mizaky napísal:
Ja ho pouzivam par mesiacov a prevazne meria presne aj v lese. Sem tam sa stane ze signal uleti a na mape je ciara vyjazdu mimo trasy. Napr. na mobile sa mi podobne odchylky vyskytuju tiez, cize tazko povedat o kolko lepsi by bol signal na drahsom pocitaci, Garmin a pod.

dlho som s ním bol spokojný ale poslednú dobu mi relatívne často niektoré úseky zmeria tak že idem po vode alebo poli a nie ceste a predtým som s nim nemal absolutne žiadny problem tak neviem stava sa ti že pri slabnucej baterke rozumej 1 palička nemeria presne alebo si nepresnosť pri takej situácií nepocítil ?
20.06.2021 - 23:46:38
00
Pozri si napr. tento moj vyjazd: https://www.mtbiker.sk/vyjazdy/642010/bicykel-morning-ride.html a porovnaj si so svojimi. Ono zas zazraky sa od toho pocitaca cakat nedaju, takze uplne presne to nebude, zalezi ake velke mas odchylky. Co sa tyka baterky, nevsimol som si nejake rozdiely. Ale napr. vcera som zacal vyjazd priamo v lese, pocitacu trochu trvalo kym nasiel signal a na zaciatku bola trasa rozhadzana, potom sa to vyrovnalo.
20.06.2021 - 23:59:06
00
mizaky napísal:
Pozri si napr. tento moj vyjazd: https://www.mtbiker.sk/vyjazdy/642010/bicykel-morning-ride.html a porovnaj si so svojimi. Ono zas zazraky sa od toho pocitaca cakat nedaju, takze uplne presne to nebude, zalezi ake velke mas odchylky. Co sa tyka baterky, nevsimol som si nejake rozdiely. Ale napr. vcera som zacal vyjazd priamo v lese, pocitacu trochu trvalo kym nasiel signal a na zaciatku bola trasa rozhadzana, potom sa to vyrovnalo.


pošlem ti čo myslím toto sa ti asi nestava https://www.mtbiker.sk/vyjazdy/658363/bicykel-bla.html koniec vyjazdu linka hore od koliba Hubková išiel som po ceste tam aj naspäť tej istej a vždy zobralo trasu mimo cesty chodim tam často a nikdy s tym nemal problém

bla

Vzdialenosť: 28.22 km
Čas: 01:41:02
Nastúpané: 512 m

Prílohy:

Afternoon_Ride.gpx [1.45 MiB] Zobraziť na mape


Naposledy upravil matt38 dňa 21.06.2021 - 00:23:45, celkovo upravené 1 krát.

21.06.2021 - 00:06:47
00
Ja som to takto mimo nikdy nemal. Vyzera to tak ze ti na dlhsie vypadol signal (ta dlha rovna ciara cez mesto) a potom ti to cele rozhodilo. Asi bude najlepsie ak to este otestujes a uvidis ci sa to bude opakovat.
21.06.2021 - 00:21:53
00
mizaky napísal:
Ja som to takto mimo nikdy nemal. Vyzera to tak ze ti na dlhsie vypadol signal (ta dlha rovna ciara cez mesto) a potom ti to cele rozhodilo. Asi bude najlepsie ak to este otestujes a uvidis ci sa to bude opakovat.

tej čiary som si popravde ani nevšimol ta bola az po tej chybe ktorú myslím hore ten usek od koliby tam signal zjavne malo ale aj tak o dosť mimo cesty ktorá tam je a ten úsek som išiel s týmto xoss asi 15kráť a vždy v pohode preto ma to prekvapilo a mal som 1paličku na baterke tak preto či náhodou nepracovalo GPS nejak slabšie len taká myšlienka dúfal som že nebudem musieť vždy pri vyjazde vyťahovať mobil a merať vyjazd tam ale postačí XOSS ale po dnešku a posledných skusenostiach asi budem zapínať aj mobil aby som mal zálohu dik za info
21.06.2021 - 00:38:41
00
Caute, dnes som prvy krat pouzil xoss g+ so speed sensorom, parovanie ziadny problem, sparovanie pocitaca s telefonom tiez ok, ale neviem sparovat speed sensor s telefonom, priamo cez bluetooth sa to neda, odmietne a v appke stale hlada a nenajde ho. hrudny pas s decathlonu nakde aj pocitac aj appka. vie niekto poradit ako na to a ci sa vobec da sensor sparovat s telefonom? dikes
12.05.2022 - 18:22:47
00
A priamo s pocitacom ti ten senzor sparovalo? Uz XOSS nejaku chvilu nemam ale nepamatam si ze by bolo potrebne senzor parovat aj v appke.
12.05.2022 - 18:39:30
00
ano, s cyklopocitacom sparovalo xoss speed senzor aj decathlon hr monitor.
12.05.2022 - 20:29:36
00
Tak potom by ti to malo fungovat, dolezite je parovanie s pocitacom.
12.05.2022 - 20:39:58
00
ano funguje len nerozumiem preco cudzi hr pas app pripoji a vlastny speed senzor nie. no nic, nevadi, asi je speed senzor primarne urceny na pracu s pocitacom. ale app openrider ho najde...
12.05.2022 - 21:05:15
00
Skus zapnut gps na telefone pred parovanim
13.05.2022 - 23:41:24
00
keyboard_arrow_up