airbilly Zadržali ho v inej trestnej veci. A máš úplnú pravdu. Takto sa to robí.
13.01.2022 - 18:12:59
00
kvakob napísal:

...no pravda je to :smirk: a referendum o tak závažnej otázke ( americkej základni) by malo byt tiež...
13.01.2022 - 18:23:30
00
už len čakať tlačovku Fica, ako bolo Bodorovi ublížené, chudáčik je nevinný a aj najvyšší súd to potvrdil keď ho prepustil...
Para podá žalobu na SR za nezákonnú väzbu a Bodorovi cinkne sumička
....som zvedavý, kedy zavedú zosobnenie fin.nahrady za neschopnosť prokuratúry a súdov ...
13.01.2022 - 18:30:08
03
kde sa berú na tomto našom malom Slovensku takýto mentálny mrzáci ???
hlavná Pelleho podržtaška Matej Šutaj Eštok dnes zahlásil toto:
Poslanec Hlasu Matej Šutaj Eštok označil Norberta Bödöra za nominanta opozície. V tlačovej správe uviedol, že Bödörovo prepustenie z väzby je dôkazom, ako vláda zneužíva orgány činné v trestnom konaní. Bödör je pritom obžalovaný zo založenia zločineckej skupiny a korupcie.
Z väzby ho prepustil Najvyšší súd po tom, čo sa Ústavný súd uzniesol, že Najvyšší súd pochybil, keď väzbu v minulosti predĺžil.
Šutaj Eštok povedal, že za ťaženie Matoviča, Mikulca a Lipšica proti opozícii a jej lídrom „by sa dnes nemusel hanbiť žiaden diktátorský režim“.
Výpovede spolupracujúcich obvinených Šutaj Eštok označil za „účelové, niekoľkokrát upravované udania“.

akože toto je sila-ja fakt netuším,či má v tej svojej tupej makovici fakt n.....é,alebo to myslí vážne :puke:
13.01.2022 - 18:31:30
01
Dredd napísal:
airbilly Zadržali ho v inej trestnej veci. A máš úplnú pravdu. Takto sa to robí.

Ale nemalo by sa to tak robiť. Zadržali ho teraz za nejakú výpoveď z roku 2020. To ho doteraz nevedeli z toho obžalovať alebo aspoň vzniesť obvinenie za vyše rok ? Toto je účelové konanie..
Takto môžu za výpoveď nejakého kriminálnika zadržať hocikoho


Naposledy upravil Hosť dňa 13.01.2022 - 18:58:18, celkovo upravené 1 krát.

13.01.2022 - 18:56:26
00
uz si sa prekvalifikoval z expertneho infektologia na pravneho experta?
13.01.2022 - 18:58:17
510
Hosť napísal:
Ale nemalo by sa to tak robiť. Zadržali ho teraz za nejakú výpoveď z roku 2020. To ho doteraz nevedeli z toho obžalovať alebo aspoň vzniesť obvinenie za vyše rok ? Toto je účelové konanie..
Takto môžu za výpoveď nejakého kriminálnika zadržať hocikoho

takých expertov ako si ty je tu škoda-aktuálne info špeciálne pre teba:
Norberta Bödöra opäť zadržala polícia – pre korupčný trestný čin v kauze Judáš. Ide o obvinenie, že podplatil Bernarda Slobodníka sumou 50-tisíc, aby pomohol príbuznému poslanca Hlasu Petra Žigu. Oligarchu popoludní prepustili z väznice v Ilave, na slobode strávil len niekoľko hodín.
Ako prvé o zadržaní informovali Aktuality.
„V tejto chvíli môžeme potvrdiť, že vyšetrovateľ NAKA zadržal Norberta B. obvineného v inej trestnej veci. Zatiaľ nie je možné poskytnúť viac informácií,“ informovala polícia.
13.01.2022 - 19:09:57
00
Keď ma mafia chápadlá všade či už na najvyššom súde alebo ústavnom súde, keď tu Fico poctivo budoval husté siete kontaktov mafie,tak Hamram dobre urobil,že Bodora opäť zobrali. Len krivakom, môže tento spôsob zadržania pripadať ako neštandardný. Ľudia ako Bodor si absolútne nezaslúžia,aby sa s nimi jednalo štandardne, keď sa celý život správali neštandardne.
13.01.2022 - 19:11:08
02
jerry74 napísal:
Keď ma mafia chápadlá všade či už na najvyššom súde alebo ústavnom súde, keď tu Fico poctivo budoval husté siete kontaktov mafie,tak Hamram dobre urobil,že Bodora opäť zobrali. Len krivakom, môže tento spôsob zadržania pripadať ako neštandardný. Ľudia ako Bodor si absolútne nezaslúžia,aby sa s nimi jednalo štandardne, keď sa celý život správali neštandardne.

Nastastie mame súdy aby vydávali rozsudky. Ty už dopredu vieš že je vinný. Bol si na školení v denníku N ? 🙈
13.01.2022 - 19:16:05
01
O nezávislosti slovenských skorumpovaných sudcoch silno pochybujem. Mafia ma zatiaľ stále náskok pred spravodlivosťou. Na školenia nechodím. Stačí mi zdravý úsudok.
13.01.2022 - 19:20:02
02
Fenistil napísal:
...no pravda je to :smirk: a referendum o tak závažnej otázke ( americkej základni) by malo byt tiež...

ano malo ,ale len ked ju tu niekto bude chciet aj naozaj stavat ,inak su to zas len vyhodene peniaze nas vsetkych, aby si niekto prihrial svoju polievocku... robi bububu a akoze ide riesit neexistujuci problem
13.01.2022 - 19:25:46
00
Hosť napísal:
Nastastie mame súdy aby vydávali rozsudky. Ty už dopredu vieš že je vinný. Bol si na školení v denníku N ? 🙈


Celkom by ma zaujímalo, či presne rovnaký postoj funguje aj pri krokoch Mr. 363 ...

Ja vzhľadom na doteraz známe skutočnosti skôr pochybujem, že je nevinný. A nie, na N ani iné školenia či preškolenia nechodím, tento postoj voči „nominantom opozície“ podobného typu mám odkedy si pamätám.
13.01.2022 - 19:30:31
01
kvakob napísal:
ano malo ,ale len ked ju tu niekto bude chciet aj naozaj stavat ,inak su to zas len vyhodene peniaze nas vsetkych, aby si niekto prihrial svoju polievocku... robi bububu a akoze ide riesit neexistujuci problem


Jasné že tu nepostavia nový Ramstein ale základňa USArmy tu bude a môžeš si to volať ako chceš.... Takže by malo platiť : Vox populi, Vox deti
13.01.2022 - 19:41:18
00
Hosť napísal:
... Zadržali ho teraz za nejakú výpoveď z roku 2020.


Peter neblázni, už len táto Tvoja formulácia svedčí o tom, že nemáš ani páru o tom ako to funguje. Zadržanie osoby podozrivej zo spáchania trestného činu prebieha v zmysle §85 ods.1 TP na základe predtým udeleného súhlasu prokurátora. Ten spravidla vydá tento súhlas vtedy, keď sa vo vyšetrovacom spise vedenom v danej trestnej veci vyskytnú také nové skutočnosti, ku ktorým je osoba podozrivá zo spáchania trestného činu povinná podať vysvetlenie.

Povinnosti príslušníka PZ SR v tomto procese upravuje ďalej §85 ods.4 TP s odkazom na ďalšie relevantné ustanovenia TP, ďalší postup upravujú súvisiace ustanovenia TP, spravidla ide o §204 TP. Zadržanie obvineného policajtom a následné rozhodnutie o zadržanej osobe upravujú nasledovné paragrafy TP, konkrétne §86 a §87 TP. Čiže nie je vylúčené, že ho po tomto úkone znova prepustia, to zas budú laici nadávať, že banánová republika…Ale je možná aj druhá alternatíva podľa §87 ods.1 a 2.

Ešte upozorňujem na častú zámenu TP a TZ laikmi.

Takže tak. Ako vždy pri týchto milých debatách, faktúrku za právne vzdelávanie pošlem poštou😂😂. Bolo mi cťou.
13.01.2022 - 19:46:23
13
Diky za vysvetlenie Dano. Nebolo by jednoduchšie keď ho mali vo väzbe spraviť úkony tam ? Či mame veriť že nove skutočnosti nastali akurat dnes a bolo ho treba predviesť ?
13.01.2022 - 19:57:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up