Ako 15-18 rocni sme bezne chodili na sachticky s bajkom. Ked bolo pekne s bajkom a ked skaredo s lyzami. Nikomu sme nevadili a ak ano mali sme ho u riti :)
15.01.2022 - 17:04:44
01
Len on už je vo veku, ked sa očakáva, že by mohol mať aj rozum :D
Je to presne o tom, že nie je tam zákaz, resp. nie explicitne, tak to treba skúsiť.
15.01.2022 - 17:36:03
00
mitocross napísal:
A pan expert s perfektnym perifernym videnim, co investuje nemale peniaze do brzd a kotucov, aby mu to lepsie brzdilo... na snehu :muscle: :tmi:
A takito tazki mentali tu na fore maju kopu obhajovacov :facepalm:

Ja sa v podstate každý rok vyskytnem na nejakej zjazdovke, na biku zastavím skôr ako ľudia na lyžiach, tiež je lepšia kontrola ako na lyžiach (v konečnom dôsledku skôr oni ohrozia mňa ako ja ich), preto sa viac pozerám dozadu, aby ma nikto neohrozil. Jeden chlapec ma vyzval na preteky, ale jemu som nestíhal :lol: keď to zobral priamo dole a ja som radšej šiel ako lyžiar zo strany na stranu a prispôsobil som sa vo vláčiku situácii pred sebou a za sebou. Keby som tam bol na lyžiach, tak niekoho určite zabijem... Ale iné som chcel, horný prevádzkar na hornej stanici ma nechal zjazdiť dole, nič nepovedal a to som si jeden kratší úsek so skialpinistami vyšliapal 2x, s lyžiarmi som si pokecal, keď som šliapal hore tak ma aj povzbudzovali, žiaden hejt som nedostal.

Teda až na dolného prevádzkara na dolnej stanici, keď som šiel kúsok hore opačným krajom nepoužívanej časti zjazdovky (nie som hlúpi aby som šiel v strede hlavnej zjazdovky proti lyžiarom), tak na mňa kričal a pískal. No ale ako som sa mal dostať na lesnú cestu, keď to bolo jediné prístupové miesto? Však keby takto zasypali snehom cestu pre autá, tak asi by to vlekárom len tak neprešlo...
15.01.2022 - 18:38:55
01
Tie tvoje predpoklady su ale fakt divne, napr tu v CR je kazdu zimu uzatvorena cesta na Smedavu cez v.n. Sous kvoli bezkarom, lyzoval som na Col d'Iseran.. cesty pre auta sa v zime zatvaraju uplne bezne...
15.01.2022 - 19:23:38
00
Tak prevadzkar aj krical a piskal, ale ty sa aj tak drbes tam kde nemas co robit, hlavne ze mas reci ako koza bobkov. Fakt mlcat je zlato.
15.01.2022 - 19:24:28
02
Ináč mňa len na cyklotrase Trstená - Novy Targ bežkári sprdli, že im kazím stopu a potom sa im ťažko ide... Dobehli ma, popi, čo vali si a zas pokračovali svojim tempom. O dva tri roky neskôr som sa potom dozvedel, že v zime sa to mení na bežkársku cestu. Ale značky zostávajú rovnaké - cyklotrasa...
15.01.2022 - 19:38:10
01
:D si mal minifarrad?
15.01.2022 - 19:49:43
00
mitocross napísal:
A takito tazki mentali tu na fore maju kopu obhajovacov :facepalm:

Ozaj "tazki mentali". Brutal :o . Skoro ako ti dvaja martincania co nedavno dostali dozivotie, ci 25r. Ale vraj kazdy, kto je obvineny, ma zarucene pravo na obhajobu...aj na zapšklych dedkov co sa tmolia medzi bytovkami a hromzia na mladez, aby sa spravala slusne.
15.01.2022 - 19:54:56
01
mi akorat vyhodil youtube, asi videl ze chodim do tejto temy a co sa tu zjavilo....
https://www.youtube.com/watch?v=XPZDEWBzneY
15.01.2022 - 20:45:53
01
Aj tak sa mi zdá že fšetci ogrciavači len nahlas závidia.
Ja by som si to v Jasnej z vrchu nadol po tvrdom snehu na severnej strane mrdol teda veľmi rád. A pochybujem že by sa tam našiel lyžiar ktorému by to vadilo pri mojom min. 3x covidovom odstupe.
Strčte si ho kam chcete.
15.01.2022 - 21:16:30
02
da sa to vidiet aj takto.. podem teraz vsetci zjazovat dole svohom na bikoch..ved sme to videli na fb,zjavne sa to da a ziadne problemy z toho nie su, zafrajerujem pred dievcatami..sak nic sa nedeje..ved tam ani zakaz pre biky nie je :D

(nie je tam ani zakaz pre auta na svahu)

druhy pohlad, si lyziar, ktory je prave na svahu, mas tam decko a zrazu sa tam rutia cyklisti dole..
15.01.2022 - 21:28:35
00
Človeče, aj lyžiari sa tam po svahu okolo rútia. Ja som mával na lyžiach v Jasnej na juhu bežne cez 80km/h, výnimočne aj do 100km/h. Chalani na bajkoch z videa nevyzerali že by šli tak rýchlo 😄.
15.01.2022 - 21:36:00
03
milos21 napísal:
... na biku zastavím skôr ako ľudia na lyžiach, tiež je lepšia kontrola ako na lyžiach...


Tak to sa nevies lyzovat.
15.01.2022 - 21:38:36
06
Ja už len čakám na pojem "po krvi dychtiaci cyklisti zákerne útočiaci na nevinné dietky pachtiace sa mierumilovne k údolnej stanici v očarení z kresťanských Vianoc".
To chce poldecko. Dve...
15.01.2022 - 21:43:13
01
Keby to nedali na FB, nikto by to neriesil. Ale tak na co by to robili keby sa nemohli pochvalit ze.
Asi by to nemalo ten efekt keby si to nechali pre seba.
15.01.2022 - 22:22:16
06
keyboard_arrow_up