a hlavne nic nieje zadarmo
23.02.2022 - 18:43:36
01
No to ja skor vidim problem u Fica Blahu Korcoka ci Nada. To Je agresivna politika. Ludia uz prestali argumetacne a vecne reagovat a reaguju uz v emocionalnej hladine. To iste plati aj pre media bud mate lavicove a len tie citate alebo pravicove a tam ste presvedceny o svojej pravde. Priznajte sa kto by siel so mnou na bike? nikto a verim tomu zeby mi aj niekto struhol za moj nazor. A to som este pomerne mierny laviciar co odsudil kroky Putina. Dnes uz nejaky kompromis neexistuje bud si stotozneny s politickou pravdou A alebo B a tak sa budem k tebe spravat. Navzajom sa zozierame ako spolocnost a agresivita rastie. To este si ludia ani neuvedomili ako im inflácia zoziera peniaze.
23.02.2022 - 18:58:20
00
Bežne idem s kamarátom antivaxerom, aj Teba by som zvládol :)
23.02.2022 - 19:00:41
16
ja tiez by som nemal problem ist s tebou na bajk, len otazka ci by si mi stihal
23.02.2022 - 19:06:29
01
double napísal:
Priznajte sa kto by siel so mnou na bike?

Uplne v pohode, aj pivo v bufete bych ti zobral :). Agresivita rastie, ale len na jednej strane tejto 'barikady'.
23.02.2022 - 19:07:57
06
double napísal:
... no ja sa už na volbach podielat nebudem.

Napisal clen strany uvedeny na jej kandidatke...
23.02.2022 - 19:15:17
05
Tak zase netreba to preháňať - nevidím najmenší dôvod na násilie v momente, keď stačí normálne nesúhlasiť (a ten bike tiež nevidím ako problém, hoci politické debaty som pri výjazdoch za posledných cca. 25 000 km viedol zhruba ani raz). Aktuálnu debatu zaraďujem presne tam - vo veľa veciach nesúhlasím, v niečom som neutrálny, s istými vecami v podstate súhlasím, no a v globále som s tým schopný žiť. Zvlášť, keď to ľavicové zmýšľanie vyzerá byť pomerne autentické a konzistentné, čo ale pri mnohých hviezdach „sociálnej demokracie“ rozhodne nie je pravidlom ...
23.02.2022 - 19:20:39
09
double napísal:
No to ja skor vidim problem u Fica Blahu Korcoka ci Nada. To Je agresivna politika. Ludia uz prestali argumetacne a vecne reagovat a reaguju uz v emocionalnej hladine. To iste plati aj pre media bud mate lavicove a len tie citate alebo pravicove a tam ste presvedceny o svojej pravde. Priznajte sa kto by siel so mnou na bike? nikto a verim tomu zeby mi aj niekto struhol za moj nazor. A to som este pomerne mierny laviciar co odsudil kroky Putina. Dnes uz nejaky kompromis neexistuje bud si stotozneny s politickou pravdou A alebo B a tak sa budem k tebe spravat. Navzajom sa zozierame ako spolocnost a agresivita rastie. To este si ludia ani neuvedomili ako im inflácia zoziera peniaze.


Pojdem s Tebou kludne na bike hocikedy ked zas budem moct. :) Keby si jazdil aj mimosezonne, tak tu mame kopec novych trailov, ale kedze teraz sedis doma a filozofujes tak sa zas pojdem najblizsie dni previezt sam. :)
23.02.2022 - 19:51:22
06
internety dnes-niečo pre rusofilov:
Môže mi niekto konečne vysvetliť v čom je nám Rusko akože vzorom? Dozviem sa konečne čo je lepšie v Rusku ako na Slovensku? Čo tam lepšie funguje?
Od toho dementného Blahu som totiž nepočul ani jeden jediný argument čo je na Rusku lepšie ako na Slovensku, nieto ešte lepšie ako vo vyspelejších krajinách. Od neho som počul jediný argument, a to v princípe vyhrážku: s Ruskom musíme byť zadobre, lebo sme závislí na jeho rope a plyne. Inými slovami, držia nás za gule, tak nám odporúča pchať sa im do riti napriek tomu, že v Rusku funguje VŠETKO ďaleko horšie ako u nás...
Jediné o čo viem, že sú v tom rusi lepší ako my, je KRIMINALITA. Napríklad, že tam majú v priemere desaťnásobne viac vrážd...
A tak mi už konečne povedzte, kľudne aj vy, drahí vytretí rusofili, že v čom je Rusko lepšie. Pretože nie je. A hlavne vy, rusofilní dezoláti by ste na nich najviac nadávali. Ale, rád sa dám poučiť. Čiže? Čo...
23.02.2022 - 20:50:08
03
uboha amatercina, ale bohuzial, mnohym jednoduchsim to bohato staci. ini v mene akoze diverzifikacie zdrojov informacii, su schopni brat do uvahy aj taketo fejky :fubar:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakta-myty-pod-lupou-jak-rusko-lze-a-internet-ho-usvedcuje-189510
23.02.2022 - 21:47:49
04
nj, pred par rokmi pouzili bud Rusi, alebo Severna Korea ako dokaz utoku animacie z pocitacovej hry ?
23.02.2022 - 22:20:33
00
Myslis zrejme "radarove" obrazky z call of duty, alebo nieco take, ktore predkladali ruske urady ako dokazy ze nie oni zostrelili mh17 nad ukrajinou?
23.02.2022 - 22:33:05
00
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-rusti-vojaci-se-musi-dat-brzy-do-pohybu-trapi-je-spatne-podminky-189776
23.02.2022 - 22:36:31
00
ennio napísal:
uboha amatercina, ale bohuzial, mnohym jednoduchsim to bohato staci. ini v mene akoze diverzifikacie zdrojov informacii, su schopni brat do uvahy aj taketo fejky :fubar:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakta-myty-pod-lupou-jak-rusko-lze-a-internet-ho-usvedcuje-189510


K tomu autu a mostu: Takzvaná metadata, neboli informace o vzniku fotografie, však ukazují, že video bylo pořízené 12. června 2019, konkrétně v čase 20:21.

Nemali by byt stromy a trava zelena v tom mesiaci? Pride mi to tiez trochu divne alebo mi proste nieco uslo a nerozumiem tomu.
24.02.2022 - 03:44:40
00
Tak to zacalo a dobre to nebude :-(
24.02.2022 - 06:21:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up