user_id, ajaj ti vyrobcovia kreativni v nazvoslovi!:) Vdaka, premyslime upravu vytahovania tohoto atributu z nazvu.

dees, prvy pripad, ktory popisujes, bude, predpokladam, sposobeny roznym "multimedialnym" obsahom, ktory sa nacitava na stranke, a vykresluje sa na stranke neskor, az potom, co ty si automaticky zacrollovany na poziciu noveho postu vo fore/clanku. Inak povedane, stranke sa nacita najprv bez tohoto obsahu, ty si hodeny na poziciu postu v notifikacii, no potom sa este na stranke dovykresluju rozne obrazky, ktore poposuvaju stranku. Cely tento efekt zavisi od poctu/velkosti obrazkov na stranke, rychlosti internetoveho pripojenia a pod. Tu mi narychlo napada len dost netrivialny fix, skusim este oddelegovat na premyslenie.
Druhy pripad je sposobeny tym, ze ty sa uz v tej chvili, ked kliknes na notifikaciu, nachadzas na stranke, kam smeruje, a len v ramci nej poskocis/zascrollujes. Toto je easy fix, opravime.
04.04.2022 - 12:30:42
01
Ak je to sucast nazvu, ponechat povodny format 2.0, ak rozmer, ujednotit na slovensky format s desatinnou ciarkou, cize 2,00?
04.04.2022 - 12:37:14
00
Navrh na zvazenie na dlhe zimne vecery: bola by zaujimava moznost prisposobit si ikonky/odkazy v pravom hornom rohu na webe mtbiker. Ja napriklad ikonku posty velmi nepouzivam, ale rad by som tam videl tlacitko moje objednavky, ci oblubene polozky, pripadne odkaz na konkretne vlakno vo fore,
11.04.2022 - 11:30:06
00
Ahojte, mam (asi uz viackrat polozenu) otazku k vernostnym bodom: Preco vernostne body postupne ubudaju ? (..citaj dalej..) ked v tychto dnoch pred 2 rokmi som nemal ziadne objednavky - to som si uz odsledoval, tak ako je napisane v pravidlach, ze body platia 2 roky. Zaroven, uz dlhodobo beham/jazdim/som aktivny denne, cize ani situacia, "ze som sa prestal hybat" vobec nenastala...

Prestudoval som viacere vlakna, kde sa toto v minulosti riesilo a vacsinou sa argumentovalo starymi objednavkami (nie moj pripad), alebo znizenou aktivitou (tiez nie moj pripad)... tak by ma zaujimalo, ze co este v tom moze zohravat ulohu...
18.04.2022 - 14:41:42
00
Bulharský meter ?
18.04.2022 - 22:28:34
00
Prispevky vo fore/fotky...
19.04.2022 - 03:21:58
00
čak tu sa presne píše, čo sa boduje
19.04.2022 - 08:25:56
00
srekac všetky podmienky sú na webe, ako ti napísal lapaloma . V tvojom prípade ale máš u nás objednávky od roku 2018 (tvoja prvá objednávka je z 01.05.2018 - 20:23) , celkový prehľad vidíš tu : https://www.mtbiker.sk/shop/objednavky/vybavene , kde pekne vidíš celkový súčet. Pri platnosti bodov 2r sa ti teda počíta do vernostného programu súčet len z objednávok, ktoré niesú staršie (v tvojom prípade máš aktuálne 3 staršie).
21.04.2022 - 09:45:35
01
Robo87 hej, však ja som si tie podmienky čítal - lenže exaktne popísané (a teda aj pochopiteľné) je to len pri bodoch za nákupy na mtbiker.sk (čo bod, to euro a platnosť 2 roky mi normálne sedia). Skôr som možno smeroval k tým ostatným algoritmom na započítanie bodov za výjazdy, prípadne fotky, príspevky, hodnotenia (a neviem akú ďalšiu aktivitu). Moja konkrétna situácia bola, že mi postupne (každý deň) po dlhšiu dobu ubudlo po 1-2 bodoch a samozrejme, že som pred 2 rokmi nenakupoval každý deň veci za 1-2 €, takže kvôli nákupom to nebolo a zároveň behám ("aktivitujem") každý deň takže predpokladám, že ani kvôli aktivitám to nebolo...
21.04.2022 - 11:25:24
00
srekac ako je pisane v https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vernostne-zlavy.html, zapocitava sa tam rozna aktivita na stranke a platnost bodov je vzdy 2 roky. To sa tyka aj veci ako su hodnotenia produktov, vyjazdy, fotky, prispevky atp. - po 2 rokoch tie body expiruju a preto vernostne body mozu aj klesat. Ak klesaju pozvolna po 1-2 bodoch tak to proste znamena, ze ti pribuda o trosicka menej vyjazdov / fotiek / prispevkov ako ubuda. Presne detaily algoritmu sem davat nebudem, ale aplikuje sa na kazdeho rovnako. Pochopitelne ma motivovat ludi k aktivite na stranke a najma k nakupom a hodnoteniu / recenzii produktov (samotne hodnotenie nema vplyv na body).
21.04.2022 - 12:48:40
02
Nemám otázku, ani návrh, len pochvalu, tak hádam som v správnej téme. Opakovane rýchla komunikácia, pružné úpravy objednávky v prípade mojej chyby resp. nepresnosti/nesprávnosti popisu položky v e-shope, a jasné odpovede na otázky. Konkrétne :y: pre Jaroslava Filipa.
26.04.2022 - 20:03:16
13
V sekcii gripy sa nachádzajú tieto dve objímky.

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 84.13 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2022 - 23:48:04
00
Gerson ďakujeme za info, opravené.
27.04.2022 - 08:38:30
01
Vyberal som si predne svetlo a velmi by pomohol nejaky porovnavac na porovnanie vykonu a casu kolko vydrzi bateria pri urcitom vykone a teplota svetla ak je znama. Uplne by stacili tieto tri veliciny.
27.04.2022 - 08:50:16
00
Trezado výrobky, hlavne tmel kedy doplníte do shopu?
27.04.2022 - 13:14:03
00
keyboard_arrow_up