matt Highlander je povinne 7miestny. Bez tych sedaciek by bol ten kufor mega.
08.01.2022 - 22:32:52
00
Tiež pokukujem po nejakom novom rodinnom aute, momentalne máme ochtavku, takže nové musí byť keď tak o dosť väčšie... Ale ako to tu tak čítam, postupne všetko skrtam a tu moju nízkonákladovú ochtavku budem sanovat ešte pár rokov ? obzeral som sa po dodávkach, potom akože väčších SUV, najmä highlander mi padol do oka, menšie sa mi už neoplatí pozerať... Ešte Sorento bolo/je v merku, ale to je menšie ako spomínaný highlander... Tak už fakt len nejakú dodavku... Pripájam foto kufra ochtavky, boli sme teraz týždeň na prázdninách a do kufra pekne štyri páry lyzi, 2x boby, 3x podritnik a samozrejme batozina klasická... Tieto kufre sú proste bezodne aj čo sa týka prevážania bicyklov v kufri... Takisto ma dlho presviedčali, že tam nenapcham tri autosedačky dozadu, ale podstúpil som tetris na predajni a išlo to, aj vajíčka, aj do 18 kg a teraz aj do 36 kg... Tie popisy na foto si nevšímajte, deti sa mi takto s fotkami hrajú a kadečo tam podoplnaju ?

Prílohy:

IMG_20211228_192043.jpg
IMG_20211228_192043.jpg 475.81 KiB thumb_up0thumb_down

08.01.2022 - 22:34:51
02
Ja som si toho roku kupil 420l box thule za 370eur. Na tych par dovoleniek za rok to namontujem na strechu a zvysok roka nepotrebujem chodit na dodavke ;)
08.01.2022 - 22:38:00
05
davhan napísal:
matt Highlander je povinne 7miestny. Bez tych sedaciek by bol ten kufor mega.

Tak tie sedačky, ako aj u Sorenta, sú integrované, nevyberajú sa, ale po sklopení je to plnohodnotný kufor, aj keď bez nich by bol zrejme vacsi... A najmä je kvôli tomu je rovina kufra vysoko položena, čo je veľké mínus pre mňa, tu sa strácajú drahocenné litre...
08.01.2022 - 22:44:13
00
Superb kombi?
08.01.2022 - 22:47:44
00
To bolo medzi prvými, čo som pozeral, už som na neho aj zabudol... je priestorovo väčšie, čo sa týka pohodlia na sedadlách, ale kufor napríklad len o minimum väčší... Asi fakt bude treba uvažovať o truhle, aj keď sa tomu bránim, ale asi to nepôjde donekonečna...
08.01.2022 - 22:59:22
00
Zoidberg napísal:
Toz az dnes som sa dostal k skuske Ceeda SW ohnom- rozumej protismernou detskou sedackou. Neobstal, pred sedackou sa sedelo horsie ako v sucasnom Civicu 8g. Skoda, lebo je to fakt pekne auto. Tak neviem, ci sa vratit k smutnemu refreshovania bazarovych ponuk, alebo jestvuje nejake nove auto podobne Ceedu s kabinou vacsou na ukor kufra. Kurnik, ale moderne auto, o 25cm dlhsie ako 15rokov stary dizajn kompaktu, a pasazieri maju menej (nanajvys rovnako) miesta? Ach jaj. To fakt kufor tak predava?


passat b7 variant- ak dieťa má zašpinené topánky tak sestra otáča sedačku protismerne a 2,5ročné dieťa v pohode vojde s tým že ona (170cm človek) má normálne miesto na sedenie. superb je trošku väčší - nafúknutejší na priestor pre pasažierov
08.01.2022 - 23:27:20
00
davhan, je to tak ako pise Dzuch-Ban...ten Highlander som mal na vikend pozicany a ked clovek sklopil tu zadnu radu sedaciek, kufor mi prisiel pomaly mensi ako v Outbacku :( ...ale podla udajov vyrobcov to bol asi subjektivny pocit, asi to skresloval "tvar" toho kufra v Toyote...
Higlander - 7 sedadiel 241* litrov / 5 sedadiel 658* litrov
Outback - 522 litrov
...ako neodsudzoval by som uplne toho Highlandera, len sa treba trosku pohrat pri vybere s farbou a diskami ( lebo v bielej farbe to vyzeralo dost odpudivo...ako velka chladnicka na kolesach :) )
08.01.2022 - 23:37:57
00
Ak by nemuseli integrovat do kufra zbytocne sedacky, tak by predsa mohol ten kufor vyzerat inak :)
08.01.2022 - 23:41:49
01
Ak by bolo mozne kupit 5-miestny Highlander, vitaz by bol v podstate davno jasny :) ( to by mu clovek odpustil aj ten menej pruzny motor/na tu jeho hmotnost )
08.01.2022 - 23:44:15
00
Bolo to inak v Highlanderi s tym motorom az take zle? V RAV4 mi to prislo dostacujuce a napriek CVT mi pacil aj zvuk motora:) Hovadsky mi ale vadilo, ze za jazdy mi bolo blbo od zaludka :D
08.01.2022 - 23:49:07
00
Dzuch-Ban
Prosím ťa, ako si mohol napchať 3 také veľké autosedačky do Oktávie? Prostredná sedačka je prosím ťa aká? Prostredná je ako upevnená? To tak máte furt, alebo len občas?
08.01.2022 - 23:57:34
00
davhan, zase tragické to nebolo, len asi som zvyknutý na väčšiu dynamiku. Ale ono si časom na ten jazdný prejav asi majiteľ zvykne a bude vedieť ako sa správať k tej CVT prevodovke aby to bolo OK. Mimochodom v rýchlosti som pozrel autobazár a ak niekto zháňa súrne veľké rodinne auto, toto vyzerá za tu cenu ( v dnešnej dobe ) fajn…
https://www.autobazar.eu/toyota-highlander-25-hybrid-awd-cvt-prestige-id20617413.html
09.01.2022 - 00:24:57
00
Dzuch-Ban ja octaviu kombi mam,no medzi dve sedačky uz nepolozis ani kabelku,preto bolo sorento jasná voľba.
VW group som už nechcel a z dodávok typu peugeot a Toyota som bol sklamaný. Mpv by bola posledná možnosť
09.01.2022 - 05:32:15
00
Zoidberg napísal:
Toz az dnes som sa dostal k skuske Ceeda SW ohnom- rozumej protismernou detskou sedackou. Neobstal, pred sedackou sa sedelo horsie ako v sucasnom Civicu 8g. Skoda, lebo je to fakt pekne auto. Tak neviem, ci sa vratit k smutnemu refreshovania bazarovych ponuk, alebo jestvuje nejake nove auto podobne Ceedu s kabinou vacsou na ukor kufra. Kurnik, ale moderne auto, o 25cm dlhsie ako 15rokov stary dizajn kompaktu, a pasazieri maju menej (nanajvys rovnako) miesta? Ach jaj. To fakt kufor tak predava?


Kia optima sw alebo hyundai i40 CW si skúšal? I40 mám /predavam/a je tam neskutočne vela miesta v interiéri a to mam 2 metre...
09.01.2022 - 07:18:13
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up