Jednému produktu by malo na pulte zodpovedať jedno objednávacie číslo. A od koho a za akú cenu to zoženiete, to už je vaša kuchyňa.
12.06.2022 - 21:53:28
00
Wow, aký by bol svet krásny, keby bol takto jednoduchý.

Inými slovami - keby bola iba jedna cena, tak logicky nemôže byť tá lacnejšia, ale musí byť tá drahšia

Príklad : Dvaja dodávatelia majú axs sadu kde u jedného bude výsledná cena 500€, tak ju dám za 500€.
Vypredá sa a už ju má len drahší dodávateľ za veľkoobchodnú cenu 800€. Logicky ju nemôžem predávať za 500€.

Keby tam mala byť potom len jedna cena, tak to musí byť 800€ plus daň a marža aj napriek tomu, že ju viem zohnať lacnejšie.

To že sa ceny hýbu ako sa hýbu je v princípe primárne dobré pre zákazníkov a výsledne dobré aj pre dlhodobo stabilný obchod.
( a áno, občas to môže napríklad pri vratkách spôsobiť divný vývoj cien, ale stále si myslím, že to je najférovejšie ako sa dá)
12.06.2022 - 22:11:24
00
Nie, to nie je problem. Lebo mas nafeedovanych 2 dodavatelov, ma to jeden lacny, predavas lacno. Ma to drahy, predavas draho. Ak ale nie je spajaci prvok produktu, napr rovnaky EAN tak to nemas ako spojit. Pride to z 2 zdrojov a kym nemas v hlave 40 tis produktov tak nevies, ze taky existuje
12.06.2022 - 22:52:51
01
matko001 Ale veď nech sa hýbu ceny. Ide o prípad , že v jeden deň ležali na pulte dva rovnaké produkty za rôzne ceny. A ty by si mal vedieť o oboch a kúpiť za lacnejší peniaz. Ale ty vieš len o drahšom, kúpiš ho a o pár minút nájdeš v ponuke ten lacnejší. Toto sa deje či dialo, u plášťov.
13.06.2022 - 08:22:04
00
https://www.mtbiker.sk/shop/gatorade-flasa-500-ml.html

Nezobrazí stranku,
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

    15.06.2022 - 00:33:42
    10
    preco na cokolvek, co objednam na MTBIKER mi pride email z MTHIKER?
    To sa kto zas privelmi nudil?
    16.06.2022 - 16:17:47
    00
    Ahoj, emel, co by malo v tomto pripade rozhodovat je, na akej domene sa nachadzas, ked uzatvaras objednavku. Nie je to teda "na cokolvek, co objednas", zaroven to vsak nesuvisi s povahou tovaru. Ak mas v kosiku cyklisticky tovar, no objednavkovym procesom prejdes na mthiker.sk, objednavkove maily chodia ako mthiker. Toto sa moze lahko stat napriklad vtedy, ked nakupujes cyklisticky tovar, mas ho v kosiku, a potom ides na mthiker.sk ci uz kvoli clanku v notifikaciach alebo v ramci prechadzania outdooroveho sortimentu, a potom nasledne objednavku vytvoris.
    To by mal byt aj pripad tvojej najnovsej objednavky. Bez toho, aby som tu verejne uvadzal informacie o tvojich objednavkach len teda poviem, ze niekolkych objednavok predtym by sa to tykat nemalo a ak ti aj k nim prisiel email z mthiker, tak je to chyba na nasej strane, ktoru by sme mali opravit. Ta posledna vsak bola vytvorena na mthiker domene.
    Je to relativne najjednoduchsi sposob pre nas ako to rozlisit, vytvara sa u nas vela objednavok, ktore maju v sebe kombinovany tovar z oboch domen. V pripade, ze sa v objednavke nachadza len cyklo tovar, alebo len outdoor tovar, viem si predstavit upravu, kde by rozhodovala povaha tovaru. Toto je na zvazenie.
    16.06.2022 - 16:57:02
    01
    Načo musím pri vyklikani vratky odsúhlasiť obchodné podmienky platné v čase objednávky, keď som to predsa už musel spraviť v minulosti pri realizácii objednávky ?
    17.06.2022 - 21:40:00
    00
    ahojte,
    dnes mi prišla objednávka SIS gely, všetky príchute, ktoré máte a okrem "fruit salad" ani na jednom gély nie je uvedený dátum spotreby. Netvrdím, že sú po záruke, len neviem či je to úplne OK :?:
    21.06.2022 - 20:04:03
    00
    Nie je prelepený štítkom náhodou? Lebo dátum minimálnej trvanlivosti na balenie tlačí / razí výrobca, nechce sa mi veriť, že by tam nebol. My máme evidenciu tých dátumov, ak je dátum o 3 mesiace alebo menej tak ide produkt do akcie. Po dátume minimálnej trvanlivosti tovar nepredávame.
    21.06.2022 - 20:09:41
    00
    edit: ospravedlňujem sa a beriem späť, všetky sú na boku označené, neviem prečo to nedali do toho čierneho políčka, keď to tam má byť :tmi:

    Prílohy:

    IMG_20220621_201152.jpg
    IMG_20220621_201152.jpg 133.92 KiB thumb_up0thumb_down

    21.06.2022 - 20:15:30
    01
    Vsimol som si ze niektore Castelli ponozky mi otvori cez MTHIKER, napr: https://www.mtbiker.sk/shop/outdoor/oblecenie/rukavice-a-ponozky/vysoke-ponozky/castelli-prologo-15-ponozky-tmava-morda.html

    Rozklikal som si viac roznych ponoziek, niektore sa otvaraju cez MTBIKER, niektore cez MTHIKER. Predpokladam ze na nakup to nema vplyv ale su to cyklo ponozky tak asi to je bug.

      27.06.2022 - 13:17:25
      00
      tak mi napadlo pri citani vlakna s medvedikmi, ze nejaky obranny sprej kuknem, ale nic nemate ...
      27.06.2022 - 13:20:02
      01
      a k tomu klaksóny s tlakovou nádobkou; lepšie ako plynová pištol ... :)
      27.06.2022 - 13:50:14
      00
      Ahojte, v profile v časti kupóny mám nepoužiteľný kupón, ktorý má platnosť do budúceho roka. Nemá veľkú hodnotu, len ma rozčuľuje :( Dá sa s tým niečo spraviť?
      Edit:Vyriešené :rock:
      28.06.2022 - 16:29:27
      01
      keyboard_arrow_up