Zdravím, už dávnejšie podarilo sa mi strhnúť závit na stredovom zložení môjho mtb. Používam SM-BB51 Hollowtech II. Vedel by mi niekto poradiť, či je to možné opraviť, prípadne či existuje firma, ktorá by to dokázala spraviť? Chcel by som, aby tento bajk ešte pár rokov poslúžil, chcel by som sa ešte na istý čas vyhnúť kupovaniu nového. Napadlo ma to zalepiť špeciálnym lepidlom na hliník, no toto riešenie je konečné (zoderie/pokazí sa ložisko, tým pádom je celý bajk nepoužiteľný) a hľadám teda iné možnosti. Vďaka.
27.09.2021 - 11:28:58
10
Zdravím , trápi má podobná vec. Starší príspevok a žiadna odpoved. Podarilo sa to neako nakoniec vyriešiť ? Dakujem
26.05.2022 - 17:22:24
00
Ak nemas domec a zavit uplne zniceny, tak skus pohladat servis, kde maju frezku na stred a narezu ti novy zavit.

    26.05.2022 - 20:43:01
    01
    Tento tyzden som to riesil na rame veterana Schwarzmann.O to pikantnejsie ze som potrebova "taliansky"l zavitnik ITA 36x24, ked vsetci co som oslovil mali len "anglicky" BSA 1,37x24 čo je dnes bežný.
    Zavit v rame nebol uplne strhnuty,zo zaciatku bolo 5 zavitov ok a vnutri strhnuty ze sa nedala zasrobovat nová miska.
    Zavit mi precistili v Športservis v Petrzalke za čo som vďačný dokonca na predajni mali aj nove zloženie, naparádu!
    27.05.2022 - 05:53:37
    02
    keyboard_arrow_up