foobar napísal:
tj ceska verzia hlavnychsprav, kde inde....

Aha, to som nevedel. Budem vedieť do budúcna. V minulosti som tam našiel zopár zaujímavých článkov, ktoré má veľmi pobavili, ale hlbšie som to neskúmal.
Istú veľmi krátku dobu som hlavne správy dokonca aj čítal ako protiváhu sme a n-ka, ale bolo to na mňa moc. Teraz skôr čítam postoy a standard. A Sme a N-nko tiež už nie.

Ešte jednu vec som u tých indov našiel a tým končím svoje prispievanie v tejto téme, kým nespravím aspoň 500km na bike-u. ;-)
24.02.2022 - 23:05:01
01
foobar napísal:
meta data videa neobsahuju datum a cas natocenia videa (nie su to zabery priamo z kamery), ale datum a cas kedy bol vysledny subor vyexportovany po spracovani a nastrihani na pocitaci


Dik, tak uz mi to je jasne.
24.02.2022 - 23:08:49
00
btw, existuje nejaký dôkaz o toľko krát spomínanej genocíde rusov na ukrajine ?
24.02.2022 - 23:21:50
00
A naco dokaz o genocide na dombase ked rusi "nechrania" tam ale utocia v kyjeve
24.02.2022 - 23:24:37
00
Uzavřeli hranice, muži ve věku 18-60 let nesmějí vycestovat

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zelenskyj-vyhlasil-mobilizaci-40388281
24.02.2022 - 23:28:20
00
Hosť napísal:
Zas tu neplas hovadinami :). Lebo zase nebude drozdie.


nevykupoval iron.hide nahodou toaletaky ked sa blizila prva kovid vlna? 🙈
24.02.2022 - 23:32:37
01
Vie mi niekto vysvetliť prečo je na SK toľko rusofilov?
25.02.2022 - 04:15:05
00
Lebo asi vďaka Rusku si tu žijeme relatívne slušný západný život so všetkými výhodami demokracie.
A ľudia sú proste na Slovensku hlúpi, bohužiaľ...
25.02.2022 - 05:40:40
05
Zase nerobme senzacie. Ti ludia proste nemaju radi dekadentnu ameriku a rusko je prirodzena protivaha.
25.02.2022 - 05:43:13
02
Uz to tu bolo spominane. Pretoze jazdia na ruskych autach, pouzivaju ruske pocitace a mobily, dovolenkovat chodia do Niznekamsku… Naopak zla EU nam tu posiela eura na nove cesty, rekonstrukcie skol a zakazuje nam ziarovky a vykonne vysavace a to je skutocna okupacia a strata suverenity - nie bratska pomoc ako to bolo v 1968. Alebo su jednoducho sprosti…
25.02.2022 - 05:46:22
123
lapaloma napísal:
Zase nerobme senzacie. Ti ludia proste nemaju radi dekadentnu ameriku a rusko je prirodzena protivaha.

To je antagonizmus. Pretože nevidím ani jediného z nich sa sťahovať do Ruska za svojim ideálom. Naopak na západe sú státisíce Slovákov. Títo 'kritici' sú spokojní v demokratickom prostredí a radí využívajú ekonomických výhod západu, ale zároveň z nejakých pohnútok (profesné zlyhanie, pocit menejcennosti, alebo naopak pocit, že sa im nedostáva uznania vo svojej spoločnosti, prípadne len obdivuju nedemokratické režimy) broja proti vlastnému štátu a demokracii.
25.02.2022 - 06:03:21
02
lapaloma moze mat pravdu. Viaceri nemaju proste obdiv k "americkemu snu" a stylu zivota ci sposobu demokracie. No a ti myslenim jednoduchsi to len vidia bipolarne.
25.02.2022 - 06:35:08
02
Hlavne oni takto nerozmyslaju. Ked sa rozhodli ze amerika je zla tak rusko proste musi byt dobre. A kovid im to len potvrdil :) Zase ho sposobili ti zli amici len aby sem na slovensko dostali zakladne
25.02.2022 - 06:50:11
03
mikhail napísal:
To je antagonizmus. Pretože nevidím ani jediného z nich sa sťahovať do Ruska za svojim ideálom. Naopak na západe sú státisíce Slovákov. Títo 'kritici' sú spokojní v demokratickom prostredí a radí využívajú ekonomických výhod západu, ale zároveň z nejakých pohnútok (profesné zlyhanie, pocit menejcennosti, alebo naopak pocit, že sa im nedostáva uznania vo svojej spoločnosti, prípadne len obdivuju nedemokratické režimy) broja proti vlastnému štátu a demokracii.


ano, na zapade su statisice slovakov, navyse, aspon v NL kde sa zdrzujem ja, existuje taka fb skupina ze "slovaci v holandsku", a temy su (vo frekvencii cca v tomto poradi):
1) kto a kedy ide NL-SVK
2) ako ojekabatit nejake veci, zakony v NL, pripadne iba "prisiel mi takyto list, musim to zaplatit?", pripadne niekedy normalne/slusne opytanie sa ako niektore veci funguju
4) ako je NL ("prisiel mi takyto list a tie *urvy chcu aby som to zaplatil/vratil"), EU a cely zapad su vyebani a zli
5)
6) s*urveni krimigranti
....

za poslednu dobu si fakt nepamatam, ze by bolo nieco ako o kulture, "humanistickych" temach a pod., kedysi sa to tam tusim z casu na cas zjavovalo, a asi si vieme predstavit reakcie hlavne k tym "humanistickym" temam.
25.02.2022 - 07:00:34
02
a akoze ked nemam rad "ameriku" tak hned musim mat protivahu? zaujimava logika... verim, ze vacsia cast tych pomatencov sa preberie, zbytok je strateny (a cast z neho aj zaplateny)

a tie sankcie su pre mna zatial velke sklamanie, vykaslali sme sa na Ukrajinu, toto nas asi vyjde draho, aj z dlhodobeho hladiska, znova sme ukazali, ze ten nas EU imperativ o ochrane slobody, demokracie, atd. su iba krcmove kecy a Ukrajinci si to budu pamatat, robit v EU budu, ekonomika nepusti, ale ako krajinu sme ich stratili (ak teda preziju toto), co mi pride ako sialenstvo, kedze sa tu napriklad roky ako EU snazime o prijatie Turecka (nic proti nim, dalsia krasna krajina s magorom za volantom), pricom tuto za kopcom mame 50mil. kulturne blizku krajinu s obrovskym ludskym a ekonomickym potencialom, co uz, je neskoro a ja sa od vcera hanbim pred svojimi UK kolegami a kamosmi este viac ako doteraz

ako SK sme aspon ako totalne minimum mali vcera otvorit hranicu, vyhostit 95% RU ambasady (ovplyvnovat verejnu mienku vedia aj z domu) a poslat im aj tie zbytky tych 3 tankov a 4 stihaciek co mame, pracovat na odstrihnuti sa od Ruska mala byt od vcera uloha cislo 1 pre kazdeho ministra.. bohuzial, hanba nam
25.02.2022 - 07:05:21
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up