Parafrazujem hlasku z jedneho ČS kabaretu: "Kdepak je Blaha? Nehlasi se, neodpovida... Neni snad mrtvej?"
Alebo ho len jednoducho z toho trafil šľak.
24.02.2022 - 12:15:34
01
čím to je že presne tí istí trotli ktorých som musel mazať z priateľov na FB lebo ich tupé názory na covid sa nedali čítať.... sú zrovna tí istí čo dnes dokážu stále napísať že USA je agresor a rusko prišlo na pomoc -_- na jednu stranu ma tá tupota neskutočne vytáča, na druhú stranu proste nemám slov...
24.02.2022 - 12:18:15
02
skorpion napísal:
Blahovi sa zrutil svet, place doma do vankusa

Bezcharakternej svini sa nemoze zrutit svet. Neboj bude to dlhy status o Amerike a Caputovej.
24.02.2022 - 12:19:47
010
Všera vyšiel članok na Sme kto kolaboruje s Rusmi. Bol tam aj Edo a dostava teda rozne vyhrážky tak viem si teda predstaviť že Blaha to má určite horšie. Preto sa možno neozýva. Možno sa zlakol. ALe určite sa ozve.
24.02.2022 - 12:23:11
00
ja mám internacionálu ako zvonenie na mobile ... od dnes by som to mal radšej asi zmeniť aby som nebol vnímaný ako sympatizant ...
24.02.2022 - 12:23:35
01
aj ked to je lakave, tak by som neodsudzoval ludi, kt. sa momentalne “zrutili” ich nazory a presvedcenia, zmenit nazor je neuveritelne tazke, treba na to mysliet

ak by niekto chcel hoc aj eurom pomoct, moze napriklad tu: https://smespolu.org/ako-pomoct/

alebo klasika: Magna
24.02.2022 - 12:27:06
02
Dano5 napísal:
a 1. cenu kretenizmu vyhráva :^) Marek Šoun za aktuálne video,kde tvrdí:
"na Ukrajine bojujú Američania prezlečení za Rusov".
https://www.facebook.com/kandelaber/videos/528826925146127/

Klikanim, vyhladavanim a zdielanim takychto kretenov len zvysujes sebe a ostatnym tlak a jemu sledovanost :) ich treba absolutne ignorovat to je jedina cesta. Zbit ho nemozes a argumentacne nevyhras :)
24.02.2022 - 12:58:35
05
Zipsik napísal:
čím to je že presne tí istí trotli ktorých som musel mazať z priateľov na FB lebo ich tupé názory na covid sa nedali čítať.... sú zrovna tí istí čo dnes dokážu stále napísať že USA je agresor a rusko prišlo na pomoc -_- na jednu stranu ma tá tupota neskutočne vytáča, na druhú stranu proste nemám slov...


Je to tým, že všetky tie konšpiračné hovadiny sa šíria práve z Ruska.
24.02.2022 - 13:01:36
02
a predlzene ruky ruskej propagandy na slovensku typu infovojna a hlavne spravy a podobny plevel by mali odstrihnúť od internetu. stavim hocico, ze prave teraz su klavesnice tychto proputinovskych trollov rozpalene az do cervena aby co najskor zas*ali svojimi srackometmi vsetko.
24.02.2022 - 13:05:52
02
Pockajme si este na vyjadrenie nasho mtbiker baskickeho eksperta na geopolitiku, obranu, lesne hospodarstvo atd.

Prílohy:

6767DD50-279C-405C-9E5C-62069F4303B3.jpeg
6767DD50-279C-405C-9E5C-62069F4303B3.jpeg 79.36 KiB thumb_up0thumb_down

24.02.2022 - 13:10:32
010
https://www.instagram.com/angellika00/?fbclid=IwAR30bm4QBYefideyIa5mtx0ukHAmlbru2WQnE-hhhmPKv4ap9oN02JxwQgg

babena žijúca v kyjeve, z tých storiek až mrazí..
24.02.2022 - 13:28:09
01
Kapitán je ruský trol...Andrej Danko vyhlásil, že „túto situáciu nie je možné jednoznačne vyhodnocovať ako útok zo strany Ruska“. „Ukrajinská vláda 8 rokov terorizovala ruských obyvateľov v Doneckej ľudovej republike a Luhanskej ľudovej republike. Rusko dlhé obdobie upozorňovalo, že tam prebieha genocída, a že si neželá prítomnosť vojsk z USA v Európe. Rusko sa rozhodlo pomôcť ruskému obyvateľstvu na Ukrajine,“ vyhlásil.

„Ukrajina nie je člen NATO. Vtiahla nás do svojich historických problémov. Rusko tvrdí, že nemohlo konať inak, ak chcelo zabrániť zabíjaniu ruského obyvateľstva. Ukrajina má zase svoju pravdu. Ukrajinci a Rusi sú Slovania. Ich konflikt je veľkým nešťastím. Žiadna vojna nikdy nič nevyrieši. Vojnu musia obaja odsúdiť a zastaviť. Jedinou cestou je mierové rokovanie v gescii OSN. Každý z nich má svoju pravdu. Žiaľ zašlo to veľmi ďaleko a musia to len oni spoločne zastaviť,“ uviedol tiež.
24.02.2022 - 13:51:43
00
V auguste 1968 som uz bol cca dospely a pametam si vpad ruskych vojsk do Ceskoslovenska. Rok 1968 bol posledny, kedy sa Ceskoslovensko este mohlo stat demokratickou a prosperujucou krajinou "zapadneho typu". Rusi nam to na dalsich 20 rokov prekazili. Rok 1989 uz bolo trochu neskoro, comu nasvedcuje toto nase 30 rocne vajatanie. /napr. 52% podpora Putina nasim obyvatelstvom/

Takze si to zhrnme:
1/ Ukrajina definitivne stratila moznost vstupu do EU a NATO a stat sa demokratickou krajinou.
2/ Peticie, demarse a ine kecy nepomozu a asi ani ten SWIFT nie. To by musel niekto Rusko porazit vojensky.
Pri uz Cinou deklarovanej podpore Ruska, sa to asi nikto neodvazi.
3/ Ci ma sialeny Putin odvahu ist dalej sa ukaze, ci casom napadne aj pobaltie.
4/ Kolony na nasich vychodnych hraniciach naznacuju, ze ani nie vsetci Ukrajinci su ochotni bojovat za svoju krajinu. Nova utecenecka kriza je tu a teraz sa nas bude tykat ovela viac. /Ukrajincov je 44 mil./ Ake budu kriteria, ze kto ma narok na statut utecenca ? Mali by sa brat len zeny a deti. U muzoch 18-60 pri vojnovej mobilizacii Ukrajiny sa to moze povazovat za dezerciu. /mozno bude dost "teenegerov" bez dokladov/
5/ Nastane dlha studena vojna, aku si pametame z pred roku 1989. Jedine, ze by niekto Rusko rozlozil znutra.
6/ Pri bojoch moze "nahodou" padnut bomba aj na plynovod a ropovod. Tym odpadnu kecy, ze kto zatvori tie kohutiky.
7/ Jednym z "Koncovych uzivatelov vyhod" tohto uz globalneho konfliktu sa ukazuje inflacia. Teraz je 8-10, a bude kolko ?
8/ EU by mala zacat masivne branit svoje vychodne hranice a nemeditovat o Ukrajine, uz je neskoro. Slota by povedal "do tankoch" geroji. Esteze tu mame tych americanov.
24.02.2022 - 13:55:47
03
Kapitana Danka by som poslal do uniformy na ukrajinsku hranicu
24.02.2022 - 14:06:02
01
simecek napísal:
V auguste 1968 som uz bol cca dospely a pametam si vpad ruskych vojsk do Ceskoslovenska. Rok 1968 bol posledny, kedy sa Ceskoslovensko este mohlo stat demokratickou a prosperujucou krajinou "zapadneho typu". Rusi nam to na dalsich 20 rokov prekazili. Rok 1989 uz bolo trochu neskoro, comu nasvedcuje toto nase 30 rocne vajatanie. /napr. 52% podpora Putina nasim obyvatelstvom/

Takze si to zhrnme:
1/ Ukrajina definitivne stratila moznost vstupu do EU a NATO a stat sa demokratickou krajinou.
2/ Peticie, demarse a ine kecy nepomozu a asi ani ten SWIFT nie. To by musel niekto Rusko porazit vojensky.
Pri uz Cinou deklarovanej podpore Ruska, sa to asi nikto neodvazi.
3/ Ci ma sialeny Putin odvahu ist dalej sa ukaze, ci casom napadne aj pobaltie.
4/ Kolony na nasich vychodnych hraniciach naznacuju, ze ani nie vsetci Ukrajinci su ochotni bojovat za svoju krajinu. Nova utecenecka kriza je tu a teraz sa nas bude tykat ovela viac. /Ukrajincov je 44 mil./ Ake budu kriteria, ze kto ma narok na statut utecenca ? Mali by sa brat len zeny a deti. U muzoch 18-60 pri vojnovej mobilizacii Ukrajiny sa to moze povazovat za dezerciu. /mozno bude dost "teenegerov" bez dokladov/
5/ Nastane dlha studena vojna, aku si pametame z pred roku 1989. Jedine, ze by niekto Rusko rozlozil znutra.
6/ Pri bojoch moze "nahodou" padnut bomba aj na plynovod a ropovod. Tym odpadnu kecy, ze kto zatvori tie kohutiky.
7/ Jednym z "Koncovych uzivatelov vyhod" tohto uz globalneho konfliktu sa ukazuje inflacia. Teraz je 8-10, a bude kolko ?
8/ EU by mala zacat masivne branit svoje vychodne hranice a nemeditovat o Ukrajine, uz je neskoro. Slota by povedal "do tankoch" geroji. Esteze tu mame tych americanov.


Viacmenej s tebou suhlasim, ale mam otazku:
2/Cina niekde deklarovala vojensku podporu Ruska? Myslim, ze skor nie, ale mozem sa mylit (posli zdroj). Cinania maju sice podobny zalusk na Taiwan, ale peniazky do Ciny prudia od inych obchodnych partnerov. Ich vzajomny vztah nie nejako ruzovy, spajaju ich "len rovnake konicky"
5/Som velkym optimistom, Putin bude ruskym hegemonom uz len asi dalsich 30 rokov. Pochybujem, ze Medvedev by bol schopny ist v jeho slapajach.
24.02.2022 - 14:13:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up