Nemám rád vypasovaky 😁
29.06.2022 - 12:10:08
00
scarinko napísal:
no pekne :D


Sme ťa domotali :-) výber 2 veľkosti a 1 vrátiš
29.06.2022 - 12:48:42
00
no asi tak zobral som zlte L a cervene M lebo L uz v cervenej nebolo ale tak uvidime, jeden urcite vratim lebo aj za 72 je to strasna palka ale chcem uz ten uzas vyskusat ze co na tom vsetci vidia
mozno to vratim cele :)
29.06.2022 - 12:55:34
03
Asi na to neplatí už tá zľava 20% čo bola donedávna? Prípadne tá za odber noviniek?
29.06.2022 - 12:59:28
00
scarinko napísal:
no asi tak zobral som zlte L a cervene M lebo L uz v cervenej nebolo ale tak uvidime, jeden urcite vratim lebo aj za 72 je to strasna palka ale chcem uz ten uzas vyskusat ze co na tom vsetci vidia
mozno to vratim cele :)

Podla mna ziaden uzas, mam aj dres aj nohavice a za tu sumu tu veru ani z daleka nestoji. To uz decatlonacky van rysel je lepsi.
29.06.2022 - 13:16:33
00
tiez mam pocit ze to uz je len take skupinove sialenstvo a nejaka snaha sa zaradit do komunity "mam tiez isadore takze som in"
ale tak uvidime
29.06.2022 - 13:21:56
00
nohavice maju prijemny material ale treba nan davat pozor. maju vlozku ktora mi vyhovuje a hlavne maju vyhovujuci strih na moju postavu. lebo u castelli som vyskovo L sirkovo M a nic nesedia mi od nich gate. navyse endurance su mi v tychto teplach neprijemne a radsej obliekam najlacnejsie isadorky. dalsie gate preto budu znova isadore. dres naopak - velkostne mi sedi aj jedna aj druha znacka (S-ko :-D) ale ak si kupim este niekedy isadore tak koli vzhladu na rekreacne vozenie lebo farby castelli sa mi vobec nepacia.
29.06.2022 - 13:47:56
00
Gusto0 napísal:
nohavice maju prijemny material ale treba nan davat pozor. maju vlozku ktora mi vyhovuje a hlavne maju vyhovujuci strih na moju postavu. lebo u castelli som vyskovo L sirkovo M a nic nesedia mi od nich gate. navyse endurance su mi v tychto teplach neprijemne a radsej obliekam najlacnejsie isadorky. dalsie gate preto budu znova isadore. dres naopak - velkostne mi sedi aj jedna aj druha znacka (S-ko :-D) ale ak si kupim este niekedy isadore tak koli vzhladu na rekreacne vozenie lebo farby castelli sa mi vobec nepacia.

No ja to mam so vzhladom presne naopak. Tie retro hipsterske farby isadore mi nie su po chuti a castelli su pekne ?
29.06.2022 - 14:08:25
00
Dres mam signature este z tych prvych co sa tu objednavali za 45evri a je hruby, ale aj tak prefukne, cize ani do velkych teplot ani do nizsich a ma male vacky, mozno uz na tych novsich vylepsili. Nohavice mam alternative a tam je vlozka sice dobra, ale traky su take hrube, hlavne v okolo brucha, ze ich nemozem nosit pri vyssich teplotach a este sa ten material neprijemne lepi na brucho, takze jedine s tielkom, alebo sietkou.
29.06.2022 - 15:17:05
00
martinzz napísal:
Dres mam signature este z tych prvych co sa tu objednavali za 45evri a je hruby, ale aj tak prefukne, cize ani do velkych teplot ani do nizsich a ma male vacky, mozno uz na tych novsich vylepsili. Nohavice mam alternative a tam je vlozka sice dobra, ale traky su take hrube, hlavne v okolo brucha, ze ich nemozem nosit pri vyssich teplotach a este sa ten material neprijemne lepi na brucho, takze jedine s tielkom, alebo sietkou.


Kamos ma tiez prekavil nedavno s tym ze Isadore komplet znosil, ale ze kvalita nic moc.
29.06.2022 - 15:37:19
00
Moj prvy dres od Isadore bol Echelon a ten sa mi velmi pacil svojou latkou. Aj ho stale rad nosim, aj ked je pravda ze na uplne horuce letne dni ako su teraz nie je moc tenky. Nedavno som si zaobstaral Alternative a ten v lete nosim velmi rad, je super tenky, az tak ze ma cez neho opalilo :D . Tento nema nejaku specialnu latku, ale samozrejme je fajn ze je komplet z recyklovanych materialov.
Uz teraz viem ze scarinko to tu bude hejtovat od nevidim do nevidim, tak ako L'Etape, tak ako vsetko co sa jemu nepaci a bude od toho vsetkych odhovarat.
Nie je to ziadny zazrak, aspon pre mna, ale paci sa mi dizajn, paci sa mi myslienka (sustainable) a fandim aj tomu, ze je to slovenska znacka na urovni. Nosi sa mi to lepsie ako Le Col. S nohavicami skusenost nemam, aj ked by som si chcel raz nejake zaobstarat. Zatial musim vydrat tie co mam (Castelli).
Inak velkost Echelon nosim XL a Alternative L (187cm, 95kg),
29.06.2022 - 15:53:38
03
ja mam od nich veci este z uvodnej kolekcie....
r 2014 - kratasy su super, jediny problem bol, ze sa mi spravila drobna trhlinka niekde kde sa dotykam so sedlom, na opravu a vymemnu dielu odpisali , ze by to bolo nerentabilne a dlha cakacka a dostal som kupon, opravene u nas, krajcirka mi to cele presila by sa to netrhalo dalej a od vtedy pohoda..

r 2017 dres neviem z akej kolekcie ale taky hrubsi, takze super ked neni super mega palava, jedina problem, zmolky na ramenach, ked som si dal ruksak...
https://isadore.com/sk/iceland-adventure-jersey-limited

r 2017 a potom hruby dres z dlhym rukavom, tiez bez chyby, paci sa mi , nosil by som ho aj mimo biku :)
https://isadore.com/sk/thermerino-jersey-castle-grey

ale je pravda,ze som sa v tom nevozil intenzivne kazdy rok, ale kratasy par tisic km prezili uz isto
29.06.2022 - 16:05:52
00
eaten ale no taaak, tieto tvoje predsudky voci mne.
na Letape mam svoj nazor ale ked su s tym ucastnici ok tak fajn, ludia maju nizke naroky

ak to isadore bude dobre, nemam preco nepochvalit ale ak to bude horsie ako ine handry ktore stoja menej tak nevyjadrit sklamanie je silno pokrytecke jednanie.
mne v poslednej dobe Lecol celkom sedi aj ked posledna objednavka ma sklamala a ide naspat.
29.06.2022 - 16:18:58
00
to Isadore ak si teda bral to v akcii za 75 ci kolko je aj tak umelina a podla mna by taky material nemali ani pouzivat ale drzat sa Merina. Nevidim vyznam kupovat umelinu od od nich, ak by som sa chcel odlisit tak nech je to Merino ked tak.
29.06.2022 - 17:35:33
00
Keď už je to tu plné OT tak sa pridám, mám druhú alebo tretiu sezónu merino dres, už neviem názov a nosí sa super aj v týchto teplotách. Nesmrdí ani po 2, 3 jazdách a nie je v ňom teplo. S tými super eko umelinami to strašne preháňajú, to eko-hipster smerovanie mi veľmi nesedí...
29.06.2022 - 17:54:29
00
keyboard_arrow_up