To je pravda, pise ale ze chce skor nieco kvalitnejsie. A pytal sa co by som bral ja. Cim nizsie s cenou tym slabsie a zakladnejsie komponenty, pruzinove vidlice ktore by na seba najskor nevyladil, brzdy co by jeho vahu zvladali horsie, kolesa co by dostavali viacej nazrat uz i pri schadzani obruvnika, salter co by sa pri nespravnom radeni postupne rozsypal. Nepredpokladam ze bude vediet ako odlahcovat bicykel, ako radit. Z toho dovodu mi to prijde ako fajn cena. Okolo 1000 je cca 800-1200. Len vyberam podla toho co pise a ake bicykle predklada on. Chce nieco kvalitnejsie do 1500. Kazdemu je jasne ze to zvladne i na starej favoritke. Nakoniec i tebe by urcite stacil lacnejsi bicykel. Je uz len na nom ci pojde nizsie alebo vyssie, ci vyberie trailovy full alebo krosovy bicykel, ci sa spolahne na neosobny online vyber nahodnych ludi alebo si necha poradit ludmi v kamenej predajni. Osobne by som si napriklad vobec nenechal poradit konkretny bicykel od niekoho na fore. Maximalne by som sa nechal naviest spravnym smerom, nastudoval aspon zaklady a vybral podla seba. A vela, fakt vela by som sa pytal, ze preco tento a nie tento, preco takato kategoria a nie ina, ... Pripadne si na pomoc do obchodu zobral kamosa ci kolegu ktory sa aspon trochu vyzna.
02.04.2022 - 16:57:00
00
prvotne chcem rozhybat nohu, ale taktiez sa chcem dalej bicyklovat a postupne predlzovat trasy, takze preto nechcem lacny bicykel. Dakujem, poradili ste mi, nieco popozeram a ked sa rozhodnem, hodim tu link. Este raz dakujem
03.04.2022 - 14:58:04
00
Vela stastia 👍
03.04.2022 - 18:25:49
00
Co poviete na vyber medzi tymito:
https://qayron.com/kola/enduro--c4/carma-mkii-en-3f-29--p89
a
https://www.ctm.sk/bicykle/full/scroll-xpert-29/salviova-cierna/

V oboch pripadoch velkost L (meriam 183 cm). Uprednostil by som SR vyrobcu ale mam obavy z celkovej dlzky a zadnej stavby pri CTM. Qayron vyzare z "papiera" ovela obratnejsie. Bike chcem na traily v MK a sem-tam bike-park. Co sa tyka endura som na zaciatku dropy/lavice/dvojky idem skor s respektom ako na "bomby".
04.04.2022 - 01:50:34
00
Na enduro a strmsie veci ctm, do bikeparku a miesta kde vyuzijes kratsi zadok qauron
04.04.2022 - 07:51:16
00
keyboard_arrow_up