Fico nedopustí,aby jeho sluha Pelle šiel do koalície z niekým iným ako s ním,to má určite dobre poistené 🙄
30.01.2022 - 20:42:53
01
Ja sa nebojím. Sme v NATO a EU. Prežijeme aj ďalšieho Fica. ... aj keď si myslím, že ďalší Fico nebude. Buďme optimisti!
30.01.2022 - 21:08:30
02
Nezdieľam nijaký optimizmus. Smer vo vláde MUSÍ zaviesť istú formu diktatúry, kedy nasadí žoldnierov do silových zložiek, prijme legislatívu o "nezákonnosti režimu Matovičovej vlády", pozatvára (nielen) policajtov a prokurátorov, ktorí si dovolili stíhať a obžalovať "našich ľudí", Kováčik bude rehabilitovaný, zavrú Lipšica, stíhať budú lídrov dnešnej koalície (okrem Kollára, lebo ten bude hrať s nimi) a aj náznak právneho štátu pôjde dolu kanálom, voči médiám typu Aktuality, Denník N a pod. bude zavedená nejaká forma cenzúry a postihov, nevylúčil by som ani trestné stíhanie najnepohodlnejších novinárov. Políciu povedú ľudia ako Santusová a Zurian. Bude tu systém, ktorý bude závidieť aj Erdogan. EÚ bude viesť konania za porušovanie princípov právneho štátu, ale túto mafiu to nebude zaujímať. Ak nemajú skončiť Fico a spol. v base, budú musieť zaviesť autoritársky režim.
30.01.2022 - 21:20:59
09
Dobu, kedy to Fico mohol zaviest, si nastastie presral. Dnes horko tazko naskrabe 20% a tam skoncil, ulica ho vyhnala jak prasiveho psa. Orban ma 50%.
30.01.2022 - 23:33:46
00
Ak poslanci OĽANO neprecitnú a nevyženú IM z politiky, tak v najbližších voľbách môžu mať Smer 1 + 2 aj cez 75 poslancov.
30.01.2022 - 23:56:04
01
Ulica vyhnala Fica ako prašivého psa, ale psychopat ho dostal späť. Spolu s homokolegom čo to hrá na obe strany, úchylným mafiánom a fašistami majú podľa posledného prieskumu ústavnú väčšinu. Na Slovensku síce nie je koho voliť, ale to ho neospravedlňuje, že je to dementný národ.
31.01.2022 - 01:05:33
10
Dredd napísal:
Možno máš pravdu, ale mám pocit, že ak bude aspoň formálne silný v kramflekoch, vyjadrí sa, a vyťaží z toho krátkodobé politické body. Uvidíme. Špekulujeme😂


… toto poznajú len skúsený muži ! Už som myslel , že to spojenie vymrelo .
31.01.2022 - 06:53:11
00
Dano5 napísal:
...hádam sa koalícia a hlavne Matovič uvedomí...


V to som tajne dúfal prvého pol roka po voľbách, ale bol som priveľký optimista. Neverím, že je IM schopný akejkoľvek sebareflexie.
31.01.2022 - 08:14:25
02
Podla predvolebnych statistik by najviac hlasov dostal hlas a smer, ked som tak sedel na WC a rozumne vyuzival cas mi napadlo, ci sa ten ficko s pampalinim nedohodli na rozdeleni, lebo im utekali volici ale v podstate volby vyhra hlas smeru. :?:
31.01.2022 - 13:59:38
00
lubor1 napísal:
Podla predvolebnych statistik by najviac hlasov dostal hlas a smer, ked som tak sedel na WC a rozumne vyuzival cas mi napadlo, ci sa ten ficko s pampalinim nedohodli na rozdeleni, lebo im utekali volici ale v podstate volby vyhra hlas smeru. :?:

Ani nie tak utekali ako umierali. od r.2012 ma smer kazde volby minimalne o 200 tis hlasov (co je slusna davka) menej a velmi velka cast su prave zomreti. Najblizsie volby tomu nebude inak. Na toto iste vymrelo hzds. Mladych tupcov oslovit nedokazu - ti sa rozhoduju medzi jednymi alebo druhymi jejdawau fasistami a fifleny to hadzu kollarovi. Hlas je fajn projekt smeru pre mladych tupcov okolo 40, ktori su sice poriadne vymeteni, ale nie az tak extremne, aby to hadzali mazurkovi, kotlebovi alebo blahovi. Myslim, ze smer+neonacisti su nejaku formu diktatury slabi a primitivni zaroven. Na orbana sa chvalabohu nechytaju. Smeraci hoci boli pri moci nedokazali zamedzit tomu, ze ministri ich vlady alebo basternak isli za mreze. Ani nedokazali napriek urputnej snahe a nevidanom zneuzivani pravomoci prakticky nic najst na Kisku ci Matovica, alebo kohokolvek.
31.01.2022 - 15:15:11
04
Nie ze by Fico nevedel diktaturu, ale skor sa bojim diktatury z druhej strany spektra. Od zblaznenej progresivnej lavice.

To co sa deje na zapad od nas sa mi vobec nepaci. Slobodna spolocnost s vymenou nazorov upada.
Su tu len skupiny ludi, ktore nikto nevolil, ale ktore si uzurpuju moc diktovat inym co si maju mysliet a ako sa maju spravat. A tych, ktori s nimi nesuhlasia ostrakizuju. Vid priklad J.K.Rowlingovej a jej poznamky na twitteri ktora poukazala na debilitu vyrazu "ludia, ktori menstruuju" (vo woke terminologii tym boli myslene zeny). Uz sa z nej stala transfobicka a je odstavovana zo spolocnosti. Svoje nazory moze sirit len preto, ze je dostatocne bohata a slavna.

Prebieha krasna tvorba newspeaku - najprv vytvorime nove pomenovania pre veci a udalosti a nimi ovplyvnime myslenie. Presne ako v knihe 1984 od Orwella. Ta kniha by mala byt povinne citanie : 2 minuty nenavisti, newspeak, vojna je mier, ...

A aby sa ludom nedajboze nieco nestalo, tak sa uz obajvuju univerzity, ktore davaju dospelym ludom na univerzite warningy na literaturu - vraj kniha 1984 obsahuje veci, ktore by ich mohli rozrusit - toto je forma indexu.
https://www.express.co.uk/news/uk/1554489/George-Orwell-1984-offensive-warning-university-northampton-woke

Fico je oproti tomuto peklu cajicek. Aby sme si potom v strachu z Fica nezvolili nieco este horsie.

Edit:
Ked sme uz pri tom newspeaku, tak najnovsia haluz je zmena terminu pre dojcenie. Odporuca sa nahradit termin beastfeeding (doslovne krmenie z prsnikov) terminom chestfeeding (krmenie z hrude). V normalnej spolocnosti by takato blbost nemohla prejst.
https://www.todaysparent.com/baby/breastfeeding/chestfeeding-faq/
Aby sme nahodou neurazili tych, ktori maju prsia, ale vlastne ich nemaju. Ale krmia nimi deti.
31.01.2022 - 16:22:50
00
will napísal:
Nie ze by Fico nevedel diktaturu, ale skor sa bojim diktatury z druhej strany spektra. Od zblaznenej progresivnej lavice.

To co sa deje na zapad od nas sa mi vobec nepaci. Slobodna spolocnost s vymenou nazorov upada.
Su tu len skupiny ludi, ktore nikto nevolil, ale ktore si uzurpuju moc diktovat inym co si maju mysliet a ako sa maju spravat. A tych, ktori s nimi nesuhlasia ostrakizuju. Vid priklad J.K.Rowlingovej a jej poznamky na twitteri ktora poukazala na debilitu vyrazu "ludia, ktori menstruuju" (vo woke terminologii tym boli myslene zeny). Uz sa z nej stala transfobicka a je odstavovana zo spolocnosti. Svoje nazory moze sirit len preto, ze je dostatocne bohata a slavna.

Prebieha krasna tvorba newspeaku - najprv vytvorime nove pomenovania pre veci a udalosti a nimi ovplyvnime myslenie. Presne ako v knihe 1984 od Orwella. Ta kniha by mala byt povinne citanie : 2 minuty nenavisti, newspeak, vojna je mier, ...

A aby sa ludom nedajboze nieco nestalo, tak sa uz obajvuju univerzity, ktore davaju dospelym ludom na univerzite warningy na literaturu - vraj kniha 1984 obsahuje veci, ktore by ich mohli rozrusit - toto je forma indexu.
https://www.express.co.uk/news/uk/1554489/George-Orwell-1984-offensive-warning-university-northampton-woke

Fico je oproti tomuto peklu cajicek. Aby sme si potom v strachu z Fica nezvolili nieco este horsie.

Edit:
Ked sme uz pri tom newspeaku, tak najnovsia haluz je zmena terminu pre dojcenie. Odporuca sa nahradit termin beastfeeding (doslovne krmenie z prsnikov) terminom chestfeeding (krmenie z hrude). V normalnej spolocnosti by takato blbost nemohla prejst.
https://www.todaysparent.com/baby/breastfeeding/chestfeeding-faq/
Aby sme nahodou neurazili tych, ktori maju prsia, ale vlastne ich nemaju. Ale krmia nimi deti.

Vies, na zapade si mozu dovolit taketo totalne xuyoviny riesit kvoli tomu, ze nemusia riesit absolutne zdevastovane skolstvo a zdravotnictvo, sialene percento ludi ohrozenych chudobou, veducich predstavitelov statu bez hanby paktujucich s mafianmi, vrazdy novinarov, podvodnikov s titulmi na cele statu, politikov uzivajucich si bez problemov luxus na ktory nemali ani zdaleka prijem, atd atd. Hento o co tom tocis nemam sajn, ale pochybujem ze by sa to niekoho bytostne dotykalo. Ale ak sa teda bojis nejakych twittrovskych jazykovych okienok pred tym, co som spominal ze je realitov na Slovensku, tak si bud nalej cisteho vina, alebo ti gratulujem k tomu, ze si v zivote vyresil uz uplne vsetky problemy - lebo inak by si sa hentym nezapodieval. Okrem toho sa mi to zda ako poriadne nezmysly od Kuffu, ci Harabina. Dennodenne som vo formalnom aj neformalnom kontakte s ludmi z nemecka, kanady, spanielska, francuzska. Su to rovnaki ludia ako tu na obdobnych poziciach a nikto si zatial nestazoval, ze je prenasledovany alebo vyhodeny na okraj spolocnosti.
31.01.2022 - 16:55:39
09
A este k tomu Orwellovi. Vela ludi sa ohana 1984, castokrat taki lsns, co vacsina z nich ani citat poriadne nevie, natož aby siahli po svetovej literature. Vacsinou len prebreru nejake floskuly od svojich ideovych vodcov a s nimi sa ohanaju. Aj ten pedofilny obezny hermafrodit nosi pod nosom rusko s cislom 1984. K 1984 od Orwella isto nespejeme. Ked tak uz skor spejeme k svetu, ktory opisal Aldous Huxley v Prekrasny Novy Svet. Orwell v 1984 varoval, ze v buducnosti bude svet ovladany mocnymi muzmi, ktori nam znemoznia pristup k informaciam a budu nam zatajovat pravdu. Vies co tvrdil Huxley? Ze v buducnosti nas media zahltia takym mnozstvom informacii, ze nebude mozne rozpoznat, co je pravda a loz. Alebo: Orwell v 1984 predpokladal, ze v buducnosti nebudeme mat pristup ku kniham. Huxley si myslel, ze na trhu bude more knih a nikto ich nebude citat. Teraz kto mal pravdu? Orwell si myslel, ze majitelia masinerie na kontrolu myslenia budu odporcov vaznit a mucit. Huxley tvrdil, ze nas v buducnosti utopia v smiechu v slastiach a rozkosiach (#orgy-porgy). Ale hlavne, nie Big Brother sleduje ludi, ale ludia sleduju Big Brother a uplne dobrovolne ;). Akurat Severna Korea pri dizajne toho brutalistickeho hotela v tvare pyramidy, vsadepritomnych xichtov kim ir sena a kim cong ila a mnozstva dalsich detailov prostredia istotne zobrala 1984 ako doslovny manual.
31.01.2022 - 17:04:47
08
Ono sa to môže raz - dva zvrtnúť, keď sa k moci dostane niekto ako Orbán
31.01.2022 - 17:37:20
00
Ja mam zase skusenost este s kolegami z ameriky, ktori hovorili aku maju radost z nasho slobodneho vyjadrovania. To bolo pred 10 rokmi a nechapal som o co ide. Doslo mi to az neskor. Teraz nedavno kolega vypisoval gender dotaznik pre prezentaciu na jednej US univerzite. Uplne ako triedny povod rieseny este za komunistov.
V IBM svojho casu vznikla duhova skolka. Skus sa tam oficialne spytat ako zamestnanec co ma co robit podpora LGBT vo firemnej skolke. Teda, znama sa skusila neoficialne. Odpoved - "nepytaj sa".

Vazne problemy su aj v inych krajinach, nielen na Slovensku. Napriklad Belgicko je polofunkcna krajina v permanentnom rozvrate, ktora drzi pokope preto, ze su tam institiucie EU. Tym nechcem podcenovat znasilnenie nasho statu Ficom, Bonulom a NAKA. Ale aj ine staty maju vazne problemy.

Prekrasny novy svet som necital. 1984 ale povazujem za povinne citanie. Ak si vsimnes, nespomenul som velkeho brata. O toho mi teraz neslo. To, co ma vytaca je budovanie nepriatelstiev a nenavisti medzi ludmi - v knihe to boli povinne 2 minuty nenavisti. U nas su to titulky na Sme alebo denniku N. Pripadne z druhej strany na Hlavnych spravach. O facebooku uz ani nehovorim. Ludia musia byt rozdeleni a nenavidiet sa. Spolocnost sa triedi na nezmysloch ako som ukazal vyssie.
A miesto toho, aby sa ludia zamysleli nad tym, preco nejaka myslienka vznikla, a ci je hodne ju nasledovat, tak sa krcia pred nasilnymi kriklunmi, ktori ju propaguju. Pod nasilim teraz nemyslim fyzicke nasilie - ale postupnu ostrakizaciu v mediach a neskor v spolocenskom zivote. Co sa deje uz na univerzitach na zapad od nas.

A pritom mozeme mat na rozne veci rozne nazory. V niecom konzervativne, v niecom progresivne (mozeme to takto rozdelit). A aj Fico alebo Orban mozu mat dobre myslienky, rovnako ako Matovic, Sulik, alebo prezidentka. Podstatne je, aby sme ako ludia nestali proti sebe, len preto ze mame na nejaku myslienku iny nazor. A aby sme druhych neskatulkovali a nezhadzovali ich, ked maju iny nazor na nejaky aspekt zivota.
31.01.2022 - 17:56:11
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up