Palo TT napísal:
DanoL91 Neprecenuj ten MS Snipping Tool :)
Marli staci "kliknut" na tych 10% = na mapu.

Bolo to robene toolom v Opere ako je zrejme z nazvu. A ten teda precenujem a odporucam kazdemu :D
22.06.2022 - 13:33:48
01
nj, len tym vytvaras uplne zbytocne kilobajty dat ktore musi mtbiker ukladat a indexovat na svojich diskoch ;)
22.06.2022 - 13:52:09
00
neviem ci to nahodou nepolozi cely server ;)
22.06.2022 - 17:32:53
02
tmax napísal:
POZOR v zjazde po C-ecku z Malinskeho vrchu smer Maly Slavin! Cca 15 m pred krizovanim asfaltky (uz za ypsilonom, kde sa da ist vpravo na vrchol asfaltoveho stupania Maly Slavin - Sliva) je cez celu sirku cesty HLBOKY a SIROKY odvodnovaci zlab. Vcera tam este nebol. Fakt neprijemne, ked clovek vali. Tak davajte bacha.

Tak toto bola tá príčina pádu 2 jazcov, po ktorých šli sanitky počas Stupavského MTB maratónu :(
22.06.2022 - 17:44:24
00
nie toto ani nie je na trati
22.06.2022 - 17:47:28
00
Áno, ďakujem, beriem späť. Trasa išla hore po žltom/zelenom C (nie modrom).
22.06.2022 - 18:23:06
00
ll09 napísal:
Tak toto bola tá príčina pádu 2 jazcov, po ktorých šli sanitky počas Stupavského MTB maratónu :(


a kde teda padli? sorry ja sa v tych C farbach nejak nevyznam, vsetko poznam len podla turistickych farieb :/
A inak preco sa tam vykopal ten jarok? Kvoli autam?

Btw ten singel Konske Hlavy je super napad :party: komu sa to chce furt slapat :D
ak by tam niekedy dali cislo uctu, tak velmi rad prispejem.
Volakedy davno som sem uz jeden navrh daval, bude to vyzerat nejak takto, kopirovat vrstevnicu?

22.06.2022 - 18:47:05
01
iron.hide napísal:
a kde teda padli? sorry ja sa v tych C farbach nejak nevyznam, vsetko poznam len podla turistickych farieb :/

spadli tam kde je cierna bodka, zltou je naznacena zlta turisticka stupava BK, MS = maly slavin

modrou je ten jarok

Prílohy:

crash.JPG
crash.JPG 53.03 KiB thumb_up0thumb_down

22.06.2022 - 19:03:53
01
iron.hide: vsak tade ide polovnicky chodnik, uz som viackrat pisal, pred x rokmi bol dokonca na 80% zjazdny (az teda na konci, co bol polom, jazdil som to). Ako singel by to bolo krasne, ale ja som za tie roky skor zato, aby sa prirode dalo pokoj a nejazdili tade hordy ludi. Kto chce, nech si ponosi, vyrobi nejaku namahu. Ale ti ostatni , nech jazdia po klasike. Idealne po asfaltkach :D Tahat chodniky vsade mozne dnes z mojho pohladu je kontraproduktivne. A hlavne ich zverejnovanie. Viz. Bukova trails.
22.06.2022 - 19:05:44
03
resp doplnim moj post - na konci tohoto segmentu pre strava lovers :)
https://www.strava.com/activities/7328102730/segments/2973198056486338466
22.06.2022 - 19:07:37
01
Ako zase KH niesu az tak rychlo pristupne ako BK, tento rok smerom dole iba 550 cyklistov (na Strave), BK takmer 2500.
Si nemyslim, ze to tam bude plne ludi :-).
Plus ked uz tam chodnik je, preco ho nevyuzit ;-).
22.06.2022 - 19:45:08
02
Uz moc nie je, naposledy ked som tam namatkou pozeral, uz to bola bieda. Neviem teda, ci presne tade, ale su tam aj narocnejsie useky, ktore hockto neprejde. Ak vobec. Kamene a tak. Ziaden cistulinky povysavany singel. Dalsia vec, ze tie vyskove si treba vyslapat tak ci tak, na tom singel nezmeni vobec nic, maximalne znizi ten jeden usek, kde je to velmi strme, ale za cenu, ze sa budes trepat 2x tolko a o dost komplikovanejsie. Z mojho pohladu je daleko rychlejsie a efektivnejsie ist tak ako teraz, aj ked potlacis par metrov. Cize leda tak smerom nadol by mohl byt zauijmave. A preco ho nevyuzit ? No presne preto. Naozaj nemusia masy ludi chodit na kazdy m2 do lesa. Ale tak na mne to nezalezi. Ale kto si chce co dodrbat, nech si dodrbe. Ja viem ako to tam vyzera teraz. Je tam klud ;)
Z mojho pohladu BK je total mimo mieru, cize 5x menej je uz masovka :) Btw, akoze z BK dole slo tento rok 2500 cyklistov ? No to isto nie, ak by si napisal tento mesiac, tak mozno. Za rok neverim :D Tam chodi podla mna polovica Race minimalne :D A KH je nad Pezinkom, to je tiez slusna masovka, uz zopar rokov je bezne stretat plasakov , co vencia psov pod Somarom. Limbach, PK, Sv.Jur, vsetko sa to pcha hore na hreben. Kdeze BA ... a opacna strana dtto. Spravis chodniky a hned tam mas plno ludi => cast ludi tam necha odpadky, bude vyrabat hluk, zver bude zdrhat uz neviem kam. Ved ako pisem, kto chce, moze tam ist aj teraz. Len to bude stat nejaku namahu. Pre ebikerov 2-4nasobnu :)
22.06.2022 - 20:29:12
00
Lto - praveze tie vyskove nebude treba vyslapat - po tej vrstevnici, ako vidno vyssie, sa to da trasovat a napojis sa naspat na cervenu
Inak ja tadial vzdy jazdim iba v smere zo severu, teda ten severny strmak smerom nahor. Takze mne ten singel urcite pomoze

--btw ked si tak zakladas na klude, tak jazdi v noci ;) odporuca 100 ironhidov zo 100 :D
22.06.2022 - 20:44:28
00
Stax napísal:
spadli tam kde je cierna bodka, zltou je naznacena zlta turisticka stupava BK, MS = maly slavin

modrou je ten jarok

teda za jazdca sa povazujem dreveneho, ale hentam padnut? to sa ako da, este k tomu na sanitku? ci sa tam nieco zmenilo za posledny rok?
22.06.2022 - 21:13:46
00
Dano - pokial vidim dobre tak to nie je ta zvaznica, ale ta pripojka zhora od zltej znacky. A oni zjazdovali urcite velmi rychlo + su tam velke rigoly + zrejme to tam nepoznali.
22.06.2022 - 21:20:21
03
keyboard_arrow_up