astro, ano. Pocet prispevkov na den zmizol, a dokonca sa este aj celkovy pocet prispevkov v profile bude upravovat tak, ze sa nebude jednat len o prispevky vo fore, ale budu v nom zohladnene aj komentare pod clankom, hodnotenia produktov, otazky pod inzeratmi a pod. Profil pouzivatela je nad ramec fora, je to "celowebovy" profil a forum je len jeho cast. Vies mi uviest scenar alebo priklad, kedy vie byt pocet prispevkov na den produktivnou metrikou? Urcite sa jedna o zaujimavy udaj, avsak ak jeho vysledkom je napriklad zbytocne nahananie vyssieho cisla vytvaranim menej hodnoteho obsahu, tak je vo vysledku na skodu.
Z cisto komunitneho hladiska suhlasim, ze by mohlo byt zaujimave raz za cas taketo a obdobne cisielka o foristoch niekam verejne publikovat.

fixska, toto uz nejaku dobu funguje inak, vyhladavanie hore vzdy preferuje sekciu stranky, na ktorej sa nachadzas, a preto v magazine hlada v clankoch, v shope v produktoch, vo fore v nazvoch tem atd. Pri vyhladavani v sekcii komunita zobrazuje priamo tento dropdown aj pouzivatelov, a myslim si, ze aj na uvodnej stranke webu.
Nezavisle od sekcie webu, kde si, mozes kliknut na "Hľadaj výraz XXX na celom MTBIKER webe", a tam potom v zalozke bikeri najdes vsetkych pouzivatelov zodpovedajucich tvojmu hladanemu textovemu retazcu.
Sme otvoreni produktivnym upravam, samozrejme, zrejme by stalo za zvazenie hladat v pouzivateloch aj v ramci sekcie forum, tak ako je to v komunite. Je to nieco, co by ti pomohlo?
13.02.2022 - 10:52:34
02
Ďakujem ale stále som z toho debil, kde je sekcia bikeri prosím? Príklad, idem teda do hlavného menu do Komunita, keďže dedukujem, že tam by to logicky mohlo byť a zadám napríklad Polo a vyhľadá mi to samé polointegrované hlavové zloženia ☝️nemáš priamy link na sekciu zoznam bikerov prosím?
13.02.2022 - 11:23:17
00
fixska nech sa páči,
Kód:
https://www.mtbiker.sk/search?q=polo#!search-bikeri

Nejde vložit funkčný link, kvôli mriežke. Ukáže 97 bikerov obsahujúcich výraz polo. Celkový zoznam všetkých bikerov už neviem nájsť.
V sekcii komunita napíšeš do kolonky hľadania polo a následne Hľadaj výraz polo v celom webe MTBIKER
Ukáže sa SHOP (50)MAGAZÍN (1812) FÓRUM (25) BAZÁR (68) KALENDÁR (0) BIKERI (97)


Naposledy upravil Hosť dňa 13.02.2022 - 11:54:22, celkovo upravené 1 krát.

13.02.2022 - 11:47:55
00
NB stále funguje presmerovanie na profil cez subdomeny, takze ak vieš presný nick, môžeš prejsť na adresu napr. https://fixska.mtbiker.sk a si tam. Ak nevieš presný nick, tak potom tak ako je písané vyššie.
13.02.2022 - 11:51:54
01
Ale ja stále neviem kde to je, však ten link je na môj profil, ten viem nájsť hore. Kde v menu sa to hľadá tá záložka Bikeri? Nemám tam žiadnych bikerov ani 97 ani vôbec takú kolónu neviem nájsť. Kde mám stlačiť? Som úplne stratená, úplne.

Prílohy:

GridArt_20220213_154259512.png
GridArt_20220213_154259512.png 0 bajtov thumb_up0thumb_down

13.02.2022 - 15:46:40
00
Takto 😉

Prílohy:

IMG_20220213_163359.jpg
IMG_20220213_163359.jpg 0 bajtov thumb_up0thumb_down

13.02.2022 - 16:36:30
10
Ked ma tu uz spominate tak sa pridam aj ja co sa tyka uzivatelov. Niekedy sa naozaj dal zobrazit menny zoznam vsetkych uzivatelov, ktory sa dal zoradit napr. podla mena, poctu prispevkov, alebo datumu zalozenia. Najdem aj toto este niekde?
13.02.2022 - 17:04:59
03
Kibib napísal:
Takto ?

Ďakujem za zrozumiteľnú ukážku ale ja to tam nemám ? buď mám nejaké iné zobrazenie menu lebo mi mobil robí zle alebo stále niečo robím zle ja alebo som fakt slepá ?. Už mi ani tie hlavové zloženia neukazuje a viem sa dostať k týmto dvom výsledkom na screenshotoch. Ale Bikerov nevidím u mňa, v tvojom screenshore áno, takže asi to existuje ale neviem sa k tomu dostať z pohľadu bežného užívateľa webu, ktorý nevie "programovať" . To prepisovanie môjho nôcku vo webe podľa nicku vyhľadávaného profilu som už konečne pochopila ale čo ja viem, v mobile je to hrozné malinke tam hore s tým čachrovať. Nič, prežijem bez toho ale je to veľká škoda, že tu už nie je taký zoznam kde sa dá hľadať. Z rôznych dôvodov to bola dobrá vec.

Prílohy:

GridArt_20220213_173634502.png
GridArt_20220213_173634502.png 0 bajtov thumb_up0thumb_down

13.02.2022 - 17:46:51
00
fixska: Vidím, že výraz polo vpisuješ v sekcii forum. Ešte predtým musíš kliknúť na komunitu.
13.02.2022 - 17:58:17
00
Fixka, dá sa vyhľadať tak, že začneš písať správu. Do políčka "komu' zadaj "Po..." a ponúkne ti zoznam.
Veľa praktických vecí, po "vylepšení" webu odišlo do ...
13.02.2022 - 18:35:16
02
fixska, stevo9, ok, myslim, ze som vdaka vam pochopil, o co ide. Ten preklik na "hladanie na celom webe" nebol konzistentne umiestneny v tych vysledkoch po napisani textu do vyhladavania. V niektorych sekciach bol hore, a v inych zase dole, no na telefonoch nebolo mozne k nemu doscrollovat. Zjednotil som to tak, aby preklik "na celom webe MTBIKER" bol vzdy v hornej casti zoznamu. fixska, ostava mi verit, ze sa ti podari k nemu uz dostat. Nie je v ok, ak sa k nemu nedostanes, ked uz tu ta funkcionalita je, tak nech sa da pouzivat.

Polo, toto uz vyse roka na webe nie je. Na co by si v praxi zoznam vsetkych pouzivatelov vyuzil? Ake konkretne veci by ta zaujimali? Najstarsi useri? Top 10 s najvyssim poctom prispevkov alebo? Pytam sa, lebo je to mozno nieco, co by sme na stranku vedeli dorobit aj bez toho, aby sme tu mali zoznam uplne vsetkych registrovanych pouzivalov, kde 95 % z nich na fore nikdy ani nebolo.
13.02.2022 - 19:51:37
01
Rachela, zoznam všetkých tu bol ešte mesiac dozadu, kde fungoval link mtbiker.sk/bikeri/all, ale nebol zverejnený. Google ho stale vie najsť. Fungovalo hľadanie podľa mesta a napr. všetkých začinajúcich na S. Niektoré profily mali uvedené mesto a štýl a v prípade nulového počtu príspevkov, som ho bral ako irelevantný.
Brat spomínal hokejistu na Š, nepamätal si jeho meno a Šatana vylúčil. Čo teraz s tým? Prečítal som mu zoznam a keď začul Sekeráš si spomenul.
13.02.2022 - 20:47:40
04
Netusim kedy sa tu co menilo, ale asi 3 dni mi nezobrazuje obrazky na iphone, ipad. V pc s win je vsetko ok. Ma to nieco s novinkami na uprave stranky

Prílohy:

F9BB17E7-77C8-4DEF-A7B1-4AB841C847B8.jpeg
F9BB17E7-77C8-4DEF-A7B1-4AB841C847B8.jpeg 0 bajtov thumb_up0thumb_down

13.02.2022 - 22:17:59
00
fixska napísal:
Ďakujem za zrozumiteľnú ukážku ale ja to tam nemám ? buď mám nejaké iné zobrazenie menu lebo mi mobil robí zle alebo stále niečo robím zle ja alebo som fakt slepá ?. Už mi ani tie hlavové zloženia neukazuje a viem sa dostať k týmto dvom výsledkom na screenshotoch. Ale Bikerov nevidím u mňa, v tvojom screenshore áno, takže asi to existuje ale neviem sa k tomu dostať z pohľadu bežného užívateľa webu, ktorý nevie "programovať" . To prepisovanie môjho nôcku vo webe podľa nicku vyhľadávaného profilu som už konečne pochopila ale čo ja viem, v mobile je to hrozné malinke tam hore s tým
čachrovať. Nič, prežijem bez toho ale je to veľká škoda, že tu už nie je taký zoznam kde sa dá hľadať. Z rôznych dôvodov to bola dobrá vec.

Musíš to hľadať z hlavnej stránky, nie z fóra.
13.02.2022 - 22:46:17
00
Hosť napísal:
fixska: Vidím, že výraz polo vpisuješ v sekcii forum. Ešte predtým musíš kliknúť na komunitu.

No moment, nehľadala som to na Fóre ale v Komunite, zas taká "blbá" nie som 😁 to som písala od začiatku kde to hľadám ale neviem prečo bolo v adrese fórum, to aj ty vidíš, kuk hore môj prvý screenshot, tam som evidentne kliknuta v Komunite a hore je aj tak fórum ☝️dávam ešte raz... ale už to asi Rachela opravil 🥰 už asi vie čo nešlo. Teraz mi v Komunite po zadaní nicku Polo a stlačení enter už aspoň nájde tie poloroláky a nad nimi je v menu skritá na konci aj sekcia Biker 😎

Prílohy:

GridArt_20220213_154259512~2.png
GridArt_20220213_154259512~2.png 0 bajtov thumb_up0thumb_down

13.02.2022 - 23:09:13
00
keyboard_arrow_up