presne preto mením F6 za Instinct 2 Solar, na Instinct 1 Solar mi chýbalo niekoľko funkcií z F6, teraz tam sú, dizajnovo sú super jedny aj druhé, ale ťahá ma to viac k plastu :D aj z obavy o poškodenie hodiniek pri práci, predsa len F7 Solar sú za takmer 2-násobok ceny Instinct 2 Solar. ako som písal už vyššie, funkčný rozdiel medzi týmito dvomi modelmi za značne zmenšil
11.02.2022 - 15:10:28
01
Kto chce využívať aj snímače v tých hodinkách tak dilemu riešiť nemusí. Už podľa testov Venu 2 bolo zrejmé, že nová generácia je inde a starý model si nekúpi. Preto sú také lacné. Je to zaujímavé pre niekoho, kto rieši značku a nie funkčnosť.
11.02.2022 - 20:59:24
00
caute,

kupoval niekto Fenix 6x resp. 7x zo zahr. obchodov - r2 bike, bike24, b-d, amazon.de ?
pytam sa preto, ci hodinky maju v ponuke aj SK jazyk ? alebo to maju len tie zo SK distribucie

dik
12.02.2022 - 13:17:44
00
Majú aj SK jazyk ;)
12.02.2022 - 13:47:47
00
S jazykom nie je problém, skôr v prípade reklamácie ich musíš poslať do zahranič. obchodnu. Slovenský distribútor Conan ti reklamáciu nevybaví.
12.02.2022 - 17:17:11
00
Tatinoooo napísal:
Majú aj SK jazyk ;)


:y: dakujem za potvrdenie nakolko som si nebol isty ako to je pri hodinkach

S jazykom nie je problém, skôr v prípade reklamácie ich musíš poslať do zahranič. obchodnu. Slovenský distribútor Conan ti reklamáciu nevybaví.


tak pri reklamacii ano, uz je to ine potom, ale to sa moze stat aj pri cyklopocitacoch a tiez nepredpokladam, ze tieto beru ludia zo SK distribucii, kedze ceny su kdesi inde
13.02.2022 - 09:33:01
00
cripo napísal:
S jazykom nie je problém, skôr v prípade reklamácie ich musíš poslať do zahranič. obchodnu. Slovenský distribútor Conan ti reklamáciu nevybaví.


moje skusenosti su take ze daleko jednoduchsie, rychlejsie a lacnejsie vybavis reklamaciu v nemecku ako na slovensku
13.02.2022 - 09:49:18
01
vlastoch napísal:
moje skusenosti su take ze daleko jednoduchsie, rychlejsie a lacnejsie vybavis reklamaciu v nemecku ako na slovensku

Slovenský distribútor má navyše najvyššie ceny široko ďaleko, bez akýchkoľvek akcií.
13.02.2022 - 11:39:09
01
Nazdar borci, uz nejaky ten cas hladam nejake vhodne hodinky a myslim, ze by ste mi mozno vedeli poradit. Moje hlavne kriteria su:
- vydrz
- spolahlive meranie pulzu
- spolahliva gps - vymenitelna bateria (niekde som cital ze garmin pri vymene umoznuje len s doplatkom za nove hodinky no neviem ci je to pravda)
- cena tak do 300e
- popripade prepojitelnost so senzormi (aspon s hrudnym pasom)
Sposob vyuzitia: bike, turistika, bezne nosenie. Je nieco s cim mate osobnu skusenost a vedeli by ste to odporucit pre amatera?
Vopred dakujem :)
13.02.2022 - 19:45:25
00
garmin nikde neumoznuje vymenu baterie, robia len vymenu kus za kus.
13.02.2022 - 20:58:32
01
lhalama napísal:
Nazdar borci, uz nejaky ten cas hladam nejake vhodne hodinky a myslim, ze by ste mi mozno vedeli poradit. Moje hlavne kriteria su:
- vydrz
- spolahlive meranie pulzu
- spolahliva gps - vymenitelna bateria (niekde som cital ze garmin pri vymene umoznuje len s doplatkom za nove hodinky no neviem ci je to pravda)
- cena tak do 300e
- popripade prepojitelnost so senzormi (aspon s hrudnym pasom)
Sposob vyuzitia: bike, turistika, bezne nosenie. Je nieco s cim mate osobnu skusenost a vedeli by ste to odporucit pre amatera?
Vopred dakujem :)

Vymenitelnu bateriu nemaju ani jedny. Popozeraj Venu 2 (amoled displej), Instinct 2 - maju totiz nove snimace tepu. Z tych starsich Vivoactive 4 - ale tie maju starsi typ snimaca tepu, ale zase maju dobru cenu.

Vsetky, ktore som spomenul, podporuju vsetky senzory okrem powermetra. Venu 2 mam momentalne a Vivoactive 4 a 3 som mal. Vydrzia v rezime smart watch (bez zaznamenavania aktivity) s prehladom okolo 7 dni, Venu 2 okolo 10. Ja osobne som ani na jednych nemal nikdy problem s presnostou GPS. Na bike pouzivam Edge 830, ale zopar krat som vyuzil Venu 2 ako snimac tepu a udaje boli takmer totozne s udajmi z hrudneho pasu.
14.02.2022 - 13:37:43
01
Sesulak napísal:
Vymenitelnu bateriu nemaju ani jedny. Popozeraj Venu 2 (amoled displej), Instinct 2 - maju totiz nove snimace tepu. Z tych starsich Vivoactive 4 - ale tie maju starsi typ snimaca tepu, ale zase maju dobru cenu.

Vsetky, ktore som spomenul, podporuju vsetky senzory okrem powermetra. Venu 2 mam momentalne a Vivoactive 4 a 3 som mal. Vydrzia v rezime smart watch (bez zaznamenavania aktivity) s prehladom okolo 7 dni, Venu 2 okolo 10. Ja osobne som ani na jednych nemal nikdy problem s presnostou GPS. Na bike pouzivam Edge 830, ale zopar krat som vyuzil Venu 2 ako snimac tepu a udaje boli takmer totozne s udajmi z hrudneho pasu.


Vymenitelnu bateriu myslim v zmysle, ze v servise ti ju dokazu vymenit po zarucnej dobe. Niekde som cital, ze u niektorych suunto hodiniek to tak je, no nevedel som ako su v tomto natom polar a coros. Ku garminom som uz dostal odpoved tu vyssie.
Kazdopadne dik za tvoje skusenosti, pozriem aj na nich.
14.02.2022 - 16:51:30
00
lhalama napísal:
Vymenitelnu bateriu myslim v zmysle, ze v servise ti ju dokazu vymenit po zarucnej dobe. Niekde som cital, ze u niektorych suunto hodiniek to tak je, no nevedel som ako su v tomto natom polar a coros. Ku garminom som uz dostal odpoved tu vyssie.
Kazdopadne dik za tvoje skusenosti, pozriem aj na nich.

Toto by som vôbec pri kúpe neriešil. Sú tu ľudia, ktorí majú Fenix 3 5 rokov a neriešia starú baterku.
14.02.2022 - 21:00:43
02
Ano to je druha vec, ze baterie v Garminoch su kvalitne.
14.02.2022 - 21:57:26
00
Toto by som kľudne zovšeobecnil na všetkých hlavných výrobcov. Suunto, Amazfit, Samsung, Apple aj Huawei. Nerobme z Garminu zbytočne nejaky svätý grál kvality a výdrže batérie.
15.02.2022 - 06:41:12
01
keyboard_arrow_up