Vrabco nahananie psov je super :)
07.07.2021 - 11:39:52
01
by ma zaujimalo, ako zacnes nahanat psa, ktory ta nahana :D
07.07.2021 - 11:41:43
00
fixska napísal:
Cysklista je zlý ak ide po ceste a dodržiava predpisy, lebo však obmedzuje autá, ak ide po chodníku lebo nedodržiava predpisy a ohrozuje chodcov a ak ide po cyklochodníku a vojde mu tam chodec, tak aj toho ohrozuje a ak ho upozorní, tak je to ešte aj drzí cyklista, čo ho ohrozuje lebo však "sa nezbláznite, no tak idem po cykloceste, no a čo sa vám stane keď ma obídete" :) a cyklista samozrejme ohrozuje aj psov, ktorí sa venčia popri cyklochodníku alebo teda sú na flexivôdzkach :) prosto úplné dno ľudstva ten cyklista :D

Presne tak ja by som tiež cyklistov strieľal 😁len to zavadzá všade
07.07.2021 - 11:47:38
02
fixska napísal:
Cysklista je zlý ak ide po ceste a dodržiava predpisy, lebo však obmedzuje autá, ak ide po chodníku lebo nedodržiava predpisy a ohrozuje chodcov a ak ide po cyklochodníku a vojde mu tam chodec, tak aj toho ohrozuje a ak ho upozorní, tak je to ešte aj drzí cyklista, čo ho ohrozuje lebo však "sa nezbláznite, no tak idem po cykloceste, no a čo sa vám stane keď ma obídete" :) a cyklista samozrejme ohrozuje aj psov, ktorí sa venčia popri cyklochodníku alebo teda sú na flexivôdzkach :) prosto úplné dno ľudstva ten cyklista :D


Príloha:
drake.jpg
drake.jpg 415.18 KiB thumb_up0thumb_down

07.07.2021 - 12:21:52
01
juju_pepe napísal:
by ma zaujimalo, ako zacnes nahanat psa, ktory ta nahana :D

Normalne sa otocis a zacnes ho prenasledovat ty. Zatial to zabralo vzdy. Proste ked ide na psa bike tak sa mu chce vyhnut a kedze je pes blby tak nerobi ostre zmeny smeru. A hlavne je prekvapeny ked prednim spomalis a otocis bike na neho. To zastane, prestane stekat a schova chvost.
Mne vadi ze je ok ked ma pes nahana. Uz ma tak pes cvakol, tiekla krv a to co som pocul predtym bolo ze sa chce len hrat. Odvtedy to robim. A psickari si neuvedomuju ze taky pes mi moze kludne vbehnut pred koleso pocas svojej hry.
07.07.2021 - 12:37:21
12
Dnesne rano, po 6., slaba premávka v Dúbravke, na hlavnej MSch Trnavskeho, auta vystartovali z cervenej, ja cca 100m za nimi, tlupa chodcov (5-7) sa na 'prazdnej' ceste rozhodne prejst na ich cervenu na zastavku elin. To by som pochopil a neriesil. Ale, za nimi par krokov sa 'automaticky' (po)davovo pomalsie zacne sunut pani s mobilom pri uchu a psom na voditku, ani nahodou sa nepozrie dolava. Obišiel som v pohode, poza nu, ocakaval zdialky problém, ale byt tam (tiche) auto, skonci zle, ona-nie auto. Je to dole kopcom, motory nemusia hucat. Po relativne slusnom upozorneni (nahlas) sa niekto z tej tlupy ozval zo zastavky, asi upratoval mna a nie ju, neviem ...
09.07.2021 - 22:51:35
00
Vcera vecer, ucelova komunikacia medzi Sv. Jurom a BA-Raca sluziaca aj ako cyklotrasa a na nej chodec s tymto na sebe.
(foto ilustracna)
Príloha:
Opera Snapshot_2021-12-19_104037_www.aliexpress.com.png
Opera Snapshot_2021-12-19_104037_www.aliexpress.com.png 777 KiB 3 thumb_up0thumb_down


Uz len vidiet chodca s reflexnymi prvkami ma zahreje pri srdiecku, ale tento zjav ma vazne dostal :lol:
19.12.2021 - 10:47:45
00
Tiez som takych videl v petrzalke. Je to super. Dobre to vidiet aj v tme.
19.12.2021 - 10:53:42
00
síce tade sa na bajkoch nejak veľmi nejazdí ale po 6 či 7 takých čo som stretol na "frekventovanejších" miestach som ho už odfotiť musel...
02.04.2022 - 12:04:27
01
Tak to je klasika :) Keď u nás v BB dokončili ten cyklochodník pri THK tak sa raz v komentároch na fb k článku pani rozčuľovala, že ona tam už žije od detstva a hrávali sa vpotoku a cyklotrasa tam nikdy nebola a ona teda nebude dávať pozor a prispôsobovať sa :D Pritom miesta je tam ajajáááj zľava sú paneláky, cesta pre MV, parkovisko, trávnaté plochy s ihriskami, cyklochodník, chodník zase tráva s lavičkami a potok.
02.04.2022 - 12:31:38
00
Tito ludia su dovodom, preco sa okolo dialnic robia protihlukove steny s dvermi, ktore sa daju otvorit len zvnutra :lol:
02.04.2022 - 12:36:44
13
Práveže len zvonku, aby si mohol ujsť pred nebezpečenstvom, nie? Minule sa tak na R7 nejaký šofér "vymkol", keď zastavil v núdzovom zálive kvôli cik pauze, išiel za tie dvere a nemal sa ako dostať naspäť :D tak volal políciu
02.04.2022 - 13:09:22
01
misoR napísal:
Práveže len zvonku, aby si mohol ujsť pred nebezpečenstvom, nie? Minule sa tak na R7 nejaký šofér "vymkol", keď zastavil v núdzovom zálive kvôli cik pauze, išiel za tie dvere a nemal sa ako dostať naspäť :D tak volal políciu

Z vonka sa nedaju otvorit a z vnutra ano tak ako napisal koment pred tebou. Vnutro - cast kde je dialnica , Vonkajsok - za zvukovou barierou mimo dialnice.
Takze zvnutra ano zvonka nie
02.04.2022 - 15:14:46
12
Uz len pozerat to video je stresujuce :lol:
thumb_up0thumb_down
26.07.2022 - 12:00:12
05
Seriozne schopnosti u toho bikera. Uz len aby take mali aj vodici aut, nie len nemotorovych vozidiel.
26.07.2022 - 12:13:14
00
keyboard_arrow_up