Prides o to rychle meranie, zostane len starsie/pomalsie/dlhsie trvajuce. Vies si to vyskusat aj teraz,uplne hore je pred meranim posuvny prepinac 'Predch. verzia' ci tak nejak;)
01.02.2022 - 21:00:41
01
Ráno to vyskúšam teda 😉 ale automatická synchronizácia so stravou zostane?
01.02.2022 - 21:39:35
00
To neviem, nepouzival som.

Skusit/odmerat sa da aj niekolkokrat za den
01.02.2022 - 22:15:06
00
Myslím, že úplne zadarmo je HRV Elite, tam je meranie tiež hrudným pásom každé ráno (plus keď chce niekto medzitým). Ja som s tým začal zo zvedavosti len včera, dnes prvé ranné meranie, tak uvidím, čo to bude ukazovať. Prvé dni sa z toho človek vraj veľa nedozvie, je to o nastavovaní.
18.02.2022 - 09:27:10
11
jackor napísal:
Aktuálne skúšam vyššie spomínanú appku mysasy, vyzerá to schopne je tam 14 dnová plná verzia zdarma, mám svoj hrudný pás wahoo takže je to úplne zadara uvidím o aké funkcie prídem keď skončí tá lehota. Neskôr ak by som chcel tak je to 60 €/rok. Dôležité je že mysasy vyhodnocuje aj HRV takže toto je aj pre mňa smerodatné, taktiež mi ide práve o to aby som predišiel pretrénovaniu keďže som občas premotivovaný a dupem na to v posilke alebo na biku viac ako treba.


jackor pouzivas este mysasy? Ja som zacal tak pred dvoma tyzdnami. zaraza ma, ze mi pise funkcny vek cca 5 rokov viac ako mam. Nieze by som bol nejaky trenovany jedinec, ale nemam pocit, zeby som bol na tom nejak horsie ako rovesnici. Podarilo sa tebe nejakym sposobom znivat tu hodnotu funkcneho veku?
24.11.2022 - 15:29:42
00
Ja som appku používal este týždeň po premium verzii zadarmo potom ked to skočilo do pomalej verzie som na to nemal nervy to meranie ráno bolo príliš zdĺhavé.
Aaa co sa týka toho veku veru neviem povedať ako trénuješ ale mne každým meraním vek klesal 😆 z 28 som zišiel až na 19
Ťažko povedať je to dosť individuálna záležitosť.
24.11.2022 - 18:08:33
00
Zdravím. Tiež som si kúpil whoop s predplatným na rok, pretože pol roka sa už nedalo. Na začiatku som mal hneď problém so sparovanim. Fungoval 2 dní a potom sa odpojil a už bol problém ho sparovat. Samozrejme vtedy sa nedá ani reštartovať zariadenie ani nijako vypnúť, keďže všetko je riadené cez aplikáciu. Písal som na podporu, skúšal som všetko čo napísali ale pomohlo až úplne vybitie zariadenia. Odvtedy už problém s týmto nebol tak som sa teda uspokojil že to bol len nejaký Bug a snáď už bude fungovať správne. Samozrejme údaje boli doplnené, lebo aj napriek tomu že nebol sparovany údaje zbieral. Teraz však po 3 mesiacoch používania začal zvláštne zaznamenávať tep. Stačí že robím bežnú činnosť, príklad nejakú prácu na záhrade alebo v domácnosti a vyhodnotí mi aktivitu priklad 30 min, priemerný ten 150 maximálny 180 a už mám hneď vysoký strain a chce aby som spal 10 hodín a pod. Jednoducho snímač tepu je asi v prdeli. Z času na čas sa pozriem len tak na kludovy tep a ukazuje 120, potom postupne klesne. Nevýhoda že sa nedá pozrieť graf tepu počas dňa, ak ten tep akože takto lieta, tak sa nečudujem že to ukazuje vysoký strain. Nedávno som si len Cistil topánky a ma dorazilo keď mi dalo 20 min aktivitu a tep 150 priemer...stretli ste sa niekto s takýmto problémom?
02.10.2023 - 09:57:05
00
Nie nestretli, lebo pouzivame Ouru :) sorry nedalo mi. Mam iba jeden "zdroj" s whoopom a nema taketo problemy. Ja mam celkovo zle skusenosti s merenim tepu zo zapestia ale je to uz vzdialenejsia minulost tak snad to preslo zasadnejsim vyvojom.
04.10.2023 - 07:50:17
00
Cavte, nedal som si pozor pri zatvarani vrecka na bunde a od vtedy nemam nabijacku na 4.0. Uz som objednal novu, ale, je niekto v okoli PK kto ma 4rku a vedel by mi kludne i za protihodnotu zapozicat nabijacku aspon na tri hodiny? Raz mi staci, verim ze to 5 dni pride nova. Dik
06.01.2024 - 20:15:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Športové hodinky)
keyboard_arrow_up