pista napísal:
Blaha kandiduje za prezidenta ... pravdepodobne fejk ale aj tak by som rad cital jeho protest proti tomuto textu :rofl: :lol: :rofl: :lol: :rofl: :lol:

Tu už nestačí akýsi kultivovaný lokaj ako Šefčovič, a možno ani Žilinka. Chce to kriváka na špinavú robotu (rozumej amnestie). Blaha? Blanár? Beňová? :)
03.05.2022 - 14:06:14
02
Blaha nema sancu. Dufam. Ako, prve kolo moze, ale neverim, ze by sa naslo 50% ludi na Slovensku, co by ho volili.
03.05.2022 - 14:17:04
02
Myslím, že väčšina to podceňuje. Smer musel prísť s takýmto štvaním, všimnite si ako hecovali svojich militantných prívržencov do prenasledovania zdravotníkov počas Covidu a poriadne to znásobili pri zmluve s USA. Potrebujú dostatočne veľkú skupinu občanov, ktorým ide pena z úst, aby mohli spustiť svoju formu fašizmu, až sa dostanú k väčšine v parlamente. Potrebujú zastrašiť umiernených ľudí a dostať agresívny dav na ulicu, ktorý bude volať po krvi; následne pripravia zákony o "nezákonnosti Matovičovho režimu", oslobodia "našich ľudí" a dajú do filtračných lágrov svojich oponentov – politikov, novinárov, ale aj policajtov ako Čurillovci, Lipšica a ďalších prokurátorov, sudcov, ktorí rozhodovali proti nim a môžeme očakávať monštrózne procesy, ktoré pozatvárajú všetkých tých, ktorí akože "zneužívali moc" pri kriminalizácii Fica a jeho suity.

Fico sa musí o podobnú vec pokúsiť a momentálne vytvárať vojnu policajtov, využívať temné sily v SIS a snažiť sa neskončiť v base pred voľbami. Jemu a jeho suite hrozí dlhoročné väzenie, preto sa dá čakať, že odhodia akékoľvek zábrany. Nebudem sa čudovať, ak začnú miznúť niektorí svedkovia.
03.05.2022 - 14:36:12
06
Zase to s tým SMERom nepreháňajte. Nie sme na prelome dvatsiatych/tridsiatych rokov v Nemecku. Fico si svojou politikov nových prívržencov nezíska. Môže ich zobrať akurát tak Kotlebovi alebo Hlasu, ale to sú ako jeho. Zároveň si myslím, že sa nájde aj dosť ľudí, ktorým táto militantnosť vadí. Tí radšej ostanú pri umiernenejšom Pellem. Nemyslím si, že by tu prívrženci Fica mohli niekoho zastrašovať.
Dôležité je aby sa sformovala protiváha Smeru a spol...

Ak tu začnú miznúť svedkovia, tak bude každému jasné odkiaľ vietor fúka...

No ak to dopadne zle, tak budeme utekať...
03.05.2022 - 15:25:11
03
no ja som velmi zvedavý,či táto koalícia,ktorá má ústavnú väčšinu,dá dokopy aspoň nadpolovičnú väčšinu prítomných poslancov,na súhlas zo zbavením Ficovej imunity ...
zatial to vyzerá tak,že skôr nie ako áno :^)
03.05.2022 - 15:32:26
00
Mňa napríklad pobavila súčasná vláda. Na základe vysokého dopytu po dotáciách zelenej energie, sme sa dnes ráno (včera) rozhodli že súčasných 16 miliónov teda neposkytne nikomu. Doodvolania. Ďakujem za dva týždne vybavovania všetkého okolo. Len ,mohli ste to dať vedieť aj skôr ako hodinu pred spustením systému 👍
03.05.2022 - 15:45:14
01
... ako nas*at aj tych par ostavajucich volicov.
03.05.2022 - 15:53:46
00
Hazard napísal:
Zase to s tým SMERom nepreháňajte. Nie sme na prelome dvatsiatych/tridsiatych rokov v Nemecku. Fico si svojou politikov nových prívržencov nezíska. Môže ich zobrať akurát tak Kotlebovi alebo Hlasu, ale to sú ako jeho. Zároveň si myslím, že sa nájde aj dosť ľudí, ktorým táto militantnosť vadí. Tí radšej ostanú pri umiernenejšom Pellem. Nemyslím si, že by tu prívrženci Fica mohli niekoho zastrašovať.
Dôležité je aby sa sformovala protiváha Smeru a spol...


a kto to akoze ma byt ten novy spastitel? lebo ked skrtnem smer, falosny smer, kotleby, falosne kotleby, kollara, nenavidene olano, a vecne sklamanie sas, ktore sa nikde nevedia dohodnut ... kto tu ma akoze vladnut? celkove budu asi dalsie volby riadny hnus, ked uz teraz je to takto vyhrotene zo strany vsetkych tych buranov
03.05.2022 - 16:14:45
00
Pali65 napísal:
Myslím, že väčšina to podceňuje. Smer musel prísť s takýmto štvaním, všimnite si ako hecovali svojich militantných prívržencov do prenasledovania zdravotníkov počas Covidu a poriadne to znásobili pri zmluve s USA. Potrebujú dostatočne veľkú skupinu občanov, ktorým ide pena z úst, aby mohli spustiť svoju formu fašizmu, až sa dostanú k väčšine v parlamente. Potrebujú zastrašiť umiernených ľudí a dostať agresívny dav na ulicu, ktorý bude volať po krvi; následne pripravia zákony o "nezákonnosti Matovičovho režimu", oslobodia "našich ľudí" a dajú do filtračných lágrov svojich oponentov – politikov, novinárov, ale aj policajtov ako Čurillovci, Lipšica a ďalších prokurátorov, sudcov, ktorí rozhodovali proti nim a môžeme očakávať monštrózne procesy, ktoré pozatvárajú všetkých tých, ktorí akože "zneužívali moc" pri kriminalizácii Fica a jeho suity.

Fico sa musí o podobnú vec pokúsiť a momentálne vytvárať vojnu policajtov, využívať temné sily v SIS a snažiť sa neskončiť v base pred voľbami. Jemu a jeho suite hrozí dlhoročné väzenie, preto sa dá čakať, že odhodia akékoľvek zábrany. Nebudem sa čudovať, ak začnú miznúť niektorí svedkovia.

ok, nepodceňujme nič, ale zatiaľ Smer tie davy na ulici nemá, a to burcuje čo to dá. Je to autobusmi pozvážaná stáreš z veľkej časti. Parlamentná matematika bude o Pelegrinim, ako som už písal. Aj tam sa podľa mňa dvere pomaly zatvárajú. A Fico už teraz naráža na svoj preferenčný strop. Ale 2 roky sú ešte dlhá doba, navyše ekonomicky turbulentná.

Voľba prezidenta sa mi javí najviac nepredvídateľná. Prezidentka už zďaleka nemá ten lesk, čo mala keď bola nepopísaným listom, logicky.


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 03.05.2022 - 16:45:43, celkovo upravené 1 krát.

03.05.2022 - 16:34:32
00
... môjho psa volá sused že "Predseda"
Je to Gauner a nechce byť za mrežami 😂 ( vo voliére )
03.05.2022 - 16:44:05
012
mathoso napísal:
a kto to akoze ma byt ten novy spastitel?

dnes som cital nazor, nad ktorym som sa vazne zamyslel, kedze ma prezident max 2 volebne obdobia, co keby mali poslanci max 2-3 volebne obdobia... a potom sup pracovat
mozno by sa ten chliev trochu precistil od dozivotnych darmozracov a parlamentnych povalacov - zastupca ludu s casom obmedzenym
03.05.2022 - 16:56:43
714
Dudo, toto si mi z duse napisal. Ale ja som rebel, ja by som zakazal ist do politiky rovno aj zo skolskych lavic :D ( bohuzial poznam zopar takych a uz po par rokoch su uplne mimo realitu zivota "obycajneho" obcana / plus ako bonus ze ak by ich z tej politiky teraz vyliali, tak su uz v beznom zivote v podstate nepouzitelni )
03.05.2022 - 17:08:15
25
Inak ja netvrdím, že sa to Smeru podarí, objasňujem len, prečo robia to, čo robia. Fašizmus sa dá dosiahnuť len so sfanatizovanou lúzou a je jasné, že ĽSNS a Republika majú taký koncept vo svojich génoch, Hlas sa voľky nevoľky pridá a pripomeňme si, že Kollár sa politicky vyprofiloval práve na nenávisti k migrantom, čo je teda ďalší adept do toho mariáša.

Ak nemajú ísť všetci tí korupčníci a mafiáni do basy, musia sa pokúsiť nadobro zvrhnúť právny štát, tým nehovorím, že to je ľahká úloha, alebo že sa tomu budeme mlčky prizerať. Ale nechcem si predstaviť ten bordel, ak sa táto partička zmocní ústavnej väčšiny.
03.05.2022 - 17:23:29
01
v rozpravach v parlamente zaviest pri reciach, "mate nieco nove oproti predoslemu recnikovi? nie? dalej!.... takto kazdy rozprava dookola to iste a len zdrzuju....
03.05.2022 - 17:24:45
01
Hatráková z OĽANO :puke:
Kolega Fico je poslanec, to nie je obyčajný človek
ešte video-pekná zbierka pokrytcov :puke:
https://www.youtube.com/watch?v=rsHX5swTH1g
03.05.2022 - 17:41:59
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up