynimky a este si ich chce vybojovat s bandou pravnikov. Ubohe.
08.01.2022 - 15:12:00
012
Novak Djoković bol deň po pozitívnom teste na koronavírus na mládežníckom športovom podujatí v Belehrade. 17. decembra srbský tenista odovzdával trofeje najlepším mladým hráčom v roku 2021. Jeho právnici tvrdia, že Djoković mal pozitívny test 16. decembra.

Na viacerých fotografiách z tejto akcie sú pritom všetci účastníci bez rúšok.

Djoković pricestoval do Austrálie v stredu, aby sa zúčastnil na Australian Open a pokúsil sa tak získať rekordný 21. grandslamový titul. Po prílete ho však úrady umiestnili do imigračného ubytovacieho zariadenia v Melbourne, keďže mu neuznali výnimku z očkovania na základe víz.

Srba čaká v pondelok súd, ktorý rozhodne, či môže v krajine zostať a nastúpiť na turnaji, ktorý začína 17. januára. (tasr)
ako tenista je dobrý,ale nemôže si robiť čo chce. Srbi sú zvláštny ľudia,minule som pozeral dokument o vojne v jugoske a sa mi aj žalúdok pri niektorých záberoch obrátil...ten ich nacionalizmus je fakt chorý.
08.01.2022 - 16:48:07
02
Vybabraval so systemom a teraz system vybabral s nim.
Miliony Australcanov sedeli doma, kym si on zil ako chcel. Oni sa obmedzovat mohli, riskovat mohli, ale on nemusel. Aka je len ta Australia nespravodliva k nemu.

Klasicky hnup je to. Aj s jeho pravnikmi.
08.01.2022 - 17:33:32
010
A co ma on s nimi ? Nech si to vybavia s AUS ludmi ktori mu dali vynimku , alebo s politikmi, ktori si na nom prihrievaju volebnu polievku, ked sa im daco nepaci ...
08.01.2022 - 18:43:13
03
thumb_up0thumb_down
08.01.2022 - 19:00:38
00
foobar napísal:
vacsina vrcholovych sportovcov ma v hlave nasrane, takze ma vobec neprekvapuje ze su medzi nimi antivaxeri

Ak by bola medzi pospolitnym ludom taka zaockovanost ako medzi vrcholovymi sportovcami, tak uz davno mame po pandemii.
08.01.2022 - 19:28:13
01
Ono sa toto neda velmi porovnavat lebo im realne islo zo dna na den o zivobytie ak sa nezaockuju (vid tipka v NBA ktory realne sedi doma a straca miliony mesacne). "Normalni" ludia az takto donuteni nie su.
08.01.2022 - 20:07:53
00
jammin napísal:
Ono sa toto neda velmi porovnavat lebo im realne islo zo dna na den o zivobytie ak sa nezaockuju (vid tipka v NBA ktory realne sedi doma a straca miliony mesacne). "Normalni" ludia az takto donuteni nie su.

V NHL je 1 nezaockovany typek (Tyler Bertuzzi) a tym padom nemoze hrat zapasy v Kanade. Ostatni sa zaockovat dali (dokonca aj dezolat Evander Kane a qanonista/antisemita Tony DeAngelo). V NHL hra cca 1000 hracov. Cize ak by boli ozaj presvedceni, ze vakcina je sajrajt, co im znici zivot, "obet" v podobe necestovania na kanadske zapasy by podstupili viaceri.
A este 1 "fun" fact: V case, ked este nebolo ockovanie tak dostupne ako dnes, alebo dostupne vobec, dostalo covid len zopar hracov NHL a hned viacero z nich minimalne na 1 sezonu muselo kvoli komplikaciam (najcastejsie zapal srdcoveho svalu) skoncit s hokejom (Marco Rossi, Alex Stalock, Josh Archibald,..). Dalsi sa museli niekolko tyzdov borit s priepastnym prepadom vykonnosti (Mika Zibanejad). Dnes ked je za morom rozsireny omikron ako u nas bude za 2-3 tyzdne, covid schytala viac ak tretina hracov NHL - ziaden z nich nema nasledky a po tyzdnovej karantene hraju akoby medzicasom len regenerovali. (btw Ramon1 vravel, ze nevie o pripade, kde by covid nemal vplyv na vykonnost - staci sa pozriet na zaockovanych pozitivnych v NHL)
08.01.2022 - 20:54:37
03
Ono to není iba, že nemôžu hrať v Kanade. Napr vyššie spomínany basketbalista, nemôže hrať domáce zápasy, lebo v NY môžu hrať iba ockovany :) čiže by mohol iba vonku. A sa mi zdá, že stále vôbec nehra
08.01.2022 - 21:38:50
00
Tento tyzden hral zapas pretoze mali tolko hracov na Covidovej listine ze ho museli zavolat.
08.01.2022 - 21:42:41
00
jordi napísal:
Ono to není iba, že nemôžu hrať v Kanade. Napr vyššie spomínany basketbalista, nemôže hrať domáce zápasy, lebo v NY môžu hrať iba ockovany :) čiže by mohol iba vonku. A sa mi zdá, že stále vôbec nehra

Ano, myslim, ze niektore sportove haly v USA maju vstup povoleny len pre ockovanych hracov, divakov, zamestnancov. No a ked je to tvoja domaca arena tak mas problem a nemas prijem.
08.01.2022 - 21:43:25
00
@jerry napísal
Srbi sú zvláštny ľudia,minule som pozeral dokument o vojne v jugoske a sa mi aj žalúdok pri niektorých záberoch obrátil...ten ich nacionalizmus je fakt chorý.


... a o ustašovcoch si už počul? Ante Pavelič. Tábor Jasenovac.

Treba si pozrieť starý film Okupácia v 26-ich obrazoch.

Je to tam s tými národmi na Balkáne s ich minulosťou prašť jak uhoď. ***** sú. Sorry za politickú nekorektnosť.
08.01.2022 - 22:11:32
06
Sa mi ziada este dodat ze "tradicnej rodiny" 🤣🙈

Prílohy:

Screenshot_20220108-213526.jpg
Screenshot_20220108-213526.jpg 54.24 KiB thumb_up0thumb_down

08.01.2022 - 22:25:49
117
Hosť napísal:
thumb_up0thumb_down

Video som si nepustil ale zaujalo ma. Preco do psej matere ma niekto tlacovku vo vinoteke? Aby sa potom *****?
08.01.2022 - 23:48:24
01
laco napísal:
@jerry napísal


... a o ustašovcoch si už počul? Ante Pavelič. Tábor Jasenovac.

Treba si pozrieť starý film Okupácia v 26-ich obrazoch.

Je to tam s tými národmi na Balkáne s ich minulosťou prašť jak uhoď. ***** sú. Sorry za politickú nekorektnosť.


Fajn, pozrime sa do zrkadla. Uvidime tam zverstva, co sme robili v Kremnicke, Nemeckej, Topolcanoch (antivax forever) https://dennikn.sk/248692/co-urobi-fama-davom-topolciansky-pogrom-proti-zidom-septembri-1945/ alebo Jachymove... Nie je to vobec o ONI. Je to o MY. Je to v kazdom z nas, nastastie uz nemame tolko prilezitosti.
09.01.2022 - 01:18:40
03
keyboard_arrow_up