mam GND racing, ale na mtb, je velmi pohodlne
09.11.2020 - 20:39:56
10
Strejdo Berk dila mi pride pohodlnejsie take viac endurance sedlo. Ten karbon tam je taky tenucky a da sa ohnut rukami => pruzi co je dobre (komfort) aj zle (vykon).

Stealth pro naopak tvrde a pocitovo ale asi aj realne viac wattov pri vykonoch (take sedlo skor pre vykonnostne zameranych cyklistov => intervaly/zavodenie). Neda sa ohnut ani nahodou.

Normalne aj rozmyslam ze si na zimu a jar prehodim opat na berk aby som najazdil viac km :D
10.11.2020 - 09:53:30
00
Nestrati jazdec vo vysledku viac wattov ked bude jazdit s vyklepanou zadnicou ?
10.11.2020 - 10:27:31
02
som kupil bicykel zo sedlom 104g ako prve islo prec fakt len na zavod, sedelo sa na tom ako na doske
10.11.2020 - 20:13:04
00
zdravim...mate niekto nejake skusenosti s tymito sedlami?
Selle San Marco SHORTFIT Open-Fit Dynamic SuperWide
Fizik Tempo Argo R5
Prologo DIMENSION SPACE 153-T4.0-GB
potrebujem sirsie a pohodlnejsie sedlo s dierou a tieto ma dost osovuju
momentalne jazdim pro stealth 152 ktore mi vyhovuje tvarovo ale ma pocit ze mam problem s materialom a jeho tvrdostou a tak zhanam nieco podobne ale pohodlnejsie
vdaka
08.02.2021 - 12:14:48
00
Na Amazon bolo foto Fizik Tempo Argo R5 a Specialized Power koľajnice že Argo R5 velice zle začiatok koľajníc oproti podobnému Power ktoré ich ma viac na stred a dozadu.
14.03.2021 - 17:59:16
00
neviete mi poradit ohladom sediel WTB?
ktore je najviac podobne sedlu WTB VIGO? uz som ho v aktualnej ponuke nenasiel
17.03.2021 - 07:34:06
00
Čaute, viete mi niekto poradiť s posedom? Je to síce na graveli, ale to je jedno. Skratka, sedlo mám nastavené v rovine, ale aj tak sa stále zo sedla posúvam dopredu. Nie je to nič extrémne, ale aj tak sa musím naprávať. Sedlo som skúšal dať viac dopredu alebo dozadu, no bez zmeny. A nezmenilo sa to ani po zmene predstavca, menil som zo 6 stupňového uhlu na 35 kvôli krku a viac vzpriamenej polohe. Ale aj tak sa musím sem tam napraviť, lebo by som sedel asi na špičke sedla, respektíve len na tej úzkej časti. Neviete, čo by sa s tým dalo urobiť?
14.05.2021 - 19:50:16
00
Daj ho nižšie o chlp keď ideš do predu niektoré sedla musia ísť sklon dole predok . Ja čo mám sam marco tam sa nedá aby bolo v rovine nakoľko keď sedím a idem asi každé sedlo.Sa v strede prehne tým pádom predok časť už není v rovine hlavne do kopca.Tak už nedávam do vodováhy bublina v strede ale len polka v strede a je to ok.Skus ho nastavovať nie na rovine ale v stúpaní do kopca keď ideš.
14.05.2021 - 20:09:00
00
Ok, vďaka za radu. Vyskúšam. 🙂
22.05.2021 - 20:33:32
00
Pells long way :) momentálne používam a dosť dobré.mal som ten istý problém.toto mám už 5 sedlo mám ho rok a je ok
03.08.2021 - 20:44:48
00
Caute. Chcel by som si dat prestriekat sedlo. Neviete poradit? 😁
25.09.2021 - 06:45:25
00
Zdravím,
začiatkom januára som si kúpil sedlo Ergon SR Comp ale začal som samozrejme na ňom jazdiť až teraz. Začal som pozorovať vŕzganie pri šliapaní a nakoniec som zistil, že to neni stred, pedále ale práve toto sedlo. Presnejšie lyžiny sa hýbu v tých zadných úchytoch a jedna strana viac ako druhá. To vŕzganie je dosť silné lebo sa to krásne nesie cez hliníkový rám.
Je to na reklamáciu (kupované s bike24)? Alebo skúsiť niečo s tým spraviť?
Mám aj druhé sedlo od Ergonu ale SM na horskom a tam sa tie lyžiny nehýbu.
10.03.2022 - 08:33:19
00
Do bike24 ked napises ze si nespokojny resp. ze je takyto problem tak ti to bud bezproblemov vyreklamuju (postovne zdarma) alebo ti mozno rovno napisu ze si sedlo nechaj a poslu ti prachy spat. Ak si nepokojny napisal by som im a potom sa zariadil podla odpovede.
10.03.2022 - 14:22:38
00
Zdravím
Posledný rok som začal mat strašne problémy so sedlami na cestaku. Strasne dlho som jazdil Adamo sedlo este z triatlonu a svoj ucel splnilo, bohuzial uz dosluzilo a zacal som mat problemy aj s nim.
Posledny rok som si presiel Fizikom aj nejakymi menej znamymi znackami ktore mali dobre hodnotenia ale proste nic mi nesedi. Aj som si zmeral posed a vyberal podla mm aby to sedelo ale som fakt strateny v tom co robit.
Na kratke vzdialenosti je v pohode aj to sedlo co mam teraz ale ked sa dostanem cez 150km vyjazd tak je to peklo.
No a o par mesiacov sa chystam na 500km+ do Polska a viem ze so sucasnym sedlo to nepojde, isiel som to s nim minuly rok a dopadlo to velmi zle . Vedeli by ste mi poradit ako na to ? Nemam problem dat za sedlo kludne 200e+ ale kupovat random sedla ktore mi po mesiaci nebudu sediet sa mi fakt nechce, uz teraz som dal do tych co nesedia docela palku....
Dakujem
08.06.2022 - 10:39:34
00
keyboard_arrow_up