Jarjabek už spieval :D LOL Fakt jak za Mečiara...

A pekne ako aj na chate sa rozprávali - pekne nazvážali ľudí z celého Slovenska :)
28.04.2022 - 18:02:10
01
Nádhera ....

Pred protestujúcich sa postavil aj predseda Smeru Robert Fico. Hovorí o zdražovaní cien a o tom, že Hegerova vláda v prípade ruského plynu koná proti národným záujmom. O Hegerovi hovorí Fico ako o „neschopnom“: „Je to jeden panák v rukách Matoviča, ktorý si s ním robí, čo chce,“ povedal Fico.

Fico sa vo svojom prejave na proteste zastal predsedu ĽSNS Mariana Kotlebu, ktorého vláda podľa neho „odstavila“ ako lídra jednej z opozičných strán.

Fico sa pýta kompetentných, že ak je 1488 fašistický symbol, prečo za fašistov neoznačujú aj bojovníkov na Ukrajine, ktorí tiež nosia „fašistické symboly“.

Fico varuje, že koalícia bude v útokoch na opozičných lídrov pokračovať: „Príde útok na Republiku, na Hlas-SD a potom príde útok na slovenské médiá,“ povedal Fico.

Po Ficovom prejave sa pred dav postavil poslanec Dušan Jarjabek a spolu s davom spievajú „tradičnú“ protestnú pieseň Na Kráľovej holi.
28.04.2022 - 18:09:04
00
Protest netrval ani 3 hodiny. :D
Tak velmi stoja Slovaci za Ficom.
Prajem mu, aby v Ilave v sprchach stalo za nim ovela viac ludi. :lol:
28.04.2022 - 18:41:31
021
Keby som to video nevidel, neverim.

Pre tych co neovladaju azbuku, prekladam ten transparent:

Nechceme EU, NATO.
Rusko, prosím ťa,
zachráň nás !


:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Prílohy:

protest1.jpg
protest1.jpg 108.06 KiB thumb_up0thumb_down

protest2.jpg
protest2.jpg 27.67 KiB thumb_up0thumb_down

28.04.2022 - 19:33:24
12
skorpion napísal:
uz vtedy fical Soros? To som nevedel :-D

Tak Duri Soros bol dost "popularny" najma v Britanii. :)
https://www.thebalance.com/black-wednesday-george-soros-bet-against-britain-1978944

Zarobene peniaze pouziva na ovplyvnovanie vyvoja sveta podla jeho videnia, co samozrejme nie je vsetkym po voli a cast politickeho spektra z neho urobila priseru.

V jeho pripade by som bral, ze pravda je niekde medzi oboma extremami. Nie je to prisera, ale ani to nie je ziadny "filantrop", ako to pise zase druha strana.

Tlacenie specifickeho politickeho svetonazoru a tym aj ovplyvnovanie verejnej mienky (a tym aj volieb a smerovania spolocnosti) nie je uplne koser, ci to robi jedna alebo druha strana.
Takto Ruska propaganda dostava celkom vhodny material na podchytavanie ludi k sebe. A rozostvavanie skupin ludi v statoch medzi sebou nie je len aktivita Rusov, ale aj druhej strany - tymto myslim najma "progresivne" lavicove strany v europe.
Keby sme neviedli nezmyselne kulturne vojny o 45 pohlavi tak by nemali Ruske sluzby tak lahku pracu vo verbovani ludi do svojich sprav.
28.04.2022 - 19:37:00
11
Som za EU, NATO a kľudne aj americkú základňu aj s amíkmi,
určite nie rusov, čo nás tu budú vraždiť, čo teraz ?
navrhujem poslať rusofilov do ruzzka.
28.04.2022 - 20:02:17
09
Japonci už označili kurily za okupované územie.takže ak by otvorili druhý front ruzák môže akurát tak stiahnuť galoty.

https://refresher.sk/113846-Rusku-prihara-na-Dalekom-vychode-Japonci-chcu-spat-okupovane-ostrovy-miestna-moderatorka-sa-rozplakala-pri-sprave-z-Buce
28.04.2022 - 20:32:02
03
58 rokov som žil v nevedomosti - že vojna je o bojovaní, a ono je to kradnutí splachovacích záchodov, trenkoch, ...

vlastne šak to teraz neni vojna ale špeciálna splachovacia, ... operácia
28.04.2022 - 20:33:51
03
Srsen napísal:
Som za EU, NATO a kľudne aj americkú základňu aj s amíkmi,
určite nie rusov, čo nás tu budú vraždiť, čo teraz ?
navrhujem poslať rusofilov do ruzzka.

Ja by som im realne zaplatil cestu, viza, aj pomohol s vizami (neverim, ze to samostatne zvladnu) ak by slubili, ze sa uz nikdy nevratia. Myslim, ze ak by bola taka iniciativa, s radostou by sa pridal pomerne vysoky pocet dobrovolnikov, ktori by tuto 'cestovku' tiez sponzorovali. Akurat spomedzi tych protestujucich, diskutujucich po nete, slopenskych ***** s menom v azbuke, by sa nenasiel ani len par emigrantov imho.
28.04.2022 - 20:44:05
03
tak to by bola zatial asi najzasadnejsia reforma v slovenskej historii a velky posun Slovenska k vyspelej demokratickej krajine :y: :handshake:
28.04.2022 - 21:12:23
02
Volodja napísal:
Ja by som im realne zaplatil cestu, viza, aj pomohol s vizami (neverim, ze to samostatne zvladnu) ...
Pokial by mali sancu vidiet ozajstne Rusko, nie Moskvu a dalsich par vystavnych skrin a museli by tam par tyzdnov pozit, tak by som im doprial aj navrat. A tych co sa im napriek tomu nerozsvietilo tak tym by som vybudoval skanzen. Chodili by sa na nich divat skolske vypravy. Tie laskavejsie deti by im mohli doniest aj banany ...
28.04.2022 - 22:00:34
04
To mi pripomenulo tento vtip
i.redd.it
28.04.2022 - 22:05:40
02
pbs.twimg.com
28.04.2022 - 22:10:03
013
pista napísal:
Pokial by mali sancu vidiet ozajstne Rusko, nie Moskvu a dalsich par vystavnych skrin a museli by tam par tyzdnov pozit, tak by som im doprial aj navrat. A tych co sa im napriek tomu nerozsvietilo tak tym by som vybudoval skanzen. Chodili by sa na nich divat skolske vypravy. Tie laskavejsie deti by im mohli doniest aj banany ...

Na temu ozajstne rusko som popri veceri dal tento clanok - je z roku 2017. Odporucam. Dami a pani, toto je Rusko, ktore nas zachrani pred EU a NATO:
https://denikreferendum.cz/clanek/33905-rusko-na-pokraji-nervoveho-zhrouceni
28.04.2022 - 22:10:14
16
i.pinimg.com
28.04.2022 - 22:29:09
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up