Ahojte,

Prosim poradte ktory z tychto ebikov by ste si vybrali
Haibike Hardnine 4 400wh
Ghost e-teru

Ten ghost ma vacsiu kapacitu baterie ale ako su na tom s ostatnymi komponentami?

Este je v podobnej cene Specialized Turbo Levo ale ten momentalne neviem najst vo svojej velkosti.

Dakujem

    13.01.2022 - 20:26:00
    00
    Ani jeden, za tu cenu by si dali zohnat stroje o rad s vyssou vybavou.
    Vybava cca rovnaka ako na Mountfield radach a cena skoro o 1k vyssia.
    Za 2400 by si uz vedel zohnat (ak by bol skladom) nieco s deore vybavou, 11-46 alebo 11-50(1), vzduchovou vidlou, ci brzdami od Shimana (Mt200, 400).
    S tym Turbo Levo si si isty? Urcite nestoji 2.4k.
    15.01.2022 - 10:18:22
    00
    S deore som nasiel toto https://www.mtbiker.sk/shop/elektrobicykle/horske-elektrobicykle/pevne-a-hardtail/haibike-hardnine-6-i630-deore-21-cool-sedacierna.html
    je to este v prijatelnej cene.

    Ten Turbo Levo som videl napr tu https://www.velosprint.sk/elektrobicykle-horske-pevne-hardtail/specialized-turbo-levo-hardtail-black-2020/

      15.01.2022 - 14:45:36
      00
      No neviem za tu cenu mas uz CTM Wire Pro, kde mas uz klasicky 11-51 pastorok, brzdy MT420 so vzduchovou vidlou.
      Problemom je, ze nie su skladom a ktovie kedy budu.
      K tym Tektro 275 brzdam...nemozem posudit, ale na webe je na nich kopec negativnych reakcii, takze to moze byt potencialny problem tvojho vyberu.
      Ono niekto nadava aj na Shimana 200, co 400 rady, ale ja ich mam na e-biku a nezdaju sa mi byt take tragicke aj oproti XT brzdam na HT co mam je to samozrejme velky rozdiel.
      Deore som ti pisal preto, ze vacsinou tam uz davaju k tomu aj min 42 pastrok, ale uz som videl Deore aj s 36, co je imho na jazdenie po lese malo (pre mna osobne). Inak som jazdil na aj na Aliviu a voci samotnym prehadzovackam nemozem povedat nic zle.
      Este ku kapacite baterie...to je asi posledny udaj, co ma zaujima na e-biku, pretoze sa naozaj malokedy stava, ze dokazem bateriu vystavit, vacsinou koncim nad 50%, pri dlhsich vyletoch som sa este nedostal pod 30%.
      Takze rozdiel, ci mas 500, 600, ci 800Wh je pre mna dost irelevantny.
      16.01.2022 - 11:42:36
      00
      keyboard_arrow_up