iron.hide napísal:
Omg no to je teda popis :facepalm: vsak bajkeri byvaju farebni jak papagaje, tak aspon par tych najvyraznejsich farieb si mohla ta napadnuta zapamatat :facepalm:


Ak nie si sám bajker, tak rozdiely medzi bajkermi nevnímaš,
je to niečo ako chlap v montérkach....... všetci sú rovnaký
09.06.2022 - 09:24:38
09
cokupit napísal:
Corsair - robili si svoju robotu. Bez dragera alkohol nezistia, tak sa musia len pytat a testovat reakcie. Ak by si odmietol fukat, je to trestny cin, tak preco sa neopytat. Este aj dnes nema kazda hliadka drager, takze sa musia vypytovat a az ked sa im nieco nezda, volaju si dalsiu hliadku s masinou alebo ta zoberu do nemocnice. To je sranda aj na par hodin, takze strpiet niekolko "blbych" otazok na ceste je urcite lepsie.
A ak si myslis/vies ze si nic nespachal a neporusil, tak neplat. Vinu ti musia dokazat.

Svoju prácu urobili výborne. Odvtedy ma zastavili s tým autom len 2x. Inak, čo ma skúsenosti naučili (a aj známi z fachu potvrdil), že jak zastavia staršie auto a budú technické nedostatky tak ho už v podstate "majú" a budú ho lapať až kým nezoberú papiere...
No a v zahraničí ti nevráti papiere, kým nezaplatíš. Aspoň dopraváci určite... Nešlo to z môjho vrecka ale aj tak... V Taliansku tí mestskí policia locale, tí nič... Ti dali papier, kázali zaplatiť v nejakej lehote a čau ale nevymáhateľné... Za verejné ohrozovanie či čo... Korona - zákaz vychádzania 😂

A v Rakúsku si tiež vedia zapýtat a ešte dohodiť kšeft aj znamim 😂🙂 tiež taká smiešna príhoda...
09.06.2022 - 10:56:55
00
Palo - to je ucebnicovy priklad pacienta. Ale tak presne ako povedal, ti policajti ho zastavuju, lebo si urcite zasadli na policajtov... a na jana, corsaira, kenaia ;)

Corsair a v amerike biju cernochov. Nadherne zovseobecnujes.
Inak nerozumiem, co ti to ten znamy z fachu vlastne povedal? V zakone je jasne urcene, za ake technicke nedostatky sa "beru papiere". Bud ich auto ma, alebo nema. To je objektivny a fyzicky dokazatelny fakt. Tam nie je co lapat, nech uz to v reci tvojho kmena znamena cokolvek.
09.06.2022 - 11:43:15
00
Prosím ťa čo maľuješ, realita stojí nie že má alebo nemá preukazatelnym spôsobom, ale vidím alebo nevidím, resp. chcem alebo nechcem vidieť ...
09.06.2022 - 11:56:36
00
cokupit napísal:
Palo - to je ucebnicovy priklad pacienta.

Otazka je, ci od byvaleho policajta cakat nieco ine. :) Len srandujem, ale civila by asi dali do laty.
09.06.2022 - 12:12:18
00
https://www.facebook.com/451161079047627/posts/pfbid02wcbfzgaJyVgkzNsvHob5qe7Bv4NarM7BjSABYyy29mQzwChtVrLPGLqPyobGQyQCl
Polícia SR - Žilinský kraj (22 týždeň)

Pozitívna dychová skúška: 54

Vodiči motorových vozidiel: 25
Z toho:
Nad 1‰ 6
Do 1‰ 19

Vodiči nemotorových vozidie: 29

Dopravnú nehodu pod vplivom alkoholu spôsobil jeden vodič.
09.06.2022 - 13:49:00
00
https://www.zilinak.sk/prispevky/20239/dvojica-cyklistov-napadla-turistov-na-zilinskom-hradisku-zena-dostala-ranu-pastou-do-hlavy
09.06.2022 - 17:04:20
00
len v tejto teme je to uz 2x v priebehu dna - v celom fore uz snad aj 5x po roznych temach :lol:
09.06.2022 - 18:15:58
00
iron.hide napísal:
Omg no to je teda popis :facepalm: vsak bajkeri byvaju farebni jak papagaje, tak aspon par tych najvyraznejsich farieb si mohla ta napadnuta zapamatat :facepalm:


O čo by to bolo lepšie?
Máš všetky dresy rukavice a nohavice rovnaké? Alebo sa neprezliekaš?
09.06.2022 - 18:38:51
00
https://www.facebook.com/KRPZTT/posts/1077238149540833

Treba obmedzit rychlos aut na -25km/h ak budu dost rychlo cuvat nedokaze ich ziaden kolobezkar, cyklista, ci e-nico zrazit. :facepalm:
09.06.2022 - 19:30:54
00
aJoN napísal:
O čo by to bolo lepšie?
Máš všetky dresy rukavice a nohavice rovnaké? Alebo sa neprezliekaš?


No napriklad ja mam vsetko cierne, uplne vsetko :) ale inak predsa vidim jaki papagaji jazdia na bajkoch :D (samozrejme nic v zlom, nic proti)
A tiez som si 100% isty, ze zena si take farby vsimne a zapamata, akurat to zrejme dala iba do hlasenia pre policiu ;)
09.06.2022 - 19:35:31
00
Brady asi teraz nebudú moc v kurze.
09.06.2022 - 19:56:37
01
iron.hide napísal:
No napriklad ja mam vsetko cierne, uplne vsetko :) ale inak predsa vidim jaki papagaji jazdia na bajkoch :D (samozrejme nic v zlom, nic proti)
A tiez som si 100% isty, ze zena si take farby vsimne a zapamata, akurat to zrejme dala iba do hlasenia pre policiu ;)

takze ty si stale 100% presvedceny, ze museli mat kriklave farby oblecenia a nijake ine, lebo preco? lebo "vsak bajkeri byvaju farebni jak papagaje...", len ty jediny nosis cierne veci?
:facepalm: tento smajlik patri skor tebe, pan vysetrovatel
09.06.2022 - 20:20:24
00
Palo - nemyslim. Pocut ako sa na nom ten co to nataca smeje. A ze je expolicajt im povedal az v priebehu, pricom to neznamena ze nim aj realne bol, plus take reci pocuvaju casto a este castejsie vidia kadejake policajne nalepky a znaky za prednym sklom. Ale je pravda ze expolicajtom niekedy dobre preskoci. Par rokov dozadu boli najplodnejsimi stazovatelmi v republike prave expolicajti, pisali stovky podani rocne. Aktualne statistiky nepoznam, ale necudoval by som sa keby to tak stale je.

Ivast samozrejme je to na subjektivnom posudeni policajta. Mne sa len zda ze corsair skor narazal na to, ze ked policajt chce, nieco najde aj tam, kde realne porusenie nie je. A to si dnes uz malokto dovoli a uz vobec nie na aute = fyzickom dokaze. Rovno na mieste volam na 158 nech poslu inspekciu a zoberu si ho.
09.06.2022 - 20:45:20
00
Tí, čo sa prípadne blahosklonne usmievajú nad tým incidentom, zachovávajúc chlapský odstup, by si mali položiť otázku,či by aj manželke/priateľke vyčítali, že si nezapamätala farby oblečenia útočníkov potom, čo dostala bez varovania od cudzieho muža päsťou do hlavy.
09.06.2022 - 22:09:37
03
keyboard_arrow_up