TAKŽE KTO NECHÁPE OP+? JE TO LOGICKÉ A JEDNODUCHÉ. 😍😁

1. Neočkovaní ľudia nesmú chodiť do reštaurácií, pretože testy nie sú bezpečné.
2. Tí, ktorí boli dvakrát očkovaní, môžu ísť do reštaurácií iba s testom, pretože testy sú bezpečné.
3. Na druhej strane neočkovaní ľudia môžu pracovať v reštaurácií s testom ako zamestnanci, pretože testy sú bezpečné,
ale nesmú tam po práci chodiť jesť, lebo testy nie sú bezpečné .

Dúfam, že je to už jasné...

No a k 60 ročným a plus... spoliehať sa na vlastnú imunitu... áno niektorí ju majú asi... ale väčšina pochybujem...
17.01.2022 - 18:13:11
04
Ramon1 napísal:
Urobil si naraz dve chyby a viníš z toho systém a nie seba samého … to že si pozitívny antigenovy test s priznakmi choroby nevalidizoval PCR testom je tvoja prvá chyba . Mal si to vedieť s ak si mal pochybnosti zápisu AG testu do GreenPass mohol si sa ma tu opýtať . A ta druha je , že si tiež tu neopýtal kedy ockovat po kovide . Systém nakoľko nemáš offi potvrdenie pcr testom ta nepovažuje za prekonaneho a teda môžeš ist na vakcinaciu . No skutočne to nedoporucujem , skôr ako dva mesiace . No na druhej strane , poznám zopar ľudí čo sa ockovali treťou a boli už pozitívni … prežili všetci a boli zároveň aj očkovaní tretíkrát aj prekonaní verifikovaným pcr testom . Ak chceš dojdi do KE a budeš mat po probléme s GreenPass om 💉 .


Nevalidizoval som, lebo priebeh mi to neumožňoval...resp. som nechcel nikam chodiť. Necítil som sa na šoférovanie, ani na sedenie v aute v kolóne na odber vzorky. Takže sa vinný necítim. Robil som čo bolo treba, ostal som v izolácii. Keď som sa po 8 dňoch od pozitívneho AG testoval PCR, už som bol negatívny...
Tá druhá záležitosť mi je jasná a na tretiu dávku sa momentálne nechystám, neskôr to zvážim....
17.01.2022 - 18:24:33
00
madbugie napísal:
TAKŽE KTO NECHÁPE OP+? JE TO LOGICKÉ A JEDNODUCHÉ. 😍😁

1. Neočkovaní ľudia nesmú chodiť do reštaurácií, pretože testy nie sú bezpečné.
2. Tí, ktorí boli dvakrát očkovaní, môžu ísť do reštaurácií iba s testom, pretože testy sú bezpečné.
3. Na druhej strane neočkovaní ľudia môžu pracovať v reštaurácií s testom ako zamestnanci, pretože testy sú bezpečné,
ale nesmú tam po práci chodiť jesť, lebo testy nie sú bezpečné .

Dúfam, že je to už jasné...

No a k 60 ročným a plus... spoliehať sa na vlastnú imunitu... áno niektorí ju majú asi... ale väčšina pochybujem...


pointa je ze neriesis co je zakazane/dovlene len na zaklade toho aka je pravdepodobnost nakazenia. teda ze nespravis tabulku a kde bude pravdepodobnost nad 5% vsetko zakazes. lebo inak by tu nic nefungovalo, take potoraviny by napr potom boli permanentne zavrete... proste zakazes co netreba, nechas povolene co treba, zohladnis kde sa ako da nakazit... momentalne aj zohladnis kto (ockovany/neocko) sa ako moze nakazit. preto neockovancom test nepomoze, lebo to ich nijak nechrani pred nakazenim napr v restike kde su vsetci bez rusok lebo jedia... atd atd. nic nie je ciernobiele a preto sa netreba divit ked niekde vyjde 5 a bude uz zakazane a inde vyjde 6 a bude este povolene... samo dezolom to staci ako priklad toho ze je vsetko napitchu...
17.01.2022 - 19:40:58
02
AdMich napísal:
Nevalidizoval som, lebo priebeh mi to neumožňoval...resp. som nechcel nikam chodiť. Necítil som sa na šoférovanie, ani na sedenie v aute v kolóne na odber vzorky. Takže sa vinný necítim. Robil som čo bolo treba, ostal som v izolácii. Keď som sa po 8 dňoch od pozitívneho AG testoval PCR, už som bol negatívny...
Tá druhá záležitosť mi je jasná a na tretiu dávku sa momentálne nechystám, neskôr to zvážim....


a toto ma celkom zaujima ako sa praktizuje. ked to cloveka chyti a je mu blbo - lezi doma s horuckami ako ma ist na PCR? neviem si predstavit v tom stave trepat sa niekam na test, riskovat zhorsenie svojho stavu. za dalsie - mas ist s priznakmi na PCR? ved to vsetkemu odporuje. ma sa zatvorit doma a nikam nechodit, neroznasat hnusobu.
alebo PCR spravia privolani sanitaci?
17.01.2022 - 19:58:01
00
PCR ti ani v nemocnici nespravia na urgentne asi vsade, na FB písal týpek, že mal pozitívny AG, bol mu zle, išiel na pohotovosť, spravili AG a rovno dostal tie monokenaene látky či aké sú to.
Šiel domov, a bol rád, že je rád...po pár dňoch mu bolo lepšie. Ale v podstate ofiko není prekonaný, keďže nemal PCR....

Očividne sa nedá myslieť na všetko a každý prípad zakomponovať.
17.01.2022 - 20:12:11
01
Presne toto riesil kolega pred mesiacom. Nakazil sa od dcery, mal zvysenu teplotu, necitil sa dobre, tak sa prihlasil cez portal korona.gov na pcrtest. Samozrejme prisiel mu termin do 45km vzdialenej BA i ked v 10km vzdialenych MA testuju tiez ... A kedze nechcel nikoho ohrozit nakazenim, aby ho hodil do BA na test a sam sa necitil na to tam zajst autom, tak isiel len 10 km do MA na test, kde si ho musel, ale sam zaplatit. Nech sa paci ...
17.01.2022 - 20:14:25
00
Áno systém nie je dokonalý … ale nie len u nás .

Zvíťazil zdravý rozum nad “ zeleným “ ⬇️

🔓: https://dennikn.sk/2683622/deti-do-sest-rokov-nepotrebuju-v-rezime-op-test-lehota-po-prekonani-covidu-sa-neskracuje/?cst=da2f3ef16c063a92e7795353fdb4aba13c4fe3c8
17.01.2022 - 20:26:49
00
capulo napísal:
pointa je ze neriesis co je zakazane/dovlene len na zaklade toho aka je pravdepodobnost nakazenia. teda ze nespravis tabulku a kde bude pravdepodobnost nad 5% vsetko zakazes. lebo inak by tu nic nefungovalo, take potoraviny by napr potom boli permanentne zavrete... proste zakazes co netreba, nechas povolene co treba, zohladnis kde sa ako da nakazit... momentalne aj zohladnis kto (ockovany/neocko) sa ako moze nakazit. preto neockovancom test nepomoze, lebo to ich nijak nechrani pred nakazenim napr v restike kde su vsetci bez rusok lebo jedia... atd atd. nic nie je ciernobiele a preto sa netreba divit ked niekde vyjde 5 a bude uz zakazane a inde vyjde 6 a bude este povolene... samo dezolom to staci ako priklad toho ze je vsetko napitchu...


capulo ty si nepochopil, že je to vtip (aj podľa smajlíkov), či ako...

neberme už ten život tak vážne, lebo za posledné dva roky tejto šlamastiky nám 3x stúpli depresie, 3x stúpli sebevraždy, a celá táto bipolarizácia spoločnosti pácha na psychike a socializácii ľudí veľké škody....

Ramon - konečne rozumná správa... inak zamýšlali sme sa v robote nad jednou vecou, sme tam teraz 6 čerstvo prekonaní, jak očkovaní tak neočkovaní... že aký má vôbec zmysel prvé 3-6 mesiacov vôbec nosiť rúško/ffp v kancli... nie že by sme ho aj pred tým nejak extra nosili...


Naposledy upravil madbugie dňa 17.01.2022 - 20:40:57, celkovo upravené 1 krát.

17.01.2022 - 20:37:21
00
V stredu vstupuje do platnosti nová vyhláška: Povinnosť nosiť respirátor bude platiť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri v prípade, že nebude možné dodržať dvojmetrový odstup.
17.01.2022 - 20:40:47
00
Pomaly to všetko vyprchá do stratena.
A všetci, ktorých sa to bytostne nedotklo, zabudnú...
17.01.2022 - 20:42:21
00
Tak a teraz chcem počuť toho domáceho epidemiologa v čom som sa mýlil … teda , že som “ obťažoval komunitu “ mi je jasne , no zaujíma ma postoj čo ma vypalcovali zdola .

Prílohy:

5111D2FE-9B8C-46FB-B7AF-CAB1192821EC.jpeg
5111D2FE-9B8C-46FB-B7AF-CAB1192821EC.jpeg 351.91 KiB thumb_up0thumb_down

17.01.2022 - 21:10:58
01
iron.hide napísal:
V stredu vstupuje do platnosti nová vyhláška: Povinnosť nosiť respirátor bude platiť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri v prípade, že nebude možné dodržať dvojmetrový odstup.


To je výborné. Keď nemáš respirátor, tak ti vonku nikto nemôže dať ani po papuli.


Naposledy upravil laco dňa 17.01.2022 - 21:21:51, celkovo upravené 1 krát.

17.01.2022 - 21:20:03
02
laco napísal:
To je výborné. Keď nemáš rúško, tak ti vonku nikto nemôže dať ani po papuli.


no rucne nie, musi zobrat roxor
17.01.2022 - 21:21:27
03
Respik si nasadzujem akurát keď idem lakovať (https://slovnik.aktuality.sk/synonyma/?q=lakova%C5%A5) :P
17.01.2022 - 22:46:17
00
Americká farmaceutická spoločnosť Moderna v pondelok uviedla, že dokončuje vývoj vakcíny proti koronavírusovému variantu omikron a dáta o nej by mohli byť dostupné v marci. Výrobca liečiv zároveň vyvíja aj kombinovanú posilňujúcu vakcínu proti koronavírusu a chrípke, pričom dúfa, že s jej distribúciou začne v niektorých krajinách v budúcom roku, informovala agentúra Reuters.

Takže hon na čarodejnice pokračuje...
18.01.2022 - 07:42:55
00
keyboard_arrow_up