Skoro vsetky review co som cital davaju Epix pred Fenix. Ja som zvedavy na ten Instinct 2, Rad zene posuniem moj Instinct. :-D Jedine co mi na nom vadi je, velka nepresnot HR pri intenzivnejsich aktivitach a ze sa neda sparovat s wattmetrom. To by malo byt v 2 vyriesene.

Co sa tyka tlacidiel, tak moj Instinct je v pohode. Netvrdim, ze by to nemoholo byt lepsie, ale je to spolahlive. Problem mam s tlacitkami na Edge 530, to by som ich strielal. Al to je ina tema.
28.01.2022 - 17:46:56
00
sorcerer napísal:
ak by to niekoho zaujímalo, tu sú bližšie info k Instinct 2, verzie, nové funkcie, výdrž batérie, ceny. prísť by mali začiatkom februára, v článku sa spomína hneď 1.2.
https://gadgetsandwearables.com/2022/01/22/garmin-instict-2-2s-rumors-buy/

parada--len nech pride na trh a instinct solar bude mat normalnu cenu :)
na bezne nosenie super hodinky a pokial klesne cena na vianocne akcie alza.sk neni o com :)
28.01.2022 - 19:25:19
01
cena v € bude rovnaká ako v $, najvyššia verzia 450€ ak sú informácie v článku správne. Solar 1 stáli pri uvedení na trh 400€, nárast ceny nie je taký hrozný, naviac hodinky dokážu oveľa viac ako predchodca
29.01.2022 - 06:51:41
00
podla mna o moc viac nedokazu... teda nie tolko aby som bol ochotny ich kupit 🙂 samozrejme kupcov si najdu... ja cakam ze solar 2 zrazi cenu stareho solaru dolu.. mne staci stary v novom nevidim tak velky prinos pre mna
29.01.2022 - 14:06:58
00
Na tých hodinkách som nepochopil ten nepekný pľuzgier v pravom hornom rohu displeja. Aký má význam?
29.01.2022 - 23:23:12
00
ako bolo písané v jednej recenzii, buď sa extrémne páčia, alebo extrémne nepáčia. z toho čo je známe sa mierne znížil "funkčný" odstup za Fenixami a neobmedzená výdrž v režime smart hodiniek vďaka solaru je bonus. záleží samozrejme na ročnom období, asi nie je veľa ľudí čo nosia hodinky v zime na rukáve bundy.

preklad google translator:
- Dodáva sa v dvoch veľkostiach: Instinct 2 a menšia Instinct 2S
- Dodáva sa vo viacerých variantoch: Nesolárny základný model, Solar, Camo, Surf
- Má nový snímač srdcového tepu Elevate v4
- Má nové umiestnenie otvoru barometra pre zvýšenú presnosť
- Má Connect IQ (videli sme aplikácie AccuWeather a Starbucks)
- Vylepšená výdrž batérie základného modelu (2: 30 d, 2S: 21 d)
- Vylepšená solárna účinnosť (pri väčšej verzii solárny model má nekonečnú výdrž batérie v režime inteligentných hodiniek)
- Má Garmin Pay
- Má VO2max
- Má efektívnejšie navrhnuté miniaplikácie (napríklad batéria tela teraz zobrazuje 24 hodín namiesto 4 hodín s nabitým/vybitým zobrazením na tej istej obrazovke, tieto sú na druhej obrazovke pre Instinct 1)
- Má novú detekciu spánku na zariadení vrátane skóre spánku a zodpovedajúcu miniaplikáciu

Nové funkcie, ktoré budú pravdepodobne zahrnuté, pretože ich možno považovať za základné, ale zatiaľ neunikli:
- Sledovanie zdravia žien
- Sledovanie hydratácie
- možno aj Snímka zdravia
31.01.2022 - 06:32:11
00
Ahojte, otazka pre tych co maju Fenixy. Vsimol som si ze hodinky vo verzii 6 a 7 maju aj tzv suggested workouts ktore povedia podla nejakeho modelu aku dalsiu aktivitu by mal cyklista/bezec vykonat aby nejako splnil svoj treningovy plan. Otazka: skusali ste takyto workout na trenazeri? vie automaticky nastavit odpor a menit ho podla toho ako to namodeloval alebo na to treba edge 1030? Dakujem za akekolvek info.
31.01.2022 - 15:11:33
00
aj fenixy vedia nastavovat odpor na trenazeri
31.01.2022 - 15:51:35
01
hulo92 napísal:
aj fenixy vedia nastavovat odpor na trenazeri


Dakujem za info
31.01.2022 - 22:48:22
10
priatelia, zaujal ma tento inzerat. https://www.mtbiker.sk/bazar/prislusenstvo/sportove-hodinky/4470666/suunto-spartan-ultra-stealth-titanium-hr.html, je to už v cenovej relacii, ktoru si viem predstavit , teraz pouzivam Amazfit TRexPro, všetci tu vychvalujete Suunto a Garmini, tak som si položil otazku, v čom by bolo to Suunto lepšie, ako ten moj obyčajný čínsky amazfit. čo si myslíte?
08.02.2022 - 11:03:17
00
Ťažko povedať - všeobecne značky ako Suunto, Garmin ... sú zamerané na športovú elektroniku. Majú v tom skúsenosti - majú najlepšie zvládnuté športové metriky. Venujú sa viacmenej len tomu a podľa toho to vyzerá. Nechcem porovnávať jednotlivé modely ale z môjho pohľadu Amoled displej mi príde u športových hodiniek nepraktický... ďalej neviem ako je to s konektivitou (ant+) a podporou softvéru.
08.02.2022 - 14:38:51
00
Instinct 2
https://www.youtube.com/watch?v=kpGNO-KWI3c

https://blog.garmin.sk/nova-generacia-odolnych-hodiniek-instinct-2-ma-urcite-co-ponuknut/
09.02.2022 - 13:15:46
12
Riadne ich obmenili. Keď príde čas na výmenu, tak budem mať veru veľkú dilemu, či mi treba Fénix za tu cenu alebo mi v pohode postačia Instinct 2.
09.02.2022 - 21:46:26
02
Momentálne mám Instinct a zvažujem nad prechodom na dvojky. Veru, riadne ich vylepšili.
09.02.2022 - 21:54:26
01
zakladne Instinct Solar s podporou Garmin Pay £390, a dnes som si bol pre fenix 6X za £360,,,dobre som urobil ze som necakal,,,ak uz vyhodit tolko tak nech to ma nadupane funkcie,,,,a teraz mam hodziny drahzsie jak cestak... :o
10.02.2022 - 00:07:32
01
keyboard_arrow_up