Will vnimas to, ako sa radikalizujes? Na co je to dobre?

Medvede odjakziva chodia do sadov a pri dediny. Uz pred dobrymi 20-30 rokmi nam chodili okolo zahrady, ale vtedy ludia neboli az tak vymleti z internetov. Uprimne, keby ludia prestali tieto "sokujuce" spravy sledovat, tak ani nevedia ze tu nejake medvede su.
Za celu sledovanu historiu mame na SK JEDINE umrtie sposobene medvedom z minuleho roka. Dokonca aj obycajny jelen ich sposobil uz niekolko, cize nasobne viac ako medved. O psoch alebo vodicoch skoda hovorit (vystrielame?).

Ze sa medvede nestrielaju nie je pravda. Vybrane kusy striela uspavacimi puskami a nasledne utraca zasahovy tim. Akurat ze z toho sa niektori polovnici idu bez prepacenia posrat, lebo ich uz nemozu strielat oni a nemozu na tom zarabat. O tom to cele je, preto cela ta medialna masaz. Tupa tuzba strelit si medveda a predat povolenku. A samozrejme politika a vreskot hysteriek, ktore si musia stale hladat nepriatelov. Madarov, utecencov, gejov, ukrajincov, medvede, vlky, vakciny, cely svet im robi zle.

PS: Budaj je asi najlepsi minister žp v celej historii. Urobili tam kus roboty a nebyt tej krimi bandy zo Sme rodina, urobia este viac. Oproti smerackym rozkradacom dreva sa to vobec neda porovnat.
16.06.2022 - 19:51:13
827
+1
16.06.2022 - 19:58:14
00
+2
16.06.2022 - 20:17:33
00
ale aj ludi bola pred 20 rokmi polovica :) a nebol hned kazdy "utok" na fejsbuku
16.06.2022 - 20:23:14
01
ano budaj je prvý minister štbák, obklopil sa hlupákmi a tak to aj vyzerá.Pripomeniem ten jeho blud novej rez.kobyla.to mohol navrhnúť len čistý xuj ktorý tam v živote nebol.
Medveďa treba regulovať a prestať s týmto alibizmom.Problém bude len narastať.

https://domov.sme.sk/c/22908715/expert-na-medvede-do-lesa-odporucam-ist-len-na-vlastne-riziko.html
16.06.2022 - 20:25:20
01
dede, regulácia prebieha, akurát si borovickopic nemôže kúpiť povolenku, chápeš?
16.06.2022 - 21:26:20
00
regulácia prebieha katastrofálne,nehodné civilizovaného spoločenstva.
16.06.2022 - 22:01:30
00
cokupit napísal:
Will vnimas to, ako sa radikalizujes? Na co je to dobre?

Medvede odjakziva chodia do sadov a pri dediny. Uz pred dobrymi 20-30 rokmi nam chodili okolo zahrady, ale vtedy ludia neboli az tak vymleti z internetov. Uprimne, keby ludia prestali tieto "sokujuce" spravy sledovat, tak ani nevedia ze tu nejake medvede su.
Za celu sledovanu historiu mame na SK JEDINE umrtie sposobene medvedom z minuleho roka. Dokonca aj obycajny jelen ich sposobil uz niekolko, cize nasobne viac ako medved. O psoch alebo vodicoch skoda hovorit (vystrielame?).

Ze sa medvede nestrielaju nie je pravda. Vybrane kusy striela uspavacimi puskami a nasledne utraca zasahovy tim. Akurat ze z toho sa niektori polovnici idu bez prepacenia posrat, lebo ich uz nemozu strielat oni a nemozu na tom zarabat. O tom to cele je, preto cela ta medialna masaz. Tupa tuzba strelit si medveda a predat povolenku. A samozrejme politika a vreskot hysteriek, ktore si musia stale hladat nepriatelov. Madarov, utecencov, gejov, ukrajincov, medvede, vlky, vakciny, cely svet im robi zle.

PS: Budaj je asi najlepsi minister žp v celej historii. Urobili tam kus roboty a nebyt tej krimi bandy zo Sme rodina, urobia este viac. Oproti smerackym rozkradacom dreva sa to vobec neda porovnat.

pekne si si to sam pre seba zdovodnil.. za vsetko mozu polovnici.. NIC SA VLASTNE NEDEJE..VSETKO JE LEN UMELE a SPOLITIZOVANE...

asi ti to aj pomaha aby si sa nebal chodit do lesa..lebo iny ucel takychto argumentov vytiahnutych z riti nevidim
16.06.2022 - 22:26:30
00
Ja chodim do lesa ako do chramu. V lese sa nie je coho bat. Ale taka hlavna šťanica, to je rizikova oblast.

PS: otazka na expertov v straseni. Ake je nase statisticky najnebezpecnejsie zviera? Kliest... kiezby sa dal strielat, mozno by potom aj niekoho zaujimal. Bububu zle krvilacne medvede
17.06.2022 - 00:00:02
00
Keby bol kliest velky aspon ako tarantula, mozno by sa aj strielat resp. trafit dal :-D .
17.06.2022 - 00:08:38
00
trafit sa da vsetko, len kym by naplnili mraziaky.... a trofej tiez nic moc, aby si lupou hladal 😆
17.06.2022 - 05:26:23
00
triki napísal:
regulácia prebieha katastrofálne,nehodné civilizovaného spoločenstva.

kks, uspatie, následne usmrtenie medveda je katastrofálne a nehodné civilizovaného spoločenstva, odbejat gulovnicou je to správne ... kamo, teba by som navrhol vystreliť naspat na Mars ...
17.06.2022 - 07:25:41
00
Môj otec celý život behá. Posledných 10 rokov len takmer trailový beh/ultramartóny. Nonstop obieha celé Kremnické vrchy, kde je medveďov dosť. Pár krát stretol a nikdy sa mu nič nestalo. Momentálne ide Cestu hrdinov SNP a už prešiel takmer dve tretiny a žiadneho medveďa nestretol. Podľa toho kriku, ktorý sa tu robí by mal byť už dávno zožratý.
Ja som tiež za 15 rokov bajkovania ani raz nestretol medveďa a to tiež v Kremnických vrchoch. Ako spomínal vyššie, medveďov je viac, aj preto, že prežije viac mláďat. Ale to nie je problém medveďa...

Ale na Slovensku sa robia iné nelogické veci. Napr. vo veľkom prikrmovanie zveri v zime. Prečo? No aby si chlapci mohli zastrieľať...
17.06.2022 - 07:33:28
19
On asi myslel nieco ine, kedze pisal ze ta regulacia uz prebieha. Vykope sa jama, potom viac krokov a posledny, ze sa zahrabe. Aspon tak som to pochopil ja
17.06.2022 - 07:43:51
00
KE SA MOTA 150 M OD PANELAKU MEDVED to je podla vas OK?-su premnožene to je bez debaty--deti sa tam nemaly problem chodiť hrať teraz ich tam samozrejme nepustia--
17.06.2022 - 08:25:08
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up