.... hlavne poslednych 10 minut ..... aj Stanek je iny jak pred 5-10 rokmi .....
hlavne, vela ludi riesi kto to hovori.... nie co hovori ...
thumb_up-4thumb_down
11.07.2022 - 21:51:44
07
Toto video konkretne som este nevidel, ale slubujes ze je pozitivne? Lebo od tohto uja som este nic pizitivne ladene nevidel
11.07.2022 - 22:02:44
00
vsade nam slubuju pozitivne veci..... toto bude skor skora realita .... a bude to skor filozofia..... aby sme sa zobudili kazdy jeden a videli svet aky je, nie ako nam ukazuje veci mainstream
11.07.2022 - 22:09:59
13
To uz radsej nejaku umelu neinteligenciu.
Znamy to katastrofista. Tento pan dokaze na prvy pohlad ohurit kadenciou dat. Vychrli toho tolko a s takou istotou, ze rozanalyzovat jeho bezny 15 minutovy prejav...to by clovek musel zabit sakra vela casu, aby si aspon co-to dohladal z inych zdrojov. A tak to aj nakoniec konci. Bud mu veris, alebo nie. A v takychto pripadoch je obzvlast dolezite riesit, kto to hovori. Ked uz nic ine, tento pan bol tajomnikom v Meciarovej vlade a napriklad tiez dlhorocnym poradcom Fica, ktoreho vlady dostali nasu krajinu vieme kde. Bol s nim do poslednej chvile, dokonca si ho ponechal aj Pellegrini. Na margo jeho odbornosti, narychlo som si k nemu vygooglil aj toto: https://blog.sme.sk/spw/media/verite-predpovediam-ultrapesimistu-petra-stan-ka
Vyssie linkovany rozhovor som pocuval asi pred tyzdnom a k poslednym minutam som sa cez tu kopu sr*ciek pred tym nedostal. Pamatam si akurat nieco o tom ako Rusi predbehli cely zapadny svet vo vyvoji modernych zbrani. No ved vidime dennodenne.
Sorry, ale toto urcite nepatri do vlakna "Trochu pozitivneho myslenia...", ani do ziadneho ineho seriozneho. A s filozofiou to nema absolutne nic spolocne. Ja tam vidim maximalne tak oportunizmus a pragmatizmus (v zivotnom pribehu pana "odbornika").
11.07.2022 - 22:21:04
411
Ked pocujem pana profesora, mam chut navrhnut ucitelom znizit platy. A to som tie jeho zvasty musel pocuvat uz v skole.
11.07.2022 - 22:51:47
20
Som špeciálne nasratý na takéto indivíduá, čo sa schovávajú za tituly a trepú nezmysly a jednoduchší ho berú ako kapacitu
ten by mal odovzdať OP, odobrať mu občianske práva a naspäť do jaskyne, fuj
zapredanec, vyslovene zlý človek - manipulátor
11.07.2022 - 23:12:10
03
:tmi:
https://www.youtube.com/watch?v=2xZrBJK0KV0&t=870s
https://www.youtube.com/watch?v=2xZrBJK0KV0&t=1160s
Rozmyslam len nad jednym, on je tak blby, alebo je za to plateny?
11.07.2022 - 23:31:07
02
Tesak napísal:
vsade nam slubuju pozitivne veci..... toto bude skor skora realita .... a bude to skor filozofia..... aby sme sa zobudili kazdy jeden a videli svet aky je, nie ako nam ukazuje veci mainstream


Škoda námahy Tesak. Tu ak sa niekto prieči mainstreamom a touto hrôzovládou podsúvaným informáciám a ponúka aj iný náhľad na svet je hneď blbec, zlý človek, zapredanec, atď. ale palec hore za snahu. Tu je to ale marný.
12.07.2022 - 06:37:42
04
So mnou v lavici sedeli aj napr Tkac a Jakabovic. Takze pan profesor by sa mal pozriet do zrkadla, kedze sa podielal na vychove tzv elit a buducich majitelov mainstreamovych medii. Ved on prispieva svojim posobenim v skolstve k tomu zlemu liberalnemu usporiadaniu.
Zaciatkom 90-tych rokov tu toho zleho mainstreamu este moc nebolo, zato smutenie za totalitnym rezimom vobec neskryval. Zaklady ekonomie a volneho trhu mu nikdy nic nevraveli.

Ale kludne si mozme zafilozofovat, co ludi nuti citat mainstream a preco vychadzaju blbi zo skol a bez schopnosti tvorit si kriticky svoj nazor. A v case internetu a pristupu k informaciam nie su schopni chapat sirsie suvislosti. No tento pan ma/nas to iste nenaucil.
12.07.2022 - 08:36:25
011
To si iba voči nemu taký zaujatý ponevač je to tvoj bývalý profák 🤭🤔
12.07.2022 - 09:40:01
02
si pis... keby som tusil, namiesto jeho prednasok som mohol sediet dole v bare alebo sukat na intraku... to by mi dalo urcite viac do zivota... :lol:
12.07.2022 - 10:31:45
04
To bývali časy keď tak nenápadne si prekĺzol okolo dozoru na intraku
12.07.2022 - 10:36:59
01
gravel1 napísal:
Škoda námahy Tesak. Tu ak sa niekto prieči mainstreamom a touto hrôzovládou podsúvaným informáciám a ponúka aj iný náhľad na svet je hneď blbec, zlý človek, zapredanec, atď. ale palec hore za snahu. Tu je to ale marný.

***** na to by vás bolo! Neboj, mejnstrímu sa evidentne vieš ubrániť no ***** a hĺbavému hlasu profesora Staněka to ti ešte nejde. Ostatné už napísali rečníci nado mnou. :)
12.07.2022 - 13:25:57
07
no.... jaka fajn filozofia na pol strany :-)
12.07.2022 - 21:27:23
10
Dudo napísal:
si pis... keby som tusil, namiesto jeho prednasok som mohol sediet dole v bare alebo sukat na intraku... to by mi dalo urcite viac do zivota... :lol:

viac detí urcite :-D
12.07.2022 - 21:46:49
01
keyboard_arrow_up