Ako to vyzera na 530tke to datove policko? Ja sa neviem dostat k ovladaniu ako mam na 1030
Stale tam mam len toto a uz som to x krat nastavoval cez tie kody a stale je tam nic

tak som nejak z toho vsetkeho pochopil ze na 530 to nejde tak easy prepinat ako na 1030
ked chcem prepnut mod napr zo Solid na Night flash tak musim sa preklikat cez menu. Som myslel ze na obrazovke tie mody budu a tlacitkami prepnem. Alebo to nejak ide?

Prílohy:

IMG_20220228_133816.jpg
IMG_20220228_133816.jpg 141.51 KiB thumb_up0thumb_down

28.02.2022 - 13:41:39
00
scarinko Neviem ako to funguje na 1030, ale predpokladam, ze vdaka dotykovej obrazovke uplne inak ako na 530. Tiez som neprisiel na iny sposob prepinania modu nez ist do menu a tam to prepnut. Mne dokonca teraz ani sam neskoci do Smart modu, musim to pred kazdou jazdou cez menu prestavovat. Uz som si celkom zvykol a je to rychla klikacka, ale obisiel by som sa bez toho. Na obrazovke toho datoveho pola vidim rovnako ako ty pismenko modu a stav baterky. Ten kod zrejme len nastavuje funkcnost radaru, ale nerobi implementaciu do ovladania priamo z obrazovky.
Vtipne, ze som teraz len tak zapol Garmin v obyvacke a behom par sekund sam skocil do S modu. Niekolko jazd po sebe som skusal cakat na mieste, ist s M modom, ci sa to po chvili prepne a nic, inak ako rucne to na S neslo. Zije si to tak trochu vlastnym zivotom podla mna :)
28.02.2022 - 15:48:10
01
no ja som cakal ze to bude rovnake, ze uvidim na obrazovke tie mody a prepinat ich budem tlacitkami kedze to nie je dotykove ale to by som asi chcel moc
ten Smart je asi nejaka automatika podla toho ci je den alebo noc ci?
ja by som potreboval to nastavit aby to co najdlhsie vydrzalo lebo bezne ten radar da tak 5-6 hodin ale mal by vediet v nejakom mode aj 10-15h len neviem ako to nastavit
28.02.2022 - 15:53:43
00
u mna napr, je hned po starte v Smart rezime. Prepinat to tiez viem len cez menu. Ale - vsimol som si ze ked radar vypnem, a potom zapnem (pri zapnutom computri) , tak uz je v manualnom rezime. Stalo sa mi to pri oprave defektu, kedy som nechcel aby to vkuse blikalo pipalo :) G530.

Ked sa prepnu farby obrazovky do nocneho rezimu, tak sa radar rozsvieti na nizkej intenzite.
28.02.2022 - 15:56:02
00
Ano potvrdzujem ze na 530ke to datove pole vyzera ako u teba scarinko, u mna vydrzi najdlhsie v smart mode ked bez premavky nesvieti ale verim ze v hustejsej premavke ked sa casto rozblikava a rozsvecuje to mozno je naopak. A vsimol som si ze sa da radar do sleepu ked das pocitac do standby modu. Cize ked zastavis pri ceste alebo mas bike odstaveny v stojane pri bufaci tak ti zbytocne nesvieti-nepipa a nevybija sa.
28.02.2022 - 19:41:46
01
scarinko napísal:
Ja by som potreboval to nastavit aby to co najdlhsie vydrzalo lebo bezne ten radar da tak 5-6 hodin ale mal by vediet v nejakom mode aj 10-15h len neviem ako to nastavit

Ked je radar v automatickom mode vydrzi 10+ hodin (odskusane nie raz). Potom existuje este jedno riesenie ktore pouzivam na viacdnove ultra a to je ze svetlo na radare odpojim a vypnem uplne a pouzivam ho cisto len ako radar a namiesto toho pouzivam samostatnu blikacku ktora vydrzi 2-3 dni nonstop. Pravdaze toto nie je uplne prakticke riesene len uvadzam ako moznost. Radar bez svetla vydrzi podla tabuliek tyzdne...
01.03.2022 - 07:41:44
11
bubbic Na tej konfig stranke ( https://maca88.github.io/SmartBikeLights/ ) pribudla moznost "force smart mode" ktoru som si pridal do konfigu, kedze som pohodlny a nijaky iny rezim nepouzivam.
Zo stranky: "Force Smart mode will prevent external light mode changes (e.g. pressing the button on the light) to switch from Smart to Manual control mode. This setting works only when the light is in Smart control mode."
02.03.2022 - 17:56:01
11
Diky Kr1v1, pridal som si. Uvidim, ci mi to zlepsi funkcnost.
02.03.2022 - 21:21:15
01
Písal som to aj inde vo fóre, ale zatiaľ žiadna reakcie, tak to hodím aj sem:
Po neblahej skúsenosti (pri odbočovaní vľavo som dostal "bodíček" od auta, ktorého šofér asi čítal alebo práve písal SMS) som sa rozhodol pre radar. Dnes mi prišiel. Pokúšam sa ho spárovať s GE530.
GE530 radar v zozname snímačov vidí, Na radare blikala najprv fialová, potom modrá LEDka, ale na GE530 sa už 20 minút točí indikátor párovania a nič sa nedeje.
Dal som prehľadať všetky snímače a radar to našlo okamžite. Snímač to však nepridá.
Našiel som ho aj medzi svetlami, ani tam sa pridať nedá. Stále je hore napísané "Vyberte snímač, ktorý chcete pridať" a za tým sa točí donekonečna indikátor. Robím niečo blbo?
Ešte ma napadlo, že by mohla byť zrada v nedostatočne nabitom radare. Nechám ho nabíjať a dám vedieť, či to pomohlo.
---
Nepomohlo :-(
---
Skúsil som ho spárovať so smartfónom a s tým to funguje na prvý šup. Ale nosiť kvôli tomu mobil na rajdoch sa mi rozhodne nechce. Zrejme je teda nejaký problém s ANT+. Skúsil som už resetovať aj Varia aj Edge, ale nič sa tým nezmenilo.
15.04.2022 - 11:50:00
00
vzdy pridavaj radar ako svetlo resp. ako svetelnu zostavu, nasledne sa da ovladat aj cez edge
15.04.2022 - 12:41:25
00
Vypnut a znova zapnut tachometer.

Snimac uz nepridavas, lebo uz ho mas pridany.
15.04.2022 - 12:49:55
00
Takže takto:
Na GE-530 mám spárované pre 2 bicykle po 2 senzory rýchlosti, 2 senzory kadencie a tepák (obr.1-3). Bez ohľadu na to, či chcem radar pridať ako snímač, svetlo alebo radar, dostanem sa na obr. 6. (je tam rozpoznaný Radar). Varia bliká fialovo (párovací mód), ale po 5 minútach sa prepne do aktívneho módu. Keď chcem obr.7 vypnúť dostanem ponuku obr.8 (nič sa nedá uložiť). Po reštarte radar nikde nevidím (ani ako aktívny na hornej lište, ani v zozname spárovaných, ani v jednotlivých položkách Snímače, Radar, Svetlo).
Asi najspoľahlivejšie by bolo vyskúšať môj radar s iným Edgom alebo iný radar s mojím Edgom. Ak ste niekto nablízku, dajte vedieť, či by sme to vedeli zladiť a rád prídem.
----
VYRIEŠENÉ!!!
Problém je v umiestnení odkazov (tlačidiel) na ukončenie nejakého nastavenia. Raz sú hore, raz dole, niektoré obrazovky majú nadpis, iné nemajú. V mojom prípade bolo potrebné na obr.7 prejsť nahor na Pridať snímač. Aj blbosť je boží dar :-D

Prílohy:

GE530.jpg
GE530.jpg 51.4 KiB thumb_up0thumb_down

15.04.2022 - 14:20:23
00
Musis kliknut na ten nazov Pridat snimac.
Nie je to len nadpis ale je to tlacitko 😉

Edit: tak si na to prisiel aj sam 😁
Mne to tiez chvilu neslo do hlavy ked som paroval. Dotykovka to ma jednoduchsie
15.04.2022 - 18:49:33
00
Myslím, že by to v Garmine mali nejako zjednotiť podobne ako je to na PC v inštaláciách, že máš spravidla vždy na vrchu nadpis procedúry/kroku a na spodku tlačidlá [ Zrušiť ][ Pokračovať/Uložiť ] a bolo by to každému jasné.
15.04.2022 - 19:07:07
00
Myslel som na to ze jedina vec je ze neodfajkol radar teda nevybral co chce pridat a tym sa neulozil no napadlo ma ze ak uz v minulosti pridaval snimace tak by to mal vediet

hulo92 nemas pravdu...ja som si voj pridal ako radar (vtedy som so sv.suprave nevedel) a da sa mi nastavovat aj tak cez tacho bez problemov
15.04.2022 - 20:25:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up