stanos4 napísal:
Urcite, a vela ludi sa toho iste obava. Napriek tomu, snad malokto chce byt ten co stlaci to tlacitko.

Kazdopadne, tod len jedna z moznosti odpovedi na otazku co si polozil.


A tiež si to asi odnesu hlavne obyčajný ľudia v Rusku, keď aj to málo čo majú stratí hodnotu uplne
27.02.2022 - 00:13:06
00
MageZ napísal:
"We are shocked that the Ukrainians have so many weapons. We have no desire to fight against the Ukrainian people." - Chechen leader Kadyrov


"We are shocked that the Ukrainians have so many weapons. We have no desire to fight against stronger oponent" - Chechen leader Kadyrov
fixed it for you
27.02.2022 - 00:15:43
14
Jaiub napísal:
matt Srsen Tomu sa nechce ani verit zeby to naozaj bolo. ...
Alebo aj ta ruska armada je v takom dezolatnom stave ako tu uz tiez bol clanok. Alebo vsetko dohromady…

V dezolátnom stave je. To je ako keď agenti mistifikovanej ruskej tajnej služby s rozkazom zabíjať nevedia, že Británia má doslova na každej lampe CCTV.
Tieto videá ale treba brať trošku s rezervou. Ruské tanky majú namaľované veľké Z. Majú rovnakú techniku ako Ukrajinci, tak aby každý vedel, že sa jedná o zmrdov. To na videu nevidno.
Bolo tu video ako transportér prešiel v Kyjeve auto. Tiež nie je jasné, či bol Ruský alebo Ukrajinský. V každom prípade to vyzeralo, že dostal šmyk a nebol to úmysel. Už pred tou zátačkou vyletel z cesty, čo ho rohodilo. A navyše tam pridal plyn. Na prefúkaných pásoch ho to proste otočilo. Tak či tak tam bol iba kvôli tomu zmrdovi v Kremli.
Známe je video z Hadieho ostrova, ako poslali Ukrajinci ruských námorníkov do p*če a tí ich rozstrieľali delami. Na dezinfoweboch je ruské vyjadrenie aj s videom, že ich iba zatkli. Ale v inom článku Rusi tvrdia, že Ukrajinci na civilnej lodi zaútoćili na ruskú bojovú loď, ktorá viezla zajatcov a telá zabitých vojakov z Hadieho ostrova.
Zabili, zatkli, pol na pol? Ukázali im fakáča a to je podstatné.
Bol alebo nebol ten pokazený tank ruský? Možno bol. Aj vojaci sú len ľudia. Nie každý je kkt. Ruskí vojaci v tejto vojne naozaj nemôžu cítiť nejakú nenávisť proti Ukrajincom a strieľali ich ako psov. Neoslobodzujú svoju vlasť od okupantov, aj keď im to vedenie tvrdí. Je viacero videí kde Ukrajinci s Rusmi diskutujú alebo im priamo nadávajú a oni ich nestrieľajú. Toto nie je vojna ako v Kosove kde Srbi masakrovali a znásilňovali Albáncov (aj naopak) až to museli Američania ukončiť bombardovaním. A možno s týmto krpatý grázel nepočítal. Že aj jeho vojaci sú ľudia a preto operatívne povolal hrdlorezov z Čečenska.
Je jedno či sú tie videá pravdivé alebo polopravdivé. Nie sú to úplne fejky, ale hlavne pomáhajú Ukrajincom zahnať toho krpatého zmrda do bunkra, kde zahrá poslednú životnú scénu svojho veľkého vzoru Dolfiho. Ak prehrá, inú možnosť nemá. Je moc hrdý na výlet do Haagu. Bohužiaľ si je toho vedomý a urobí všetko preto, aby neprehral.
rissman napísal:
picco je v niecom specialny ten dron ? Inak preco je moznost trekovat us arny dron ?

Robí fotky vo vysokom rozlíšení a vydrží vo vzduchu viac ako 24 hodín. NATO mapuje ruské jednotky a postuje informácie Ukrajincom. Že je na radare mi je tiež divné. Nie že by o ňom Rusi ináč nevedeli. Mne často nad hlavou lietajú lietadlá RAF a takme nikdy na radare nie sú. Dobytčáky nad mojim bytom točia štvrtú zátačku a keď počujem "podozrivý" zvuk, skoro nikdy to na radari nevidím.
27.02.2022 - 00:22:15
00
Ty si kompletny alebo si len dalsi troll? K tanku, ktory vyslovene kontrolovane a cielene zmenil smer jazdy aby presiel auto a potom cez to auto este aj zacuval, napises "to vyzeralo, že dostal šmyk a nebol to úmysel"?
27.02.2022 - 00:34:23
09
Joe je známy mistifikator ktorý tu už veľakrát nataral ťažké kktiny. Netreba brať vážne.
27.02.2022 - 00:38:09
02
Ak niekoho zaujimaju materialy priamo z diania odporucam
https://www.reddit.com/r/CombatFootage?utm_medium=android_app&utm_source=share

Niektore veci tam su uplne mrazive...
27.02.2022 - 00:39:07
00
8)

Prílohy:

274785874_7038867556185576_6593873360936059702_n.jpg
274785874_7038867556185576_6593873360936059702_n.jpg 88.22 KiB thumb_up0thumb_down

27.02.2022 - 00:54:35
03
matt napísal:
Dudo, co je na tomto pravdy?
.

Sledujem to, je to mozne... vola sa to nostro ucet, ak mas USD, vzdy su ulozene v banke emitenta. Takze USD su vzdy ulozene v us bankach. No podla mojich info od 2014 Rusko prudko znizilo svoje rezervy v USD a zvysilo v ostatnych menach, EUR, CNY a pod. Zaroven vyrazne zvysili zlate rezervy. Ublizi im to? Ano. Preziju to? Asi ano...

Ale som presvedceny, ze prachy su najsilnejsia zbran v dnesnej dobe.
27.02.2022 - 00:56:41
13
Jezus napísal:
Ty si kompletny alebo si len dalsi troll? K tanku, ktory vyslovene kontrolovane a cielene zmenil smer jazdy aby presiel auto a potom cez to auto este aj zacuval, napises "to vyzeralo, že dostal šmyk a nebol to úmysel"?

Pozri si videá z oboch záberov kým začneš tárať. "Tank" vyšiel na ľavú krajnicu/trávu odkiaľ ho vyhodilo doprava, vošiel do ľavotočivej zátačky, v ktorej pridal plyn a išiel do pretáčavého šmyku.
Snáď máš vodičák, vieš ako sa správa auto na npr. na snehu. A predstav si pásy na asfalte. Verím, že si dokážeš nájsť nezostrihané / ináč zostrihané videá z oboch kamier.
Mňa tu rozhodne nikto nemôže obviniť že by som bol Rusofil. Som práveže obviňovaný z opaku. Ale proste buďme trošku súdni. Ten tank neprešiel to auto zámerne. To by musel byť kur*a dobrý tankista, Vyletí z cesty, hodí ho to do protismeru, v šmyku vyberie zátačku, vidí žiguláka, tak dupne na plyn a šmykom ho prejde. Ebe vám? Šoféroval, pilotoval, kormidloval som všeličo okrem pásaka. Ak tu je nejaký buldozerista, nech sa vyjadrí.
Ak má niekto problém nájsť zábery z oboch kamier, tak rád poslúžim.
A že zacúval? No mohol ho prejsť komplet alebo zacúvať. Neviem čo by bolo horšie. Si v konzerve z ktorej nevidíš nikde a nevieš kde sa nachádzaš. Vieš iba že sa stal prúser. Proste zacúval a niekto ustrihil video. Nevieme čo nasledovalo. Či ušiel, alebo vystúpili a pýtali sa čo sa stalo. Prišli ľudia a pána vyslobodili. Možno povedali go fuck yourself, my ideme rozstrieľať delami Zelenského. Alebo sorry pane, ideme brániť Ukrajinu.


Naposledy upravil Joe70 dňa 27.02.2022 - 01:13:22, celkovo upravené 1 krát.

27.02.2022 - 00:59:57
00
Takze podla Teba to bola nehoda a preto cez to prejdene auto este aj zacuval spät, aby zvysil sancu, ze cloveka v aute zabije, ano?
27.02.2022 - 01:08:52
00
petrik napísal:


FB lovci sarlatanov

Prílohy:

Screenshot_2022-02-27-01-11-41-732_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-02-27-01-11-41-732_com.android.chrome.jpg 193.06 KiB thumb_up0thumb_down

27.02.2022 - 01:12:34
00
Jezus napísal:
Takze podla Teba to bola nehoda a preto cez to prejdene auto este aj zacuval spät, aby zvysil sancu, ze cloveka v aute zabije, ano?

Sprav si vodičák a skús ako sa auto správa na snehu. Prípadne vypni ESP a skús na suchej ceste. Alebo poštuduj fyziku. To si ale istotne absolvoval. Stačí ak si pozrieš obe vidé ( moňo ich je viac ). Ak si ich nenašiel. tak popros :-), poslúžim.
V tanku si isto nesedel. Asi ani ja (za jazdy), Z toho proste p*ču vidíš. Ale sedel som za jazdy vo šeličom inom, Proste z toho nevidíš. Ako keď vo vetroni vletíš do mraku. Môže ti internetový expert tvrdiť, prečo si tlačil, keď si mal ťahať.
Tu si ale proste stačí pozrieť "full" video. Aj keď je to zrejmé z oboch videí. Či to bol Rus alebo Ukrajinec, zámer to proste nebol.
27.02.2022 - 01:24:18
00
leader91 napísal:
FB lovci sarlatanov

Toto ma napadlo. Norton mi ale neponúka ruskú VPN. Myslím, že oni ctia zákony diktatúr, Rusko asi nikdy nebolo v ponuke, tak to neviem verifikovať.
Ale dnes mi nešli ani Hlavné správy. Ani cez britskú IP, ani cez českú VPN. Slovenskú VPN nemám. Ale problém z Hlavnými správami som zaregistrovat už pred tým ako ruskí bratia začali oslobodzovať Ukrajincov.
27.02.2022 - 01:30:25
00
Ja som videl dokonca 3 videa. Bola tam nejaka akcia ci UA alebo rusi neviem, kto bol kto, ale bolo tam aj dalsie auto a strielalo sa. Obe auta vidno iba na jesnom videu. Naozaj to nevyzeralo, ze by to bol vyslovene umysel po pozreti toho 3 videa. A ujo z auta udajne prezil.
27.02.2022 - 01:35:24
00
Ujo z auta prezil, ale rozhodne nie preto, ze by sa ten vodic tanku o to snazil, ale napriek tomu. Este to, ze ten tank chytil smyk pochopit viem, ale to, ze potom zacuval, to uz nie.
27.02.2022 - 01:43:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up