Presne ako pise Iron, su tam velmi neprijemne rigoly po tazbe, ktore sa ale daju v pohode prejst, pokial to nehrotis, co tento pripad asi nebol.
22.06.2022 - 21:32:51
03
lto napísal:
Uz moc nie je, naposledy ked som tam namatkou pozeral, uz to bola bieda. Neviem teda, ci presne tade, ale su tam aj narocnejsie useky, ktore hockto neprejde. Ak vobec. Kamene a tak. Ziaden cistulinky povysavany singel. Dalsia vec, ze tie vyskove si treba vyslapat tak ci tak, na tom singel nezmeni vobec nic, maximalne znizi ten jeden usek, kde je to velmi strme, ale za cenu, ze sa budes trepat 2x tolko a o dost komplikovanejsie. Z mojho pohladu je daleko rychlejsie a efektivnejsie ist tak ako teraz, aj ked potlacis par metrov. Cize leda tak smerom nadol by mohl byt zauijmave. A preco ho nevyuzit ? No presne preto. Naozaj nemusia masy ludi chodit na kazdy m2 do lesa. Ale tak na mne to nezalezi. Ale kto si chce co dodrbat, nech si dodrbe. Ja viem ako to tam vyzera teraz. Je tam klud ;)
Z mojho pohladu BK je total mimo mieru, cize 5x menej je uz masovka :) Btw, akoze z BK dole slo tento rok 2500 cyklistov ? No to isto nie, ak by si napisal tento mesiac, tak mozno. Za rok neverim :D Tam chodi podla mna polovica Race minimalne :D A KH je nad Pezinkom, to je tiez slusna masovka, uz zopar rokov je bezne stretat plasakov , co vencia psov pod Somarom. Limbach, PK, Sv.Jur, vsetko sa to pcha hore na hreben. Kdeze BA ... a opacna strana dtto. Spravis chodniky a hned tam mas plno ludi => cast ludi tam necha odpadky, bude vyrabat hluk, zver bude zdrhat uz neviem kam. Ved ako pisem, kto chce, moze tam ist aj teraz. Len to bude stat nejaku namahu. Pre ebikerov 2-4nasobnu :)


Hovorim, ze iba ti, co su na strave a maju to verejne. 2500 ludi co tadial chodi, nehovorim, ze 1x za rok :-), ako inu statistiku neviem dat :-)), sorry. Jasne, ze ich tam chodi vyrazne viac a x krat do tyzdna, ci mesiaca.
Co sa tyka chodnika. Na PB som bol tento rok z BA bikom cca 4-5krat. A ako hovoris, ked chces na KH ist, neokasles to, musis si tie vyskove vyslapat. Takze ja by som to tak pesimisticky nevidel. (Teda pokial si na PB nezaparkujes auto a pojdes sa povozit, hadam takych vela nebude).

Prílohy:

Screenshot_20220622-213356_Strava.jpg
Screenshot_20220622-213356_Strava.jpg 96.26 KiB thumb_up0thumb_down

22.06.2022 - 21:38:54
00
Ok tak teraz ste ma uz aj s Ltom kompletne pomylili a uz neviem, ci to ma byt obchadzka KH alebo iba singel nahor na KH.
To druhe mi vsak zmysel nedava, a tak budem verit ze je to prva moznost.

-- edit - ano, na tom facebooku sa pise OBCHADZKA K.H.
22.06.2022 - 21:45:24
00
V tom rigole co ide po zjazde zo sv.vrchu k MS som sa uz raz tiez skoro vysekal. Vsetko to bolo zapadane listim a nic nebolo vidno ale co ai pamatam tak 20m pred koncom uz je odbocka dolava kde je iny vyjazd vez rigolov ale tak v tej rychlosti sa to casto prehliadne

Ten sigel popod KH asi neviete zajtra doobeda spravit 😁 mam v plane ist z Baby smer Ba tak stale rozmyslam ako tie KH obist. Tlacenie a nosenie nejak nevyznavam.
22.06.2022 - 22:17:17
00
Tak to môžeš obísť cez Žilovú-Slnečne údolie a Šenkárku. Bez tlačenia, nosenia... ;)
22.06.2022 - 22:39:37
04
No to poznam ale to mozem zrovna zacat v limbachu 😁
Som myslel taku obchadzku ako je ta o ktorej sa tu pisalo ze sa ide stavat/budovat
22.06.2022 - 22:43:19
00
Mohli by preraziť tunel pod tými KH... To by bola úplne špica... :lol:
22.06.2022 - 23:07:18
01
iron.hide napísal:
Dano - pokial vidim dobre tak to nie je ta zvaznica, ale ta pripojka zhora od zltej znacky. A oni zjazdovali urcite velmi rychlo + su tam velke rigoly + zrejme to tam nepoznali.

Presne tak pre niekoho kto to nepozna a nema aspon parkrat prejdenu “idealnu” stopu cez tie rygoly vo velkej rychlosti to smrdi pruserom
22.06.2022 - 23:24:34
00
Tí dvaja, čo tam padli sú obaja domáci a obaja išli Stupavský už po niekoľkýkrát, no pár dní pred pretekmi bol lejak jak sviňa a tak tam bolo hodne rigolov... Pravdepodobne chceli prísť na zvážnicu s prvou skupinou (v opačnom prípade by prišli o možnosť ísť v háku) takže dosť válili, jeden z nich spadol "sám" a druhý, žiaľ, išiel cez neho :-/
23.06.2022 - 00:17:17
04
luky64 napísal:
Mohli by preraziť tunel pod tými KH... To by bola úplne špica... :lol:


Presne o tom sme sa bavili minule, ked sme slapali na PB 🤣🤣, ale uz z Race 🤣. Popod Koziarku, a potom nieco dalej. A na PB vytah 🤣
23.06.2022 - 00:23:38
01
A pritom to je take jednoduche, ziadny tunel ani vytah, staci ebike ?
scarinko, vsak si mi nedavno pisal ako si to rad das za vlastne, tak preco hladas obchadzky?
23.06.2022 - 08:50:43
00
Tak nejak uz mam nakupene ? KH aj tak nevyjdem na mojom biku tak som hladal nieco kde nemusim tlacit
23.06.2022 - 08:54:46
00
tomasspura napísal:
Presne o tom sme sa bavili minule, ked sme slapali na PB 🤣🤣, ale uz z Race 🤣. Popod Koziarku, a potom nieco dalej. A na PB vytah 🤣


Ale Koziarka je este Nove Mesto :-P
23.06.2022 - 09:30:17
00
Pre mna je to uz Raca 😁
23.06.2022 - 10:17:52
00
furt keď vidím to vaše KH nechápem, prečo chodíte na výjazd z malých karpát na Kráľovu holu. A tak isto PB, že to ste akí makači, ke%d v rámci výjazdu dôjdete až do Považskej Bystrice
23.06.2022 - 10:18:12
07
keyboard_arrow_up