Minuly tyzden som zhanal platnicky do XT a obvykli dodavatelia (simano, BBB) zlyhali. Kupil som teda co bolo to jest GOLD FREN tie tvrdsie fialovy blister. Zabehal som ich, maju tak vyse 2000 vyskovych metrov lesnych odbrzdene. Ucinnost v pohode, len vydavaju celkom iny zvuk. Chcel by som sa opytat ci s nimi mate niekto skusenosti, a ked tak ake.
15.05.2006 - 19:00:52
00
ja ich mam ale take oranzove to zelezko to su stredne zmesy zvuky vidavaju ale to asi ako vsetky kotuce nevidel som velky rozdiel oproti minulim platnickam akurat ze pistia o trochu menej :wink:
16.05.2006 - 13:33:25
00
Práve som ich dorazil, tak si odpoviem sám pre vaše info.: Vydržali o niečo dlhšie ako štandard mäkké, bolo to však za cenu mierne slabšej účinnosti a po celú dobu životnosti pri väčšom zaťažení vydávali otrasný zvuk. Asi ako pri vrcholnej scéne v oldschoolovom hororovom filme (hičkok a spol).
Už si ich asi nekúpim.
27.07.2006 - 13:50:39
00
Práve som ich dorazil, tak si odpoviem sám pre vaše info.: Vydržali o niečo dlhšie ako štandard mäkké, bolo to však za cenu mierne slabšej účinnosti a po celú dobu životnosti pri väčšom zaťažení vydávali otrasný zvuk. Asi ako pri vrcholnej scéne v oldschoolovom hororovom filme (hičkok a spol).
Už si ich asi nekúpim.


ako pri vrcholnej scene som myslel pri sulozi. :lol:
Tam su tiez rozne skriekania a piskania a nie a nie to zastavit. :wink:

btw:ja len tak na odlahcenie. 8)
27.07.2006 - 14:11:41
00
keyboard_arrow_up