martinkluckask napísal:
A toto je fake, alebo su vazne tito hejslovaci az natolko sprosti? :)

To patrí kolónky Vtipkár 😃😃
07.03.2022 - 20:29:00
00
Riadili sa meraním z 1850 😂
07.03.2022 - 20:33:48
00
Na Lomnický dali "výstup" hlavne preto,lebo na Gerlachovský nejde lanovka 😆
07.03.2022 - 20:40:51
018
Robert Lewandowski ukončil spoluprácu so spoločnosťou Huawei. Podľa poľských médií sa tak poľský futbalista rozhodol preto, že čínska firma údajne pomáha brániť Rusko proti kybernetickým útokom. Spoločnosť Huawei spoluprácu s Ruskom poprela.

Útočník Bayernu Mníchov tak príde ročne o päť miliónov eur. „To, čo sa deje na Ukrajine, je absolútne neprijateľné. Bolí to. Celý svet podporuje Ukrajinu. Mám veľký rešpekt k ľuďom na Ukrajine a stojím za nimi,“ uviedol aktuálne najlepší strelec bundesligy po ruskom útoku na Ukrajinu. (sport, mirror)
07.03.2022 - 20:49:04
04
Inak je zaujímavé ako sa obrátila karta od uteceneckej krízy. Práve krajiny V4 odmietali prijať migrantov a kvóty a pod. Teraz je to tu a je to práve najviac na pleciach krajín V4...
07.03.2022 - 21:04:37
00
Velmi pekne zhrnutie co sa deje a preco sa deje.

thumb_up0thumb_down
07.03.2022 - 21:11:25
01
Český prezident Miloš Zeman oznámil, že sa rozhodol udeliť najvyššie štátne vyznamenanie ukrajinskému prezidentovi Zelenskému. Prejavil podľa neho statočnosť, keď napriek ponukám evakuácie zostal vo svojej krajine.
https://dennikn.sk/minuta/2756766/
07.03.2022 - 21:15:26
00
admin tu "upratuje" prispevky, alebo vyjadrenia americkeho plukovnika vo vysluzbe na FOXnews su zakazane? dal som jeden prispevok s odkazom na link a zmizlo to, ako keby to nikdy v zivote neexistovalo, dokonca aj reakcie na prispevok su "vycistene" (nasiel som si e-maily a po kliknuti na odkaz - prispevok neexistuje)...fakt divne, takto asi nikdy nebude pokoj, ked len jeden nazor mozme pocuvat, skoda, lebo ak chceme niekoho/nieco pochopit/rozumiet , tak sa musime naucit fakticky argumentovat a vypocut si aj nazory, ktore sa nezhoduju s nasim nazorom
admin prosim ta , skus vysvetlit dovod takehoto vymazania prispevku,bol to fake, alebo inym sposobom porusil pravidla? vopred vdaka
07.03.2022 - 21:21:29
00
foobar samotny cesky Fiala to vravel 3dni dozadu na tlackovke na CNN PRIMA CZ, tak potom to treba vysvetlit asi samotnemu ceskemu premierovi,ze trepe somariny ako nejake screeny
07.03.2022 - 21:23:59
00
https://www.aktuality.sk/clanok/AlTplvk/mame-tu-najsialenejsiu-vojensku-propagandu-ktora-nas-ma-oklamat-a-postavit-na-stranu-agresora-rozhovor/
07.03.2022 - 21:36:04
02
vonmil napísal:
admin tu "upratuje" prispevky, alebo vyjadrenia americkeho plukovnika vo vysluzbe na FOXnews su zakazane? dal som jeden prispevok s odkazom na link a zmizlo to, ako keby to nikdy v zivote neexistovalo, dokonca aj reakcie na prispevok su "vycistene" (nasiel som si e-maily a po kliknuti na odkaz - prispevok neexistuje)...fakt divne, takto asi nikdy nebude pokoj, ked len jeden nazor mozme pocuvat, skoda, lebo ak chceme niekoho/nieco pochopit/rozumiet , tak sa musime naucit fakticky argumentovat a vypocut si aj nazory, ktore sa nezhoduju s nasim nazorom
admin prosim ta , skus vysvetlit dovod takehoto vymazania prispevku,bol to fake, alebo inym sposobom porusil pravidla? vopred vdaka


Minimálne si treba pozrieť ako vyzerá logo fox news a zdroj toho videa, kto ho zverejnil a šíri...
07.03.2022 - 21:44:52
06
vonmil
tu mas vysvetlenie https://www.mtbiker.sk/forum/post1821499.html#p1821499

bud si naletel, alebo to bol z tvojej strany zamer...
07.03.2022 - 21:47:37
05
vonmil napísal:
admin tu "upratuje" prispevky, alebo vyjadrenia americkeho plukovnika vo vysluzbe na FOXnews su zakazane? dal som jeden prispevok s odkazom na link a zmizlo to, ako keby to nikdy v zivote neexistovalo, dokonca aj reakcie na prispevok su "vycistene" (nasiel som si e-maily a po kliknuti na odkaz - prispevok neexistuje)...fakt divne, takto asi nikdy nebude pokoj, ked len jeden nazor mozme pocuvat, skoda, lebo ak chceme niekoho/nieco pochopit/rozumiet , tak sa musime naucit fakticky argumentovat a vypocut si aj nazory, ktore sa nezhoduju s nasim nazorom
admin prosim ta , skus vysvetlit dovod takehoto vymazania prispevku,bol to fake, alebo inym sposobom porusil pravidla? vopred vdaka



Velmi skratene, reagoval som na Teba, to video bol zjavny podvrh, zo stranky, ktora na prvy aj druhy pohlad siri klamstva...(podla ich clanku 4.3. bol Zelenskij v exile v Polsku, vsetci vieme...)

(aj mne admin vymazal 4 reakcie na Tvoj vymazany príspevok, pisane postupne, dalo by sa skratit do 1-2, ak by som mal 'povolene' to repostnut, ak nie, poslem do sukr. spravy)
Doporucujem overovat fakty (ako sa len da) a nesirit propagandu z extremne pochybnych stranok.

PS: ak by som mal fcbk,tak by som kludne pisal aj tej pani galeristke, co to siri... Nemam,neriesim
07.03.2022 - 21:53:52
02
tiez zaujimavy prierez situaciou
thumb_up0thumb_down
07.03.2022 - 22:00:57
00
ennio vdaka za vysvetlenie, nemam ziadny zamer davat taketo odkazy, ani ma nikto nepoucil,ze to bol fake,ale kludne mohli napisat/ukazat,ze pozri aku blbost si dal a ze takto sa vyrabaju dezinformacie....tento sposob sa mi nezda presvedcivy,odkaz sa bude sirit dalej bez uvedenia,ze to je udajne fake
Marli vdaka za reakciu, ok beriem, nebudem dalej rozoberat...
07.03.2022 - 22:09:06
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up