Lodičky NATO - USA sú už blízko ...rus serie kocky už teraz. A to je dobré , pes pozná tvoj strach , A preto ho nesmie z Vás vycitiť . rus je ako ten pes .

thumb_up0thumb_down
21.03.2022 - 13:26:06
03
nechcem dehonestovat tvoj post bratu, ale to video je take ze jedna babka povedala. aj ked nieco zapad musi urobit, lebo Rusko zroluje Ukrajinu so zemou, alebo minimalne sposobi nezvratne skody
21.03.2022 - 13:39:24
00
Tu su zaparkovane. :)
https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/centerx:18.126/centery:59.344/zoom:16
21.03.2022 - 14:30:09
02
meh, že "German Warship", keby tam bolo "Tirpitz" alebo "Bismarck", to by už bolo čosi :P
21.03.2022 - 14:50:08
00
shmirgel napísal:

tak beriem spat ;)
21.03.2022 - 14:55:58
00
ak si pamatate co presiel rusky tank po osobnom aute a chlapik to prezil, tu je ta story z odstupom casu. Zdroj https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/posts/5093011900738006

Kyjevčan, ktorého 25. februára na Obolone zrazil tank, bol prepustený z nemocnice.
Na fotke je Leonid. Veľa ľudí videlo toto strašné video, kde ruský tank presunul auto k Hrdinom Dniepru. Leonid bol vtedy vo vnútri auta a zázračne zostal nažive. Ľudia mu pomohli dostať sa von, s ťažkými zlomeninami ho previezli do nemocnice. Na jednej z fotiek môžete vidieť röntgen. A toto je len jedna z mnohých škôd.
Kyjevčan si prešiel ťažkou cestou a v nemocnici preukázal neskutočnú odvahu. A tak 18. marca som už prepustil a išiel domov sa zotaviť.
Osobne som sa dnes rozprával s Leonidom a rozprával sa s hrdinskými lekármi, ktorí ho doslova dali dokopy Veľká vďaka patrí lekárom, ktorí aj v takýchto ťažkých podmienkach robia svoju prácu a robia najviac všetko, čo od nich závisí. Ste hrdinovia! A Leonidovi som poprial skoré uzdravenie od nás všetkých. Čaká ho dlhá cesta k uzdraveniu, ale odvahu ducha a vieru v našich obrancov mu nemožno vziať! Stále budeme spolu oslavovať víťazstvo!
Naši ľudia sú nezlomní! Okupanti budú znášať straty znova a znova, kým sa nedostanú z našej zeme! Nepriateľ si zaslúži iba hniť v našej zemi! Určite vyhráme!
P.S. Pýtajú sa v komentároch - a ja som fakt zabudol napísať. Samozrejme, že tento tank bol spálený v rovnakom čase

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net

thumb_up-2thumb_down
21.03.2022 - 15:01:21
01
https://www.thisismoney.co.uk/money/markets/article-10633339/French-tycoons-Decathlon-fire-Russia-plans.html

Majitelia Decathlonu nie len ze ostavaju, ale chystaju zaplnit dieru na ruskom trhu...
21.03.2022 - 15:16:08
00
Ramon1 postol si nejake video,kde je vysadkova vrtulnikova lod australskeho namornictva triedy Canberra,kde lietaju aj japonske lietadla,dokonca je tam aj japonska lodicka, cvicenie je z 2020 :D

ale mam jednu spravu, rusaci maju hypersonicku protilietadlovu zbran triedy Zircon v kaliningradskej oblasti. Do baltickeho mora moze prist "hocico" :!:
21.03.2022 - 15:28:56
00
len aby nebol ako Columbova žena :-)
21.03.2022 - 15:33:59
02
“ garážový výpredaj “ ala sekàč Dekatlon a auta so znakom ženského genitalu … bude im tam spolu dobre 😎

canopus ak majú rusi tych hypersonickych rakiet toľko ako sa im darí v boji , nemám strach . To video s Kinzalom , čo netrafili ani 5 poschodovú budovu na “trúbke” a explodovala pred ňou … no neviem . Ak je povestnej ruskej kvality , bol by som spokojný .
21.03.2022 - 15:34:34
00
Takéto firmy by sa mali bojkotovať a keby niekedy potrebovali pomoc štátu, by som ich poslal do pi ..
21.03.2022 - 15:38:18
06
Hack3r napísal:
ak si pamatate co presiel rusky tank po osobnom aute a chlapik to prezil, tu je ta story z odstupom casu. Zdroj https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/posts/5093011900738006

Kyjevčan, ktorého 25. februára na Obolone zrazil tank, bol prepustený z nemocnice.
Na fotke je Leonid. Veľa ľudí videlo toto strašné video, kde ruský tank presunul auto k Hrdinom Dniepru. Leonid bol vtedy vo vnútri auta a zázračne zostal nažive. Ľudia mu pomohli dostať sa von, s ťažkými zlomeninami ho previezli do nemocnice. Na jednej z fotiek môžete vidieť röntgen. A toto je len jedna z mnohých škôd.
Kyjevčan si prešiel ťažkou cestou a v nemocnici preukázal neskutočnú odvahu. A tak 18. marca som už prepustil a išiel domov sa zotaviť.
Osobne som sa dnes rozprával s Leonidom a rozprával sa s hrdinskými lekármi, ktorí ho doslova dali dokopy Veľká vďaka patrí lekárom, ktorí aj v takýchto ťažkých podmienkach robia svoju prácu a robia najviac všetko, čo od nich závisí. Ste hrdinovia! A Leonidovi som poprial skoré uzdravenie od nás všetkých. Čaká ho dlhá cesta k uzdraveniu, ale odvahu ducha a vieru v našich obrancov mu nemožno vziať! Stále budeme spolu oslavovať víťazstvo!
Naši ľudia sú nezlomní! Okupanti budú znášať straty znova a znova, kým sa nedostanú z našej zeme! Nepriateľ si zaslúži iba hniť v našej zemi! Určite vyhráme!
P.S. Pýtajú sa v komentároch - a ja som fakt zabudol napísať. Samozrejme, že tento tank bol spálený v rovnakom čase







thumb_up-2thumb_down


Pamätáš ako som sa strhla debata , že “ nebol to úmysel “, “ dostal šmyk “ , “ boli to Ukrajinci “ … nie boli to ruské zbabelé hovädá !
21.03.2022 - 15:39:16
02
Dekac som ignoroval predtým, aspoň mám teraz pádny dôvod aj naďalej.
21.03.2022 - 15:40:20
02
PS: k tomu tanku, realita je taká, že to je ukrajinské OTčko, ktoré dostalo šmyk pri jazde dole kopcom v zákrute, nemá "Z"-ko... proste šofér to nezvládol... dedko si to odniesol... ale vlna "hejtu" bola spravodlivá a nekonečná...

protivzdušná obrana "Strela" 😉, takže toľko k objektívnosti spravodajstva...

https://youtu.be/JzGyPIBlPTI

a čokoľvek v dosahu ruských Kindžalov a Zirkónov, nemá momentálne možnosť obrany... sú vo vývoji/testovaní laserové zbrane, ale tam hrá rolu aj počasie... takže lodičky by som sem neťahal, lebo to by už naozaj bola 3. svetová... a vojnu nikto z nás určite nechce...

Neobhajujem ani Rusov ani Ukrajincov, celé je to blbosť... Smutné spojenie minulosti a súčasnosti... Ktorému asi fakt rozumie už len Vladimír... Skôr je mi ľúto tých 2 dôchodcov, čo sa ocitli na zlom mieste v zlom čase a pri preprave pohonných hmôt ich tank v čele kolóny rozstrieľal...


Naposledy upravil madbugie dňa 21.03.2022 - 15:46:59, celkovo upravené 1 krát.

21.03.2022 - 15:42:29
00
madbugie napísal:
takže lodičky by som sem neťahal, lebo to by už naozaj bola 3. svetová... a vojnu nikto z nás určite nechce...

A ako chces riesit dilemu ze III.WW nikto nechce (aspon teda na zapade), ale Putin chce Ukrajinu?
21.03.2022 - 15:46:11
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up