Je úžasné sledovať ako jeden "skutočne rozhľadený a nie čierno-bielo vidiaci " odíde,ale v momente ho nahradí druhý. Akoby ich jedna mater mala alebo skôr riadiaci?
22.01.2022 - 20:48:30
03
Hosť napísal:
Je úžasné sledovať ako jeden "skutočne rozhľadený a nie čierno-bielo vidiaci " odíde,ale v momente ho nahradí druhý. Akoby ich jedna mater mala alebo skôr riadiaci?


Ak má človek iný názor ako ten váš správny, tak je smerák, fašista, hlas atď... Podľa príspevkov čo sem hádžete existuje len čierna a biela. Nuž vidno, komunistická výchova sa nezaprie.....
Ako to bolo ??? Píšte všetci modrým perom, iná farba nebude.....😂😂
22.01.2022 - 20:57:23
01
Uf, čo dodať???

No, už som dodal...
23.01.2022 - 00:05:46
00
zbytočné,pokyny zo Súmračnej nepustia ...
ideme ďalej "takto sa to robí,do psej matere" hlavný pokrytec opozície,bývalí Ficov sluha Pelle mal byť dnes v diskusii z Korčokom-keďže sa ukázalo,že si v otázke obrannej zmluvy neskutočne n....l do huby,vyriešil to klasicky,ako sa na zbabelca patrí:
Bývalý premiér Peter Pellegrini oznámil, že je v karanténe. Na sociálnej sieti informoval, že bol v piatok v kontakte s osobou, ktorá mu o deň neskôr oznámila, že je pozitívna.
„Do pondelka som zrušil celý svoj program, pretože nechcem nikoho ohroziť. V pondelok pôjdem na PCR test. Verím, že bude negatívny,“ napísal líder Hlasu.
Pellegrini mal v nedeľu na TA3 diskutovať s ministrom zahraničných vecí Ivanom Korčokom. Šéf rezortu diplomacie bývalému predsedovi vlády zaželal bezproblémovú karanténu.

Hlavne táto veta,že "V pondelok pôjdem na PCR test. Verím, že bude negatívny" dokazuje,že si to celé vymyslel,aby ho tam Korčok neznemožnil ako malé decko :^)

ešte pridám pár príspevkov pod jeho statusom,brigádnici majú asi volno,že ich nestihli zmazať :D

Sto percent ta pretvarka je rad ze americania sa sem nasackuju .. a aby sa nedaj Boze neznepacil americanom a kaviarni .. tak sa rozhodol nezucastnovat ziadnych protestoch s DEZOLATMI a uz vobec nie tych ohladom dohody ... a len mele s pantom .. ma to premyslene ..NEVOLITELNY !!! ale i tak mu prajem ako clovek aby nemal covid ..

alebo:
Chvalabohu! Aj my si oddychneme od teba! Lebo neni dna, ze by si ludom ***** hlavy s rozpravkami o lepsom zivote!!!!

kto ešte nemá BAN,môže mu tam niečo od srdca napísať,ja som tam dal:

to sa dalo čakať,zbabelý pokrytec zdupká z debaty,kde by ho Korčok rozobral na súčiastky-Ficova škola sa nezaprie ...

som zvedavý,ako dlho to tam vydrží :D
dajte aj vy niečo:
https://www.facebook.com/pellegrini.peter
23.01.2022 - 08:36:47
03
špeciálne pre https://www.mtbiker.sk/bikeri/goblinko
tu je krátke video,ako si jamkatý Peťko kadí do huby-vychutnaj si to,a potom píš o komunistickej výchove:
https://www.facebook.com/alexander.kaduc/videos/453480499741361/
oplatí sa prečítať aj komentáre pod videom,pekne mu tam dávajú,zmrdovi falošnému 8)

jeden citujem,výstížné:
To je pupuš priteplený. Takto si srať do huby a robiť aká je to mňamka. To je konečná
23.01.2022 - 08:58:12
00
Dano5 napísal:
Smerohlasácka banda musí mať radosť z takých ludí z jednoduchým myslením ako si ty-už sa ani nedivým,že po všetkých špinavosťiach,čo napáchali,ich chce voliť cca 1/3 voličov ...


pozor, tusim si sa nakazil ich gramatikou :lol:
23.01.2022 - 09:11:26
01
Politika má nejaké extra nezaujíma sem tam niečo prečítam len tak na oko, ale čisto teoreticky,keby pelle išiel do tej debaty a potom by povedal že bol v kontakte s nakazeným čo by ste tu písali? Teraz neriešime či si to vymyslel alebo podobné veci,to ma nezaujíma,čisto ide o zdravie o nič viac o nič menej
23.01.2022 - 09:35:52
00
áno,ale ak sa nemýlim,na test by mal ísť na 5-ty deň od kontaktu z nakazeným-ale on ide už v pondelok,tak mi z toho vychádza,že sa chce len vyvliecť z nepríjemnej diskusie-či ?
23.01.2022 - 09:53:35
00
To či sa chce alebo nechce ja riešiť nebudem to nech si vyrieši on sám,pýtal som sa na iné a to keď vedel že bol s pozitívnym človekom v kontakte a predsa by išiel do debaty v TV a až potom na PCR test čo by ste tu písali?
23.01.2022 - 10:09:22
00
samozrejme že po kontakte má sedieť doma v kranténe,okrem toho nie je očkovaný ani jednou dávkou-ale ja osobne mám problém uveriť mu to,pretože Pelle je chorobný.notorický klamár,jednoducho pokytec-kam vietor,tam plášť ...
tak či tak,pravdu sa nedozvieme,údaje o zdravotnom stave sú utajené,ako ho poznám,zrátal si pre a proti,zariadil sa tak,aby mu tá situácia uškodila čo najmenej-som velmi zvedavý,či pôjde na ten PCR test v pondelok :^)

EDIT: mám trochu času,tak som hladal info-takže takto:
Do karantény sú umiestňovanéosoby, ktoré boli v *úzkom kontakte s niekým, kto má COVID-19,
aby v prípade že sa od neho nakazili, nešírili nákazu ďalej.
 Na 5. až 10. deň karantény sa musíte podrobiť RT-PCR testu.

keďže chrumkavý jamkatý Pelle bol v kontakte v piatok,má ísť na PCR test najskôr v stredu-ale on chce ísť už v pondelok-stačí ?
23.01.2022 - 10:16:16
00
Petko , Peťko , Peťko …😎

thumb_up0thumb_down
24.01.2022 - 00:07:58
15
Práve som dopozeral, odporúčam.

ČT2, 23.1., 23.10 - Život a osud Černé knihy. O tom, aký bol Stalin hajzel po vojne voči Židom. Hlavná postava - Ilja Erenburg.
24.01.2022 - 01:17:17
14
Fico sa ho zastal 😂 … sú na správnej stope .

🔓 : https://dennikn.sk/2692578/naka-vysetruje-sudcu-ktory-poslal-policajtov-curillu-a-spol-do-vazby/?cst=2a9906384bdd38bacecf921fc9520a5a07abeeaf
25.01.2022 - 17:01:01
04
Ramon1 napísal:


Ramon1 a teraz mi povedz či je toto normálne v tejto republike ??
sudcu čo poslal Čurilu a spol do väzby stíha NAKA, v ktorej teraz Čurila a spol obsadili riadiace funkcie.
Mimochodom všetci stále patria medzi obvinených tým sudcom ktorého teraz vyšetrujú.
BANANISTAN do p*** môže ísť
25.01.2022 - 17:55:36
00
čo v takom prípade, ak sudcu niekto zaplatí, aby účelovo rozhodol a úmyselne tým niekoho poškodí? ako sa to má riešiť?
mimochodom, sudca neobviňuje, sudca súdi, máš to popletené
a ak si pozorne čítal, vyšetruje NAKA stred...Čurilla je zástupca NAKA západ
25.01.2022 - 18:05:32
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up