No hej najvacsia chyba bola ze to skoncilo na FB, ale tak kazdy vyjazd konci tam, taka druha evidencia jazd po strave. Uz to tolko nerieste stalo sa. Zisli sme poloprazdnu zjazdovku. Poznam aj takych co uz sli dole aj zo Skalnateho. Minulu zimu infinitipp ale to tusim bol ten trapny lokdan tak boli zjazdovky zavrete. Tym sa ale nechcem obhajovat
16.01.2022 - 08:41:56
01
Tak načo to sem píšeš keď sa tým nechceš obhajovať? Mali vás dole zastaviť a dať vám dobre po papuli, aby ste si zapamätali, že na bajkoch tam nemáte čo hľadať. By som. chcel vidieť čo by ste robili, keby do niektorého z vás napálil lyžiar. Asi by ste zbytočne vysvetlovali, že to bola jeho vina.
16.01.2022 - 09:13:57
06
Tie katastroficke scenare keby to keby to mam strasne rad. Ked sme videli lyziarov tak sme spomalili a dokopy tam nikto nebol na tej dlhej rovinke na zaciatku sme boli cely cas na svahu takmer len my dvaja.
16.01.2022 - 09:45:56
04
Kľudne si ten môj predošlý príspevok nahlasujte a ak uznáte za vhodné aj mínuskujte. Na jednej strane tu útočíte na e bajkerov (aby sa predišlo špekuláciám jazdím obidvoje ecko aj klasiku) ako všetkým kazia meno a na druhej strane ste schopní obhajovať takúto kk..inu. Už vidím čo by sa tu dialo, keby to bol niekto na ebajku. A to keby sa stane práve vtedy keď to človek najmenej očakáva a potom už je neskoro sypať si popol na hlavu.
16.01.2022 - 09:50:16
04
Glevo sorry, ale ta argumentacia je na urovni ziaka zakladnej skoly... nemali ste tam proste co robit, to je jednoducho fakt...
a argumentovat tym, ze sa vlastne nic nestalo je asi rovnake, ako keby slo na dialnici auto v protismere v noci... ved sa vlastne nic nestalo, ked nikoho nezrazilo, nie? ved slo opatrne a dialnica bola skoro prazdna...
16.01.2022 - 09:59:29
06
Ja si chodim zastrielat na namestie, tiez tam vtedy neni ani zivej duse. A davam to aj s blbymi recami na net, lebo vobec nejde o to kde som bol a co som robil, ale aby som sa pochvalil pred spolupacientmi.
16.01.2022 - 14:38:44
00
Podla mna ist po zjazdovke s respektom na biku nie je taky velky problem. Problem je v davani si to na net a propagovani. Dalsi problem je v argumentacii, ak ma nechytia tak je to v pohode. Ak by sa tym riadili vsetci tak by sa tu velmy zle zilo pre vsetkych. Preto je tu tolko reakcii. Tiez o kontrole na biku. Na lyziach mam so snehom kontakt 3m stvorcove (povrch lyzi), cyklista cez 2 kolesa kolko? 5% z toho.
17.01.2022 - 09:01:49
00
cokupit napísal:
Tak prevadzkar aj krical a piskal, ale ty sa aj tak drbes tam kde nemas co robit, hlavne ze mas reci ako koza bobkov. Fakt mlcat je zlato.

A čo som sa tam mal teleportovať? A ako sa tam dostali lyžiari? Však tam je bočný 2. vlek a aj na tú cestu oficiálne chodia aj bežkári, aj oni sa tam teleportujú?
17.01.2022 - 09:20:05
01
GeorgeWH napísal:
Tak to sa nevies lyzovat.

Neviem (na lyžiach som stál asi 1x v živote možno ako 6-ročný), ale vidím ako "lyžujú" a "bežkujú" ostatní, a musím na nich dávať pozor...
17.01.2022 - 09:22:06
01
corsair napísal:
Ináč mňa len na cyklotrase Trstená - Novy Targ bežkári sprdli, že im kazím stopu a potom sa im ťažko ide... Dobehli ma, popi, čo vali si a zas pokračovali svojim tempom. O dva tri roky neskôr som sa potom dozvedel, že v zime sa to mení na bežkársku cestu. Ale značky zostávajú rovnaké - cyklotrasa...

Ja si zimu nenechám ukradnúť :)
17.01.2022 - 09:23:40
01
palo14 napísal:
...Na lyziach mam so snehom kontakt 3m stvorcove (povrch lyzi)...

Bez ohladu na prave preberanu temu, vypocet k tomuto by ma celkom zaujimal. Rovnako tak by som chcel vidiet take lyze a hlavne ako sa na tom ide dolu svahom :)
17.01.2022 - 09:25:55
05
tieto budú mať toľko :)
rmcorp.s3.scarfbot.com
17.01.2022 - 09:37:10
03
@IngVisitor ok, mas pravdu, 0,7 ale aj tak to porovnanie oproti bicyklu sedi.
17.01.2022 - 09:49:05
01
palo14 napísal:
Tiez o kontrole na biku. Na lyziach mam so snehom kontakt 3m stvorcove (povrch lyzi), cyklista cez 2 kolesa kolko? 5% z toho.

Včera na Hrebienku zľadovatený povrch, ľudia padali ako hrušky, som musel dávať viac pozor na nich ako na seba, zastavovať, púšťať, kľučkovať. Bol som ráno aj na chodníku v podstate prázdnom, a keď bolo treba som zastavil a pustil, len jeden pánko vravel (potom ako som zastavil na kraji a púšťal), že mám cestu vedľa, a keď som na tej ceste na obed bol, tak tam kvantum ľudí nenormálne aj keď oni mali chodník vedľa (dokonca bezpečnejší). Tu nejde o kontakt s povrchom, ale aj techniku (no lyže sú hladné a navoskované aby sa dobre kĺzali nie?) - schválne, vyšiel a bezpečne by zjazdil na lyžiach si zľadovatený Hrebienok? Na snehu bez ľadu viem pomaly zastať na mieste, hoc aj s oboma kolesami v šmyku (čo je na snehu efektívne) a ani nemusím z biku ani zosadnúť ak niekoho púšťam...


Naposledy upravil milos21 dňa 17.01.2022 - 09:56:16, celkovo upravené 1 krát.

17.01.2022 - 09:52:18
00
milos21 napísal:
A čo som sa tam mal teleportovať? A ako sa tam dostali lyžiari? Však tam je bočný 2. vlek a aj na tú cestu oficiálne chodia aj bežkári, aj oni sa tam teleportujú?


a co tak tam cez zimu nechodit?
17.01.2022 - 09:56:00
00
keyboard_arrow_up