Paci sa mi, ako pekne odpovedala prezidentka trnavskemu debilovi.

"Tieto veci musíme prekonať a pokiaľ ja aj minister Matovič zastávame verejnú funkciu, sme povinní spolupracovať a vedieť komunikovať,“

On aj Fico sa jej boja a robia z nej svojho nepriatela. Neuveritelne, ako su si tito protivnici podobni.
07.05.2022 - 19:46:21
015
nálet dvoch ukr. su 27 na snake island....dávno zničeného letectva.

https://twitter.com/UAWeapons/status/1523027490230444035
07.05.2022 - 22:12:53
11
will napísal:
Paci sa mi, ako pekne odpovedala prezidentka trnavskemu debilovi.

"Tieto veci musíme prekonať a pokiaľ ja aj minister Matovič zastávame verejnú funkciu, sme povinní spolupracovať a vedieť komunikovať,“

On aj Fico sa jej boja a robia z nej svojho nepriatela. Neuveritelne, ako su si tito protivnici podobni.

Matovič sa jej nebojí, ale je to pomstychtivý psychopat. Nezabúda a neodpúšťa nikomu kto ho v jeho ponímaní ponížil.
Fico sa jej tiež nebojí. Nemá prečo. Len sa správa a hovorí to, čo chcú jeho dementní voliči počuť.
Btw, podľa bývalého veľvyslanca v USA Rastislava Káčera, Slovensko nemalo proamerickejších politikov ako boli svojho času Kaliňák a Fico.
Politici hovoria to, čo chcú počuť ich voliči. V SAS teraz usúdili, že ich volič má IQ fanúšika Geissenovcov, tak Šulino brázdi s olachmi Slovensko. O tom je celá dnešná slovenská politika.
A áno, Matovič s dnešným Ficom sú si v mnohom podobní. Incident v Nitre bol iba slabou kópiou čo predviedol Matovič pred pár rokmi. V Nitre to vzišlo samé z publika. V Bratislave na to publikum nahováral Matovič.
https://youtu.be/8sJyUXQDnCc
07.05.2022 - 22:34:13
00
Prepac, ale si riadny kus mimo. Asi si netrafil galaxiu.
07.05.2022 - 22:40:11
00
Je to možné. Keď som videl v tv prvý krát Geissenovcov, nepomyslel som si, že niečo také osloví voličov, ktorí by mali stáť na pravej strane Gaussovej krivky IQ. Ale keď si spomenieme ako Sulík v politike začínal, vždy to bol buran. JJ. Bol som mimo, keď som ho v zúfalstve volil. Budem mimo, keď budem v zúfalstve voliť ESET, ktorý stále nedokázal nájsť lídra pre svoj projekt. Budem voliť opäť menšie zlo, ktoré je s každými ďalšími voľbami horšie. V ďalších voľbách je najmenšie zlo koalícia Hlas, PS, SAS. Modlime sa, aby to vyšlo. Tragédia, ale nič lepšie sa nerysuje.
08.05.2022 - 00:29:14
00
Sulik je traged. Do.ebe co sa da. Aj ten jeho minister skolstva … ten je uuuplny k.kot.
Ale ta koalicia je fakt totalka. 🤦🏻‍♂️
Este mame dva roky.
08.05.2022 - 00:34:58
01
Ja neviem co mate s tymi Geissenovcami stale. Oni sem neprisli obstastnovat Slovakov, ale propagovat SK turizmus pre Nemcov a svet. Maju miliony sledovatelov a fanusikov, vyznaju sa v marketingu a to co robia robia dobre. Takze verim tomu, ze par turistov sem pride ked na nete a v tv uvidia, ze tu boli aj ti exoti.
A kedze MHSR - Sulik ma pod palcom aj turizmus, je jeho povinnost aj takyto marketing. Mimochodom velmi si nepamatam, kedy naposledy sem prisiel niekto "slavny" na tyzdnovu na "dovolenku". Sem tam sem pride na otocku - sutaz sportovec alebo politik. Ale na (plateny) vylet ci dovolenku? Fakt si nespominam.

Takze sa vraciame k povodnej otazke. Hovoria z vas len antipatie k Sulikovi, alebo nepochopenie, alebo typicke krcmove frflanie na vsetko?
08.05.2022 - 07:44:39
028
Videl som par minut Geisseovcov pred x rokmi u znameho, ten ich sleduje. Prislo mi, ze je to nieco ako nasi Mojsejovci (opravte ma ak sa mylim). Cize trapna zabava pre spodinu. Taki nikam nepocestuju a ak raz za zivot niekam vyrazia, tak urcite nepustia ani cent navyse. Tak, ako ten moj znamy. Neviem preto, ci tato cielovka nam nieco prinesie, ak teda vobec pride.

Je to ako s pracovnymi miestami u nas. Natahali sme si sem kopec montaznych hal, kde robia ludia na 3 smeny za podpriemernu mzdu, ale prace s vysokou pridanou hodnotou nam unikaju. Lenze clovek od pasu si po sichte kupi v supermarkete desat rozkov, tresku, najlacnejsie salam, pivo a sadne si na ubytovnu a pusti si Geissenovcov. No manazeri, IT-ckari, vyvojari si obcas po praci zajdu do restauracie, kina, divadla, kupia si kvalitnejsie a drahsie veci, potraviny, byvanie a pod. Skratka mi pride, ze kvalita je vzdy lepsia ako kvantita a efektivnost je vzdy lepsia ako efektnost. Ale akoby sa u nas na to nehladelo.
08.05.2022 - 08:24:09
14
Len si treba uvedomiť že väčšina ľudí nemôže robiť tie práce s vysokou pridanou hodnotou. A vôbec ktoré sú to? Neviem si predstaviť čo by na SK bolo bez tých hál. Musia sa robiť aj "podradné" práce.
08.05.2022 - 08:34:17
04
Cely turizmus začína na tom že sa napr nejaký Japonec dozvie že Slovensko ma čo ponúknuť aj na týždeň fotenia a zážitkov. Zisti si že hlavne mesto je Bratislava. Skúsi si teda vyhľadať letenky a tam sme aj skončili… ( keďže sem nelieta ani jedna väčšia letecká spoločnosť )
08.05.2022 - 08:45:21
02
tá Ruská armáda je fakt babrácka:
Novinky z ostrova Zmií Únij.
Túto noc pri pokuse o pristátie ruských výsadkárov naša armáda zostrelila vrtuľník MI-8.
Vyhlasujeme operačné velenie juhu.
https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/videos/538031491007113
08.05.2022 - 09:17:18
02
matt napísal:
Cely turizmus začína na tom že sa napr nejaký Japonec dozvie že Slovensko ma čo ponúknuť aj na týždeň fotenia a zážitkov. Zisti si že hlavne mesto je Bratislava. Skúsi si teda vyhľadať letenky a tam sme aj skončili… ( keďže sem nelieta ani jedna väčšia letecká spoločnosť )

Matus 60km z viedne je standardny letiskovy presun. Z tohoto by som dramu nerobil.
08.05.2022 - 09:37:11
02
toto mozno tragedia nie je... ale idu naliat 8 mega do Polonin. teraz si tam ani kavu nevies dat.

japonec ... ako sa kurna dostanem do polonin? 8hodin autom z viedne?

tazko zaostavame za polskom a madarskom v ustretovosti v sluzbach.



Stax napísal:
Matus 60km z viedne je standardny letiskovy presun. Z tohoto by som dramu nerobil.
08.05.2022 - 09:50:28
01
Na druhej strane, preto sú Poloniny také aké sú, je to nedotknutý klenot, kde si tú kávu treba doniesť :)
Milujem Poloniny v súčasnom stave
08.05.2022 - 09:55:04
316
Ano. Ale ist tam s detmi… ani najest sa nie je kde. Ine krajiny vedia spojit divocinu a turizmus.

Srsen napísal:
Na druhej strane, preto sú Poloniny také aké sú, je to nedotknutý klenot, kde si tú kávu treba doniesť :)
Milujem Poloniny v súčasnom stave
08.05.2022 - 10:00:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up