jankee napísal:
Myslis,ze sa prezentuju ako premiova znacka ? Ja mam skor pocit,ze im ide co najviac o eko friendly vyrobu a spotrebu (recyklacia, obnovitelne zdroje) :) je hlupost aby to predsa vyhadzovali kvoli drobnej chybe. A maju 45 dnovu return policy, cize ak sa niekomu nepaci moze vratit ako ty. Osobne som lepsi dres ako signature od nich nemal, ale necham si kludne poradit :)

Ak by mali tych poskodenych dresov stovky az tisicky tak ma vyznam to nazyvat ecofriendly, ale predat 10 alebo 20 poskodenych dresov je podla mna hanobenie znacky a nie ecofriendly zamer. Keby tych par poskodenych veci just vyhodili do lesa ked to hodne nadnesiem, tak tym nijako neohrozia planetu. Ale meno si tymto neurobia, skor si uskodia. To je len moj pohlad, no myslim ze sa s tym hodne ludi stotozni.
20.02.2022 - 13:30:43
00
Otazka je ci tie dresy budu updatovat a davat stale nove - vtedy by sa to mohlo caosm vysplhat na stovky :). Ponukaju Jersey Subscription kde by sa vratene dresy museli vyhadzovat, takto ich vyuziju. Ak ta na poskodenie dopredu upozornia, nevidim v tom problem. Vacsi problem by bol keby ich posielali ako nove resp. v poriadku. Ako sa tu stalo jednemu, to by ma asi naozaj nahnevalo :).
Ale ano 100 ludi 100 chuti. Takto sa k ich znacke dostane aj niekto s nizsim platom, co mi pride fajn.
Zaujimalo by ma ale ake poskodenie tie dresy maju - to tam nepopisuju.

Inak nie je k dispozicii aj nejaky zlavovy kod? Dali na sklad Pradiaren dres, ktory ma laka, ale za plnu cenu neviem ci mi ho naozaj treba :D.
20.02.2022 - 13:38:47
01
Tuším cez stravu teraz v marci niečo bude, treba sa pripojiť - o niečo sa hrá plus zľavy pri nákupe. Mail som vymazal nech ma to nedráždi :-)
20.02.2022 - 14:31:26
00
Jj treba pockat. Urcite bude nejaky challenge a ked nie, tak minimalne na jar bude zase vypredaj.
20.02.2022 - 14:51:14
00
disclaimer: planujem v ramci investicneho kola investovat do isadore

ak predali poskodeny dres bez riadneho oznacenia, to je nepochybne nie fajn. Vidim ale, ze teraz je to na stranke ozaj dobre rozdelene, aj ked by asi bolo fajn lepsie popisat aky druh chyb maju jednotlive kusy ked uz tam niesu nafotene.

Hack3r: pre teba je to devalvacia znacky, ako ale vidis, tych kusov je zjavne dost vela, 11x4 modelov oblecenia, ktohovie kolko ks z kazdeho. Pre inych zasa taketo kroky su dovodom preco znacku kupovat, pripadne do nej investovat. Napr., na amazone kupujem primarne otvorene a/alebo mierne poskodene kusy, pretoze uprimne, je mi doslova zle z ludi ktori "maju orgazmus" z "exkluzivneho balenia" ala apple style a su schopni vratit produkt kvoli co i len poskodeniu balenia pri transporte.

Nehovoriac o tom, ze 60% zrazka z ceny, v zavislosti od vady pravdaze, mi nepride ako neferova ponuka. Predavaju za asi +- cenu materialu.

A k malosti 40% zliav na stare modely - nesledujem moc trh s obleckom, ale ked si uvedomim ze pocas vysky som predaval icebreaker, x-bionic a ine tricka ktore za 4-5 rokov zmenili ked tak potlac, a cena im z roka na rok rastla.... A tie iste tricka sa do velkej miery predavaju, dalsich ~5r neskor, aj dnes presne take iste (az na tu potlac) za snad/asi 2-nasobnu cenu oproti tomu ked som zacinal... Nehovoriac o tom, ze vacsina novych modelov bicyklov/komponentov je len o zmenach farbiciek....
20.02.2022 - 15:11:19
03
ja som kupil dres este ked to bol Garazaovy vypredaj bez kategorii a tusim vsetko bolo -40%, mozno nieco 50, ale az neklamem. Kazdopadne bral som to ako dopredavanie starych zasob, ale dostal som na moj vkus hodne poskodeny dres, aj ked je dost mozne ze ani sami chalani nevedeli ze nieco take podielaju, to vedia len oni. kazdopadne teraz to rozdelili co je fajn, no tiez by mohli napisat ake konkretne poskodenie ma ten ktory kus oblecenia, ked uz sa rozhodli to takto predavat.
Ja som dostal a hned vratil toto tu, este ked neboli kategorie, na zivo to videlo hned a verim ze za toto by si nechcel dat 69 eur ako som vtedy ja :) plus to sitie je asi standard a premiovo na mna tiez neposobi

Prílohy:

Isadore.png
Isadore.png 4.82 MiB thumb_up0thumb_down

20.02.2022 - 16:08:39
00
Mám isadore dresy, a sú dobre, nespochybňujem, ale napr. aj tu na e-shope sú nové dresy Sportful, napr. rada Evo, čo je v podstate top rada, za 80 €…. Kupoval som nové negarazove z isadore, takže spracovanie top. Viem ich porovnať pretože mám obe značky, a na leto je určite, čo sa týka funkčnosti lepší sportful, na tom čo mám z isadore zostávajú dosť nepekne vyzerajúce prepotené a uschnuté fľaky, takže na konci jazdy na caffe vyzeráš ako by si jazdil v týždňovom drese. To len namargo tých cien v garážovom výpredaji, že by si ich mohli kúpiť aj ľudia z nižšími platmi, lebo v podstate sú to aj tak ceny iných top značiek, ktoré si veľmi nekupujú ľudia z nižšími rozpočtami .
20.02.2022 - 17:00:38
02
Tak ale treba porovnávať hušky s hruškami :-) Isadore dresy sú prevažne merino, okrem tých nových pre rok 2021. Tie sportful evo sú umeliny ako polyester atd. To nechcem aby znelo ironicky, ale merino vlna bude z princípu drahšia, tiež to nebude masová produkcia…treba porovnať s inými značkami merino dresov a tam až taký rozdiel nebude…
20.02.2022 - 18:10:27
01
Nemiešam hrušky s jablkami, porovnávam porovnateľne, nakoľko nemám letný merino dres. Takže porovnávam umelinu s umelinou, dokonca recyklovateľnou 😀
20.02.2022 - 18:56:46
01
vypredaj LECOL na sportpursuite ... LECOL je anglická značka o stupeň menej prémiová ako Isadore. mám od nich pár veci a spokojnosť. https://www.sportpursuit.com/sales/le-col-feb22?sp_nav=4_ExclusiveSales_AllSales_LeColCycleClothing&p=2
20.02.2022 - 19:55:03
00
Amazon.de ma Garmin 530 za 195e
20.02.2022 - 22:41:28
00
Uz ho urcite maju takmer vsetci :lol:
20.02.2022 - 22:53:44
02
Ty ho nemas 😛
20.02.2022 - 22:55:43
00
Cakam na cca 50% zlavu, ako u mimozemstana za Garmin Instinct Solar, inak sa mi to neoplati :-D
20.02.2022 - 22:59:19
00
user_id nie si v tom sám... Ani ja ho nemám.... :D
21.02.2022 - 05:31:52
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up