Ale ja si myslim, ze Pogi ho da 😁
23.07.2022 - 17:10:28
00
A Jonas dá Pogiho 😁
23.07.2022 - 17:15:41
02
Vingo -19s na Aerta :D
Ja uz nemozem chlapci, uz je to na mna privela :D idem uz radsej von
23.07.2022 - 17:26:19
00
Geraint im to snad vyfukne :muscle:
23.07.2022 - 17:34:39
00
Uf, no tak toto bola tesnotka...aj som cakal, ze to pride, pri tom, ako klopil zakruty...
23.07.2022 - 17:45:13
00
Skoro sa prezliekla žltý, lebo hento by nedopadlo pekne ak by to neustál.
23.07.2022 - 17:46:59
01
Jonaskovi gratulacia
23.07.2022 - 17:59:34
00
nemôžem si pomôcť, ale nejako mi to celé pripomenulo časy tímovej réžie z F1, síce sme sa ako ferraristi tešili, že Šumi vyhral, ale malo to takú zľahka trpkú príchuť, hlavne pre jeho tímových kolegov...

a ten ketón mix - Duracel/Energizer ani nespomínam... aj ja scééém troška...

neostáva nám nič iné, len veriť, že všetko je v porádečku, tak ako má byť...
23.07.2022 - 18:40:10
01
Žltý - Jumbo Visma
Zelený - Jumbo Visma
Bodkovaný - Jumbo Visma
Etapa v Paríži - ???
23.07.2022 - 19:28:37
00
Ono je veľmi ľahké ukázať na niekoho, že papká doping. Ja chcem veriť tomu, že Jumbo má správny mix legálnych vecí, hocí aj s ketónmi, ktoré nie sú zakázané. Neviem si nejak predstaviť, že by takto okato a tímovo išli do dopingu. Toto by bol taký škandál, že by to mohlo pekne potopiť cyklistiku po rokoch snaženia sa akej takej očisty...
23.07.2022 - 19:50:05
29
Hazard napísal:
Ono je veľmi ľahké ukázať na niekoho, že papká doping. Ja chcem veriť tomu, že Jumbo má správny mix legálnych vecí, hocí aj s ketónmi, ktoré nie sú zakázané. Neviem si nejak predstaviť, že by takto okato a tímovo išli do dopingu. Toto by bol taký škandál, že by to mohlo pekne potopiť cyklistiku po rokoch snaženia sa akej takej očisty...

Vidim to podobne, neverim, ze by si po Armstrongovi dovolil niekto robit to az takto zjavne. A ad dresy, nie je to tak davno, co isty Tadej Pogacar vyhral zlty, biely aj bodkovany dres :)
23.07.2022 - 19:52:26
04
Stále je to tak, že vždy jeden tým je pred ostatnými...buď ma lepšie fety alebo naozaj prišiel na metódu, ako normálnou cestou zvýšiť výkon...
23.07.2022 - 19:56:23
00
Tatinoooo napísal:
Žltý - Jumbo Visma
Zelený - Jumbo Visma
Bodkovaný - Jumbo Visma
Etapa v Paríži - ???


Neviem čo máš blbe narážky 😛. Predsa
1Laporte
2Aert
3. Hooydinck
4.Jonas
23.07.2022 - 20:14:24
00
Každý rok čítam tie zaručené tvrdenia o tom, ako niekto "sype". Veľmi mi to pripomína zaručené správy o hypersonických raketách, ktoré zrazia celý zvyšok sveta na kolená...
23.07.2022 - 21:07:24
06
Je mi smutno z toho, ako svetová cyklistika rezignovala na dopingové kontroly! Prekonanie priemernej rýchlosti na Paríž - Roubaix, teda prekonanie priemerky, ktorú stanovili najväčší sypači.... Výkony belgickej opice Van Sypača to už je do neba volajúca drzosť! Už cca tri roky robí z divákov TdF idiotov.... Najprv ťahá pelotón do kopcov, na druhý deň vyhrá špurt, na tretí deň časovku, no MUDr. Ferrari je proti doktúrkovi z Jumba len taký amatér. Za čias "zázračných" víťazstiev Armstronga, kedy všetci verili báchorkám o jeho výnimočnosti ma všetci na okolí označovali za "konšpirátora a paranoika"
Obdivovať dnešných cyklistov je obdivom pre ich biochemikov.... Každý dnes vie, že napr. zázračné zmŕtvychvstanie Flodya Landisa na TdF v 2006 bol odrb!!! Ale nikomu už nedocvakáva, ako sa Alaphilippe v 2019 po časovke nevládal ani vycvaknúť z pedálov, oprel sa o zvodidlá a trpel.... no a na druhý deň už hýril aktivitou a celému vtedy slávnemu SKY trvalo skoro celú TdF, aby ho "uvarili".
Celá profesionálna cyklistika je len prehliadkou schopností biochemikov. Bohužiaľ, kedysi sa museli skrývať a kamuflovať svoju robotu.
Dnes už bez hanby vyrábajú "zázračné supertalenty" ako Belgická opica a teraz ten čistič rýb....
"Odstavenie" Pogačara bolo rozhodnuté už pred TdF = POLITIKA....
Je to to isté, ako "odstavenie" Sagana.
Alebo si niekto, kto má ešte svojprávnosť, myslí, že Sagan zabudol, ako sa vyhráva?
Vedenie UCI má svojich dopredu stanovených hrdinov a Sagan mal veľké šťastie, že mal charizmu a talent. Bol "použitý" - zaskvel sa ako hrdina, čo vyviedol cylistiku z obrovského prúseru po kauze Armstronga. Dostal šancu, ale len na obmedzenú dobu. No a potom už našli "svojich". Prečo by im niekto z východnej Európy naďalej kazil kšefty!!!
Blahoslavení chudobní duchom, čo veria na supertalenty! Ani veľký ED by nebol veľkým EDom bez svojho dochtúrka!!!
Treba si pozrieť napr. osudy majstrov sveta v cyklistike za posledných 40-50 rokov. Pre tých jednoduchších napoviem: Pozrite si ich vek úmrtia, prípadne dopingové kauzy.
23.07.2022 - 21:10:03
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up