https://www.zalando.sk/loeffler-bike-cruiser-warm-leginy-black-lov42k005-q13.html
Nohavice Gore-Tex Infinium windstopper so zľavovým kódom za 70€.
Podrobnejší popis tu https://www.loeffler.at/shop/en/22987-hr-bike-tragerhose-cruiser-ws-warm.html
12.01.2022 - 22:06:28
01
scarinko hejtujes a je to ocividne a podla mna dost smutne. Ze sa tu za posledny cas zmazal jeden inzerat na Garmin kde som sa vyjadroval je fakt, ze tu ale komentujes miestne pomery ako keby sa tu organizovane vo velkom mazalo v prospech nasho obchodu je bohuzial mimo a uprimne neviem, cim ti MTBIKER ublizil, ze sa vyjadrujes prave takto.
12.01.2022 - 23:19:25
023
Mtbiker nijak, niektori moderatori tu maju vacsie ego ako unesu
12.01.2022 - 23:24:13
05
jedine BAN je riesenie tohto problemu :-D
12.01.2022 - 23:27:38
04
V teme oplati sa jedine IBAN.
12.01.2022 - 23:29:17
018
Za portal tu myslim s cervom kominikujeme ked je treba bez okolkov, priamo a vysvetlujeme ak sa k niecomu vyjadrit treba tak ma osobne celkom uraza ak tu takto strielas od pasa, najmä ak som sa tuto v teme vyjadroval nie tak davno o tom, ci tu nieco aktivne "manazujeme". Hlavne si myslim nestranny divak sam zhodnoti, ci tu ideme svoje alebo davame priestor vsetkemu, co nejde proti pravidlam a moralke.
12.01.2022 - 23:45:24
013
Tak o jednom nedavnom clanku, kde diskusia neporusovala pravidla, bola uplne relevantna a zrazu zmizla bez vysvetlenia, pricom clanok ostal, by som vedel :tmi:
12.01.2022 - 23:51:12
014
Boo_boo ale vy ste admini. Ja som pisal moderator. V poslednom case tu podozrivo miznu obrazky ktore sa nezhoduju s niecou ideologiou.

A vysledok zmiznutej reklamy z FB na ktorom bola akcia je teda aky?
13.01.2022 - 00:28:47
00
Palo TT pozrel som ci myslis to, co som si myslel a fakt diskusia tam nie je (nevedel som to ale co som to cital naposledy, asi sa tam uz vyjadril kazdy, co mal chut nieco k teme povedat)

Uzame myslim asi, ze toto bola jedna z najkontroverznejsich (asi aj naj) diskusii a tem, ktora v historii tohto webu prebehla. Za mna to bolo v niektorych pripadoch za hranicou, editorial nakoniec rozhodol, ze to pojde prec co je uznavam kontroverzne, rovnako ako ponechanie daneho clanku. Vyhodou clankov v tomto pripade je, ze po zmiznuti z titulky to uz do konca sveta viac ako par desiatok zobrazeni neziska takze bohuzial zmizol archiv ale diskusia tam de facto aj tak skoncila.

Myslim, ze moja reakcia na scarinka a aktivitu webu smerom k tejto teme Oplati sa je napriek vyssie spomenutemu validna.
13.01.2022 - 00:29:18
00
Pri tom jednom nedávnom článku to nebola diskusia, ale vo väčšine lynč a v niektorých prípadoch veľmi za hranicou.
13.01.2022 - 07:39:39
08
Tie komenty tam boli na urovni "stvrtej cenovej"
13.01.2022 - 07:43:43
03
Uzavrel by som to asi tak, že keď sa už diskusia vymazala, trebalo aj článok stiahnuť.....
Teraz to celé vyznieva ako strkanie hlavy do piesku....
Ale sme v zlej téme a to sa neoplatí 😜
13.01.2022 - 08:12:10
011
ja chcem týmto vyjadriť podporu a uznanie celému MTbiker tímu, že takéto niečo pre nás bezplatne prevádzkujú, je to nadštandard aj na neslovenské pomery. nenechajte sa znechutiť.

Boo_boo napísal:
Palo TT pozrel som ci myslis to, co som si myslel a fakt diskusia tam nie je (nevedel som to ale co som to cital naposledy, asi sa tam uz vyjadril kazdy, co mal chut nieco k teme povedat)

Uzame myslim asi, ze toto bola jedna z najkontroverznejsich (asi aj naj) diskusii a tem, ktora v historii tohto webu prebehla. Za mna to bolo v niektorych pripadoch za hranicou, editorial nakoniec rozhodol, ze to pojde prec co je uznavam kontroverzne, rovnako ako ponechanie daneho clanku. Vyhodou clankov v tomto pripade je, ze po zmiznuti z titulky to uz do konca sveta viac ako par desiatok zobrazeni neziska takze bohuzial zmizol archiv ale diskusia tam de facto aj tak skoncila.

Myslim, ze moja reakcia na scarinka a aktivitu webu smerom k tejto teme Oplati sa je napriek vyssie spomenutemu validna.
13.01.2022 - 08:20:09
012
Ked napisete clanok, mate pravo poziadat o stiahnutie diskusie (alebo clanku). V predmetnom pripade sme vyhoveli, pretoze to bolo cez ciaru.

Co sa tyka obrazkov, vo vseobecnosti (kedze neviem o aky obrazok tu islo), pozera sa ne prisnejsie v kontexte pravidiel fora (https://www.mtbiker.sk/forum/post11469.html#p11469), kedze sa zobrazuju aj v sekcii foto a indexuju ich vyhladavace na nasej domene. Tyka sa to hlavne vulgarizmov, obscennosti, extremizmu, jasnemu porusovani autorskych prav a podobne. Neviem, ci obrazok spadal do tychto kategorii, alebo bol vyhodnoteny ako reklamny prispevok, alebo ide naozaj o bug, kedze nic v logu o zmazani nevidim. Preberali sme to aj v inej teme, obrazky nahrate na nas server by mali byt vasa tvorba, alebo mate mat suhlas autora, inak porusujete autorsky zakon. Ak su na obrazku cudzie watermarky, logo a podobne, to by sa naozaj nemalo. Silne odporucam zostat pri textovych odkazoch.
13.01.2022 - 09:06:20
03
k niekomu trafili chybajuce mapy: http://www.cbs.sk/obchod/1-4-Zadarmo-p432892256
13.01.2022 - 09:18:17
01

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up