Garmin pay podporuje len Solar verzia Instinct 2, tj ta najdrahsia rada. To je skoda.Inak podla reviews co ich uz par tyzdnov testovali, cela rada Instinct 2 je momentalne bugova, samovolne sa restartuju aj niekolko krat denne. Samozrejme su to SW veci, ktore sa urcite coskoro vyriesia. Pre mna su to velmi zaujimave hodinky. Jedine co ma odradza je to, ze mam jednotky a aj ked je tam skoro vsetko nove, pre mna to nebude az taky velky upgrade, ako pre niekoho, kto ziadne nema.
10.02.2022 - 18:52:02
00
Mne osobne platenie hodinkami nechýba, v tomto nie som cieľová skupina. Čakal som, že nejaké bug-y sa objavia, ale za tie peniaze by to mohli do predaja už púšťať riadne otestované. Mne na mojich jednotkách chýba hlavne funkcia VO2 MAX. a spoľahlivejšie fungujúci barometrický výškomer.
10.02.2022 - 18:55:52
00
Barometer a VO2MAX je tam porieseny s novym snimacom, ktory je aj v najnovsich Fenixoch. Tj fakt to vynovili. TIe bugy v dnesnej dobe proste su, kto nie je prvy na trhu ako keby nebol, aj tento INstinct 2, bol ocakavany uz minuly tyzden. TIe v teste boli teda predprodukcna verzia a podl vsetkeho dnes, tj den po predstaveni uz vysiel aj update na tie najzasadnejsie chyby, tj nie je to take zle. Tu je dobre review. https://www.dcrainmaker.com/2022/02/garmin-instinct2-2s-2-solar-in-depth-review.html
10.02.2022 - 20:02:32
00
Vďaka za článok aj bližšie info 👍🏻 Okrem VO2 max. sú tam aj ďalšie funkcie, ktoré využijem. Keby barometer na Instinct 1 fungoval korektne, nerozmýšľal by som asi nad druhými. Uvidím, keď prídu na slovenský trh. Väčšinou Garmin updatami odstráni chyby, takže určite to majú vyriešené. Zabudol som úplne na to, že na trhu treba byť prvý a ostatné sa dorieši za behu.
10.02.2022 - 20:12:40
00
u Garminu by som sa nebál, že by vydali niečo s chybami a nič s tým nespravili. Pravidelne updatuju SW aj starších zariadení ak sa vyskytne alebo objavi nejaká chyba
10.02.2022 - 20:12:50
01
Ahojte, presiel niekto od coros k epix2? Da sa zrovnavat vydrz napr s apex pro (bez always on)?
10.02.2022 - 20:20:26
00
Prave som prisiel na dalsiu vec, ktora mi komplikuje rozhodnutie. :-( Instinct2 nie je kompatibilny s Varia radarom. Ine hodinky (Fenix, Foreruner, Venu) dokazu po zparovani zavibrovat, ked prichadza auto, Instinct toto nedostal. co je dost zarazajuce, pretoze neexistuje ziadne HW ani SW obmedzenie. Radar maju sice ludia zvycajne sparovany s Edge, lenze prave zavibrovanie na zapasti povazujem za podstatne lepsiu moznost upozornenia, nez pipanie.
10.02.2022 - 21:00:44
00
Z týchto zariadení nepoužívam ani jedno, zatiaľ sa ma to nedotýka, jedine, ze by som v budúcnosti chcel ten radar. Možno vydajú nejaký update a upravia to. Som zvedavý, či Instinct 2 budú fungovať s veslárskym trenažérom Concept 2.
10.02.2022 - 21:10:14
00
Instinct 2 podla vsetkeho podporuje Concept 2. https://support.garmin.com/en-US/?faq=rlynVxyyoq9dcSZGw5YFo8. Problem moze byt ale na opacnej strane, niektore Concepty su dost stare a mozno bude treba updatnut firmware a od urciteho veku asi ani to nepomoze.
10.02.2022 - 22:06:18
10
walec napísal:
Z týchto zariadení nepoužívam ani jedno, zatiaľ sa ma to nedotýka, jedine, ze by som v budúcnosti chcel ten radar. Možno vydajú nejaký update a upravia to. Som zvedavý, či Instinct 2 budú fungovať s veslárskym trenažérom Concept 2.

Concept 2 som skúšal s F6 a nejako to nebolo ku mojej spokojnosti. Ak by som chcel chcel plnohodnotný záznam, tak by som to musel cez concept2 app a synchronizácia na garmin, aj keď garmin normálne concept pripojí.
Tak ale to bolo už asi rok čo som to skúšal, nejako ma to netrápi, veslovat chodím iba sem tam, spravidla skôr ako rozcvička pred crossfit.
Ale teraz nám tam pribudol concept 2 skierg, no a keďže bežky ma bavia teda dosť, tak možno budem vážnejšie využívať mašinku a oplatí sa mi aj používať appku navyše.
11.02.2022 - 07:48:14
00
Nie je rozumnejsie zobrat radsej Fenix 6 ako Instinkt 2 za podobne peniaze?
11.02.2022 - 08:36:49
02
ide o to co sa ti paci viac... :) nie vzdy to ide ruka v ruke s rozumom... mne sa instinct paci viac ako fenix.. a pokial instinct solar klesne po prichode 2jky s cenou vezmem stary model.. novy mi netreba :)
11.02.2022 - 09:50:00
01
Mám pocit, že Fénixy sú podstatne ťažšie, vzhľadom na to, že používajú "prémiové materiály" (kov a pod.) - osobne mi trochu vadí, keď mám na ruke niečo ťažšie, ako takých cca. 50g - preto som aj na denné používanie prešiel na náramok (Amazfit 5) a hodinky používam len tam, kde treba GPS záznam. Ale som aj zaťažený na dizajn a Fénixy sa mi páčia viac...
11.02.2022 - 09:55:52
00
andrej25 Momentálne sa pripájam ku Concept 2 cez aplikáciu v mobile ErgData. Ona potom údaje odošle do aplikácie Garmin a do Stravy. Ale tiež už veslujem menej. Spoľahlivo s Concept 2 fungovali Garmin FR60, zaznamenali všetky metriky.

Canyo viac sa mi páčia Instinct 2, ale poškuľoval som aj po Fenix 6.

Instinct 2 dnes predobjednané od zeleného panáka.
11.02.2022 - 10:55:08
00
ANo, F6 alebo Instinct 2, to je zaujimava dilema. Cena je v podstate rovnaka, rozdielov je velke mnozstvo, niektore su zasadne, mnoho je malickosti, ktore 90% ludi nikdy nevyuzije, ale pre niekoho mozu byt tiez zasadne. Najzasadnejsie su asi, ze I2 ma omnoho vacsi vydrz, nema mapy, uplne iny dizajn, senzor novej generacie, co robi vsetky zaznamy podstatne presnejsie. Tu neexistuje univerzalna rada pre kazdeho, kazdy sa musi rozhodnut na zaklade vlastnych poziadavok a casto aj jedna malickost moze uplne zmenit.
11.02.2022 - 14:42:33
02
keyboard_arrow_up