cisty Ukrajinská armáda sa ukrýva v domoch s nápismi "nestriaľajte sú tu deti". Akési sú už odrastené tie decká...

Prílohy:

gym.jpg
gym.jpg 83.67 KiB thumb_up-9thumb_down

10.03.2022 - 09:14:13
00
canopus napísal:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: vacsiu somarinu som jakziv necital a nepocul.... toto ludia ani necitajte a neverte tomu,to musia pisat pekari a maliari snad
si pozrite zaznamy Fukushimy ako im tam "svacol" vodikom vybuchujuci sklad vyhoreneho paliva :tmi: kriste a pane,zaklady atomovej fyziky a materialoveho inzinierstva a chemie. Kde sme sa to paneboze dostali


Pracoval som pre firmu ktorá robila bezpečnostný systém pre fukusimu a mali sme detailne popísané čo a kedy zlyhávalo a prečo nastalo to čo nastalo.
Ale v skratke vlna poškodila niektoré systémy a elektrické vedenie, to spôsobilo padnutie týčí a zastavenie výroby elektriny. Nabehli dieselové generátory ktoré regulovali bezpečnostný systém 48h - do vtedy sa nič nestalo, systém fungoval na 100%.
Problém nastal po 48h, keby sa bezpečnostný systém vypol, vtedy mal bazén teoreticky dostatočne ochladiť palivo aj bez čerpadiel. Potom zasiahol sekundárny mechanický systém, ktorý otvoril primárny okruh a ďalej to už pozná každý.

Týmto som chcel povedať jedno, to že v chernobyle bazén pasívne uchladí palivo je možné, ale rozhodne to má veľmi ďaleko od 100% istoty a je extrémne nebezpečné ju nechať bez prúdu
10.03.2022 - 09:15:23
25
Hosť napísal:
cisty Ukrajinská armáda sa ukrýva v domoch s nápismi "nestriaľajte sú tu deti". Akési sú už odrastené tie decká...


Ukrajinska armada bojuje, neschovavaju sa! To co je na tej fotke ma daleko od schovavania aj keby to just bola pravda, najskor tam rozoberaju taktiku dalsieho postupu obrany. Ci mas pocit ze su priposr4ty, posobi to na teba tak?
Ta fotka je na spuste tweetov, ale vsetci len spekuluju co to vlastne je. Samozrejme od toho vojaka to bol dost blby napad vesat na web ze su zhromazdeny v telocvicni, aj ked isto nenapisal kde su.
Kazdopadne nikde to nie je overene ze o co vlastne ide a z akeho datumu to je....

Taketo posty si nechaj na svoj Facebook, lebo su uplne bezcenne.


Naposledy upravil Hack3r dňa 10.03.2022 - 09:26:53, celkovo upravené 1 krát.

10.03.2022 - 09:20:22
013
Toto je celkom choroba tej dokumentácie z frontu - pre prvú časť mám ako dôkaz tvrdenie, pre druhé ale celkom zázrakom aj fotku (a že medzi nimi nemusí byť absolútne žiadne spojenie neriešim).

A keby len to - ešte aj ten dom je prerastený tak, že by nezainteresovanému mohol pripadať ako školská telocvičňa, kde by som dočasné ubytovanie pechoty celkom očakával :tmi: Ale zase čo sa divím, aj pôrodnica v Mariupole bola podľa oficiálneho vyjadrenia (!!!) vojenský objekt plný rebelov, teraz asi vážne nie je čas zisťovať kto je kto :headbang:
10.03.2022 - 09:21:34
02
Z is dead baby...
https://fb.watch/bFrC_4c5yY/
10.03.2022 - 09:22:40
03
Rusi tvrdia ze nestrielaju na civilne ciele, podla nich je kazda jedna budova na ukrajine kasáren.
10.03.2022 - 09:28:00
05
Toto je zvrátený humor:
Rusko oznámilo, že sa už ďalej nebude zúčastňovať rokovaní Rady Európy. Podľa vyhlásenia ruského ministerstvo zahraničných vecí členské štáty EÚ a NATO podkopávajú túto inštitúciu, ktorá má slúžiť na presadzovanie ľudských práv, právneho štátu a demokracie.
10.03.2022 - 09:31:36
00
kolega mi hovoril, že keď boli splavovať na ukrajine tak sa bavili s dedom krčmárom, čo bol bojovať na donecku pred rokmi a pri tom čo on rozprával by ešte aj uveril rusom, že sú v práve :P ... zjavne sa rusi a ukrajinci nemajú radi
10.03.2022 - 09:31:53
00
Rusi vedia veľmi dobre kde strieľajú. Robia si prieskum a vedia, kde sa čo približne nachádza. Si to proste zvery...
10.03.2022 - 09:33:03
00
Hosť napísal:
cisty Ukrajinská armáda sa ukrýva v domoch s nápismi "nestriaľajte sú tu deti". Akési sú už odrastené tie decká...



prepáč ale aj v druhej svetovej vojne boli vojenské operačné centrá pod budovami nemocníc.. nemocnica je miesto na ktoré sa ani vo vojne neútočí!

navyše rusi na ukrajine bombardujú úplne hocičo.. takže ideme tvrdiť že aj v tých bytovkách majú vojenské základne?
10.03.2022 - 09:49:24
00
Čerstvá správa ⬇️ …

V Turecku sa začalo rokovanie ministrov zahraničia Ukrajiny a Ruska. Ide o prvú schôdzku na vysokej diplomatickej úrovni od zahájenia ruského útoku na Ukrajinu pred 15 dňami.

Hlavným cieľom rokovaní Dmytra Kulebu a Sergeja Lavrova je dohodnúť schôdzku Zelenského a Putina, tvrdí turecký minister zahraničných vecí Mevlüt Çavuşoglu. (čtk)
10.03.2022 - 09:54:17
01
Putin nepojde nikde lebo vie ze by to nemuselo dobre dopadnut, bude zbabelo schovany v bunkri. Pre vacsinu sveta je to druhy "Hitl3r"
10.03.2022 - 10:00:49
05
" zvončekového bláhu " poznaju aj naši bratia z Čiech . A maju obdobný názor .

thumb_up0thumb_down
10.03.2022 - 10:05:10
02
Lukašenka nech trafí šľak. Bieloruský batalión bude brániť Kyiv.

thumb_up0thumb_down
10.03.2022 - 10:11:37
018
Už sa vezú ...

thumb_up0thumb_down

thumb_up0thumb_down
10.03.2022 - 10:26:39
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up